Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сега си пуснах една след друга "Ток по тялото" на Кристали и на Галена. Никога не ми е харесвала тази песен и съм учуден как някога стана хит.... На Галена версията е зарибявка, версията на Кристали грам не ми харесва. За аранжимента повече са се постарали, текста е леко попроменен, но ми харесва много повече така, по-съвременна е.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на Галя връткам тези

Играй

Делта Фръц

Запалката

Докторе

 

другите още са ми монотонни или мога да ги възприема. Може би само на Жалко отсвира с китарката и цигалката ме кефи преди края. На Ток по тялото тия Pads много ми бият на тенекийте на Асенов. Убий мЪ ми стана малко постна след няколко слушания. Мъко моя ремикс изобщо не ме грабва още от началото.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Olay каза:

Това си го мислех, дали в някоя продадена вече флашка стои някъде забравена песента забравена да бъде изтрита 😁

не може ли да се върне чрез recovery на всички флашки, на които е била записана?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Доньо показва за първи път сутеньор тъпкача си

IMG-5636.jpg
spacer.png

мислехме, че дончо е безполов, но мъжа му определено НЕ мяза на мъж, съдейки по тези фотографии. Егати безформеното същество! Ясно е кой удря по масата у тях и кой е мъжа в семейството.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Нали ходеше с някакъв футболист? Този пò й приляга.

Кой чий топки е ритал - Дончо на футболиста или футболиста на Дончо?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

Време е Глори да мачка психики отново утре с ново парче и пореден концерт.

Това е страшно недооценено:

няма ли вече да пуска и албум? 

ужасна боза! Текстът от внучката ли е писан, че толкоз тъп и несвързан или от самата Гюрулту, която, явно, вече е дементна и изкуфяла. Да си пие гинко билобата редовно би й препоръчала д-р Хинова!

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

Брутална. Глори с пореден кавър? Звучи убийствено. Заедно с “Вълк” и е най-силното попадение от “Яче, яче”.

 

пак потенциалът е съсипан от убийствено малоумен текст. Пускам песните на Галена, за да си изчистя слуха след тази повърня!
 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рашия беше много тъжна, че няма флашки за всички и взе нещата в свои ръце!!!

очаквайте скоро

Сабо балко

Доктуре

Чи-чак

Играй (кючек)

Неговата брада

Мустак по тялото

Задръжката

Special Forces x Dankǎ Viharu

Набий ме

Оф, Боже, оф мъкичко моя (Remix)

Ф Ауфория

Оф, оф, оф x Газис

Фалшиво

Welcome to Gurkovo x DJ Тамян & Кокали

Оф, Боже, оф мъкичко моя

Р+Г=Близнаци x Газис

Tи не си за женене

100 тик-тока

Феноaнaлен

Къде ти беше?

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:

Доньо показва за първи път сутеньор тъпкача си

IMG-5636.jpg
spacer.png

Тъпкач й беше един турчин от Търново с лъскави коли, бивш футболист, държи едно заведение там в града.  Той й плати помпането на гърдите, закара я до Турция.
Този и преди го е качвала, уж са само дружки. Ама гледам с турчина са се отследвали :D Изпуснала е парите :D 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Just_Me каза:

Тъпкач й беше един турчин от Търново с лъскави коли, бивш футболист, държи едно заведение там в града.  Той й плати помпането на гърдите.

@xroflx9 Тръгвам за Търново, да ме помпят и мен. 

 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.06.2024 г. от 11:52, Emanuela.Carey каза:

Европейският съд по правата на човека в Страсбург обяви, че ще осъди Република България поради факта че “Втори Дом” не е достигнал 30 милиона гледания.

 

Номер 1 песен на Емануела за мен! И разбира се ми е над новите 10 песни от Галена. Тази песен ми е мъката, радостта, щастието, депресията - универсална и ми е като химн. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато разбера, че албума на Галена е пуснат в продажба и той свършил толкова бързо. Бях цял ден на работа, чак днес сутринта разбрах, че е пуснат и свършил. Страшен интерес има. 

Много яко новото на Сарбел: и текста

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , FolkEmpire каза:

Аз на Галя връткам тези

Играй

Делта Фръц

Запалката

Докторе

 

другите още са ми монотонни или мога да ги възприема. Може би само на Жалко отсвира с китарката и цигалката ме кефи преди края. На Ток по тялото тия Pads много ми бият на тенекийте на Асенов. Убий мЪ ми стана малко постна след няколко слушания. Мъко моя ремикс изобщо не ме грабва още от началото.

Аз направо целия албум въртях по няколко пъти. :D Всичко слушам, но се оказа, че най не са ми по-вкусът Къде беше ти, оригиналната Мъко моя и ВНЛ. Всичко друго ми харесва, та дори Тор по дупето и Неговата сърма! 

  • Like 1
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...