Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, asylum каза:

3By4u kamo HoMep 3a CMC Bom 🤣

B mBoq 4ecm 6a cu q nycHa cefme… ckopo 🤪

Минусът е, че Алпай е визуален клонинг на Емрах+Фики. Не знам как ще се справи с това. Изглежда, че не свири добре или не си заслужава да му свирят, щом Жалин го прежали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, meleto каза:

Помисли сега ако продаваше толкова много, дали нямаше да направи златен албум (май 3000 беше последно). Наистина не си давате сметка, че не се продава толкова лесно. А и цената не е народна, че да стане лесен бум. 

He e HeBepoqmHo ga npogage 1000-1500 B Ha4a/\omo. BepoqmHo e nycHa/\a Ma/\1k mupaj ga Bugu ko/\ko e uHmepec1m. Kamo nycHe o6me, 6me ce gBuju no-n/\aBHo

преди 1 минута, meleto каза:

Минусът е, че Алпай е визуален клонинг на Емрах+Фики. Не знам как ще се справи с това.

Kamo no4He ga konupa Medi/Sabi 🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

He e HeBepoqmHo ga npogage 1000-1500 B Ha4a/\omo. BepoqmHo e nycHa/\a Ma/\1k mupaj ga Bugu ko/\ko e uHmepec1m. Kamo nycHe o6me, 6me ce gBuju no-n/\aBHo

Милата, направи 30к оборот за 2 часа. Ще стане милионерка за седем дни от албум, който присъства навсякъде в нета. Интересно - 1000 колекционери за 2 часа. Тая държава пълна с феновИ, бе!  Всички да почнат с албумите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Милата, направи 30к оборот за 2 часа. Ще стане милионерка за седем дни от албум, който присъства навсякъде в нета. Интересно - 1000 колекционери за 2 часа. Тая държава пълна с феновИ, бе!  Всички да почнат с албумите.

E, KakBo ca 1000 4oBeka!? 6me cnpe oko/\o 10,000 u gomaM. OcmaHa/\ume 6me c/\y6am B Hema. Haū-3ana/\eHume kynyBam.

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия 30 флашки не можа ли да ги пусне през olx… пълно разочарование е за мен този rollout на албума. Галена многократно описвана за новатор и че уж все по западен модел се води, ама слабо тоя път. Хората на запад предлагат варианти, плочи, дискове, касети, но и това ще спре с флашките в момента в който някой пусне едно recovery и изтече изтритата песен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Наистина не си давате сметка, че не се продава толкова лесно. А и цената не е народна, че да стане лесен бум. 

Цената е напълно нормална, ти за 5-10 лева ли искаш да го продава? 

То входа й за участие в някои софийски дискотеки е 40 лева вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Емилия нали обяви един изкупен тираж от 1000 бройки на Турболенция и беше пуснала втори? Какво се вайкате тука не знам - невъзможно било..

преслава продаде над 6 000 от Да гори в картоф.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зиг-заг свали Жалко и вече е първа в тренда. Когато се конкурираш сам със себе си, но за някои хейтъри 1000 бройка продадени албуми звучи нереално.

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, meleto каза:

Помисли сега ако продаваше толкова много, дали нямаше да направи златен албум (май 3000 беше последно). Наистина не си давате сметка, че не се продава толкова лесно. А и цената не е народна, че да стане лесен бум. 

20 лв. е албума, какво й има на цената? То входа в дискотеките вече е 30-50лв... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, GSA каза:

Емилия нали обяви един изкупен тираж от 1000 бройки на Турболенция и беше пуснала втори? Какво се вайкате тука не знам - невъзможно било..

noBe4emo nyckam mupaj om 1000. Ako uMa uHmepec, nyckam o6me.

Ekcmpa HuHa cu u34epna noc/\egHuq HapogeH, koūmo u3gage no BpeMe Ha kopoHa, 6mo 3Be3ga HoMep 1 ga He ycnee 3a geH 😳

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

какъв ретро фолк найт може да предложи тази блееща кукумявка?! 

Bcu4ko e pempo npu MoHuk 🤪

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...