Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Не мисля, ако неговия номер е над 1000 (четирицифрено число) значи номерата на поръчките са поредни. Моята поръчка е трицифрено число.

Ако дава случаен набор числа би трябвало всяка поръчка да има еднакъв брой цифри.

Разбира се, че има конкретен алгоритъм, по който се генерират номерата на фактурите. Наистина ли сте толкова заблудени? 1000 копия може да продаде общо, но за минути/часове - хм... да не е някакво нечувано явление? Ако жалка продаде 3000 общо ще е някакво събитие. И това е съдбата на 99% от албумите, издадени у нас.

Дори гертрудите навремето питаха дали Гуци ще пусне клип в космоса, но не смееха да са толкова фанатични :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, meleto каза:

Разбира се, че има конкретен алгоритъм, по който се генерират номерата на фактурите. Наистина ли сте толкова заблудени? 1000 копия може да продаде общо, но за минути/часове - хм... да не е някакво нечувано явление? Ако жалка продаде 3000 общо ще е някакво събитие. И това е съдбата на 99% от албумите, издадени у нас.

Ами ще кажат и другите на какви цифри са техните поръчки и ще сравним. Според мен са поредни номера щом моята поръчка е на 900 и след някакво време на Уили е била на 1000.

Имай предвид че сайта би трябвало да е минавал и през QA и са пускани тестови поръчки. Не знаем дали стартовия брояч е бил занулен или е почнало от някаква цифра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Разбира се, че има конкретен алгоритъм, по който се генерират номерата на фактурите. Наистина ли сте толкова заблудени? 1000 копия може да продаде общо, но за минути/часове - хм... да не е някакво нечувано явление? Ако жалка продаде 3000 общо ще е някакво събитие. И това е съдбата на 99% от албумите, издадени у нас.

Дори гертрудите навремето питаха дали Гуци ще пусне клип в космоса, но не смееха да са толкова фанатични :D 

Да не забравяме и че номерата на поръчките не са равни на 1 бройка от албума. Аз купих 5, че взех за няколко човека 🤷‍♀️ Така че доста над 1000 са продадени вече 😉

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Да не забравяме и че номерата на поръчките не са равни на 1 бройка от албума. Аз купих 5 🤷‍♀️ Така че доста над 1000 са продадени вече 😉

Значи да чакаме сертифициран златен албум до седмица. Наистина не мога да повярвам, че сте така наивни. Ако се продаваха толкова, изпълнителите щяха да издават непрекъснато.

В суперхостинг, с wordpress woocommerce може да падне и 200 едновременни посещения, да не говорим, че ако е споделила във фб е докарала на сайта си някакви посещения, които обаче не гарантират продажби.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Разбира се, че има конкретен алгоритъм, по който се генерират номерата на фактурите. Наистина ли сте толкова заблудени? 1000 копия може да продаде общо, но за минути/часове - хм... да не е някакво нечувано явление? Ако жалка продаде 3000 общо ще е някакво събитие. И това е съдбата на 99% от албумите, издадени у нас.

Дори гертрудите навремето питаха дали Гуци ще пусне клип в космоса, но не смееха да са толкова фанатични :D 

Може 90 от поръчките да са били провалени. С многото опити на няколко човека да си купят албум примерно. Цъкаш на Купи тъкмо да завърши и бам error и го отчита като невалидна поръчка. И хоп натрупват се 1000 бройки за отрицателно време.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Значи да чакаме сертифициран златен албум до седмица. Наистина не мога да повярвам, че сте така наивни. Ако се продаваха толкова, изпълнителите щяха да издават непрекъснато.

Аз мисля, че още първата седмица ще продаде бройки за диамантен албум - над 120 000 поне.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Може 90 от поръчките да са били провалени. С многото опити на няколко човека да си купят албум примерно. Цъкаш на Купи тъкмо да завърши и бам error и го отчита като невалидна поръчка.

Да! Това наистина е валиден сценарий. А доста хора не завършват поръчката, но генерират номер на фактурата, който не е последователен, ако е woocommerce, ако правилно се ориентирам по грешките, постнати по-горе. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Да! Това наистина е валиден сценарий. А доста хора не завършват поръчката, но генерират номер на фактурата, който не е последователен, ако е woocommerce, ако правилно се ориентирам по грешките, постнати по-горе. 

ти просто не можеш да преживееш, че Галена само за 2 часа е продала над 500 000 000 милиона от албума си и само целиш да я злепоставиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, norton737 каза:

Сайтът на Payner също е долу. :D

Той не работи от седмици. Исках да проверя Анелия още ли им е в изпълнителите, че сама си лицензира музиката и ми крашваше.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

ти просто не можеш да преживееш, че Галена само за 2 часа е продала над 500 000 000 милиона от албума си и само целиш да я злепоставиш

Вярно е. Откакто Гертрудис не се качи в Космоса, Кама не направи Арена София и Жалка не направи хит от новия си албум - само злепоставям лицемерките в бранша :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Той не работи от седмици. Исках да проверя Анелия още ли им е в изпълнителите, че сама си лицензира музиката и ми крашваше.

В Пайнер работят 10 служители сумарно. Сигурен съм, че и 10те имат квалификация по разработка и поддържка на софтуерни решения.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Той не работи от седмици. Исках да проверя Анелия още ли им е в изпълнителите, че сама си лицензира музиката и ми крашваше.

Най-лесния начин е да следиш тв канала и гледаш какво пише на плочката, Планета Пайнер или празно.

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

А в тия flash Памети Mp3-ки ли слагат или wav-ки?

MP3-ки, очевидно и затова не я одобрявам тази практика. Добре че ги има стрийминг услугите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Най лесния начин е да следиш тв канала и гледаш какво пише на плочката, Планета Пайнер или празно.

MP3-ки, очевидно и затова не я одобрявам тази практика. Добре че ги има стрийминг услугите.

Бляк, то няма смисъл от купуването на тая тъпа флашка тогава :D

За кво ми е тоя гаден компрес... Да беше пуснала и едно CD, поне там ги вкарват lossless

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Бляк, то няма смисъл от купуването на тая тъпа флашка тогава :D

За кво ми е тоя гаден компрес... Да беше пуснала и едно CD, поне там ги вкарват lossless

Смисъл има. DMS Zhalka.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...