Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Къде отиде ентусиазмът около пълнежният албум на Жалка днес? Да не е паднала под милион? Обяви ли вече златен статус на албума си?

Глора имала ли е публика, дори заклетите й фенове мълчат.

  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерът на Глория беше недоизмислен. Прекали с говоренето, Симона и Николай Славеев бяха супер излишни. Прекалено дълго се проточи, особено фолклорната част. Кулминацията беше излизането на Азис. Завърши с "Благодаря" и "Носталгия" на плейбек. Накратко толкова, за който се вълнува.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Grinch каза:

Концерът на Глория беше недоизмислен. Прекали с говоренето, Симона и Николай Славеев бяха супер излишни. Прекалено дълго се проточи, особено фолклорната част. Кулминацията беше излизането на Азис. Завърши с "Благодаря" и "Носталгия" на плейбек. Накратко толкова, за който се вълнува.

Пълна ли беше залата?

И каква е тая фолклорна програма?

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, FolkEmpire каза:

Оооф Оофф с вибратор събуди ме

Минал той през народното пеене. По-скоро като садрана кокошка в 5ч. сутринта :D

На кого е тази песен "Ти ужасно закъсня"?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Къде отиде ентусиазмът около пълнежният албум на Жалка днес? Да не е паднала под милион? Обяви ли вече златен статус на албума си?

Глора имала ли е публика, дори заклетите й фенове мълчат.

Защо толкова държиш Галош да се провали? То бива хейт, но дори аз си признах, че новите песни в албума на Башурка ми харесаха. Добре, че са Галя и Преса, та да има нещо интересно за обсъждане в чалгата тази година. Откога трябва непременно ВСИЧКИ песни от един албум, включително ремикси и римейкове, да са хитове? :blink:Глория имаше шанс за някакъв фурор, но я гледаха 3 000 души от 6-7-милионно население - ако се излъчваше на живо, щеше да е друго. Сега ще я чакаме да презапише пак лайфовете в студио за да стане всичко "перфектно" и стерилно, и чак тогава ще видим нещо от тоя концерт.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, FolkEmpire каза:

Кавър на Антибиотика, иначе оригинала е на Георги Станчев

 

Много е добра. 
Драскай клечкатаааааааааааа ❤️ Помня лицето ти, открадна сърцето ми ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Много е добра. 
Драскай клечкатаааааааааааа ❤️ Помня лицето ти, открадна сърцето ми ❤️ 

Да, като бях малък я въртяха по радиата :D Този е сбъркал годината, мисля, че беше или началните 00' или края на 90-те. Аранжимента е на Стоян Михалев който пее с момичетата. А сега е изперкал политик.

 

  • Wow 1
  • Love 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък концертът на Глория ми се видя брутален от изгледаните клипове. 99% всичко на живо изсвирено и звучи уникално. Сега за Симона, Славеев и фолклорната програма си беше ясно, но останалото звучи добре и грандиозно. Жалко за плейбека на Носталгия. Защо не я пее тази песен на живо не знам. Без малко да я похваля, че този път няма лайв записи и баш на финала на праснеш такъв.. 

Но все пак, нека правят повече концерти. Дано напълни и театъра в Пловдив другия месец и най-вече Арената, след няколко години. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:

@fengergana кво мислиш за Сърбел - ще го налазваме ли като комари?

Става 🤭 само дано не хвана сърбел от него или той от мен,с който Емрах ме зарази

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Защо толкова държиш Галош да се провали? То бива хейт, но дори аз си признах, че новите песни в албума на Башурка ми харесаха. Добре, че са Галя и Преса, та да има нещо интересно за обсъждане в чалгата тази година. Откога трябва непременно ВСИЧКИ песни от един албум, включително ремикси и римейкове, да са хитове? :blink:Глория имаше шанс за някакъв фурор, но я гледаха 3 000 души от 6-7-милионно население - ако се излъчваше на живо, щеше да е друго. Сега ще я чакаме да презапише пак лайфовете в студио за да стане всичко "перфектно" и стерилно, и чак тогава ще видим нещо от тоя концерт.

Тя не се е провалила. А фенчетата й са толкова фанатични, че не мога да пропусна да ги дразня.

Но тук се опитват да ни убедят в някакви несъществуващи рекорди, златни-платинени-диамантени продажби, постигнати за секунди, тотални хитове, едва ли не продукцията, която е изкарала е някакъв връх. И 900 милиарда да направи, приемите по участията й няма да са по-различни. Нулев интерес и нищо общо с големите й тупалки. Няма летен хит. А фенчетата й вече търсят нови кавъри, които да вземе, за да поправи този пропуск.

Това са най-обикновени 9 чалга песни, 2 от които кавъри на стари ЧУЖДИ песни (оказа, че кавърът на Мой си мерак щеше да бъде единственият хит, а не си е уредила правата) и 1 скапан ремикс. Клиповете не блестят с невероятни идеи/новаторство. Дори стратегията да избълва сума ти проекти наведнъж вече е изпробвана от Жалка.  Разликата е, че навремето разполагаше с по-силни парчета, а и беше нещо невиждано до момента. Реално пуснаха тази сборка, защото знаят, че представляват пълнежи и ако ги пускат поотделно ще бъдат по-добре от Да ти олекне, но далеч от истинските хитове в албума.

Жалка се издъни по много критерии - празнува 20 години с фал-премиера на албума, после с бъгав сайт за поръчки. Да не връщам пак към това как смята 20 години и потресаващото й виене и залязващ медиен/сценичен образ. Буквално Сашка Ангелчето й разказа играта само за 6 месеца. :D 

  • Haha 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, GSA каза:

На мен пък концертът на Глория ми се видя брутален от изгледаните клипове. 99% всичко на живо изсвирено и звучи уникално. Сега за Симона, Славеев и фолклорната програма си беше ясно, но останалото звучи добре и грандиозно. Жалко за плейбека на Носталгия. Защо не я пее тази песен на живо не знам. Без малко да я похваля, че този път няма лайв записи и баш на финала на праснеш такъв.. 

Но все пак, нека правят повече концерти. Дано напълни и театъра в Пловдив другия месец и най-вече Арената, след няколко години. 

Постни ги тук, де.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тази страница на Роксана май, Grand Music Studio, има много качени. Иначе ми напълни душата с “Най-щастливата жена” и “На неверен да съм вярна”. “Крепост”, “Феникс” и “Присъда” също напълно на живо изпълнени, звучат убийствено. “Лабиринт” пропусната ли е? 
Мисля, че пак не е пяла “Откраднат миг”, “Кръговрат”, “Сбогом адиос”, “Не мога без теб”. Проблеми с правата ли има? Особено “Откраднат миг”, изсвирена на живо би било нещо страшно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, FolkEmpire каза:

Да, като бях малък я въртяха по радиата :D Този е сбъркал годината, мисля, че беше или началните 00' или края на 90-те. Аранжимента е на Стоян Михалев който пее с момичетата. А сега е изперкал политик.

 

Тя обаче е доста стара песен? :D Ох, какво става с мен.... писане, писане.... и се събуждам със слушалки в ушите, на земята и звучи "Играй" на Галена. :D Тая вечер ми е влюбено-разлюбено, все ми е еднооооооооо..... Музика като чуя викам си алелуя! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Тя обаче е доста стара песен? :D Ох, какво става с мен.... писане, писане.... и се събуждам със слушалки в ушите, на земята и звучи "Играй" на Галена. :D Тая вечер ми е влюбено-разлюбено, все ми е еднооооооооо..... Музика като чуя викам си алелуя! ❤️ 

Заспал си докато слушаш? :D 

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Заспал си докато слушаш? :D 

Никога преди не ми се е случвало такова нещо. Това е феномен. :D 

  • Haha 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Винаги има първи път :D

Тази вечер беше първият. :D 

Сигурно е звучала 10 пъти докато съм "спал". :D 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Минава Еклерени :D

Изпуснал съм Рени? 😮 Ама то в 3 през нощта да се ядът еклери..... и после край със спането ако се натъпчем. Не знам дали е много здравословно даже да ги слушаме? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Изпуснал съм Рени? 😮 Ама то в 3 през нощта да се ядът еклери..... и после край със спането ако се натъпчем. Не знам дали е много здравословно даже да ги слушаме? 

В момента е :D 

Аз се тъпчя с по 1 кутия сладолед на два дни ти за еклери ми говориш :D 

Хайде отидохме на Лапай и Хрипела

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

В момента е :D 

Как съм? А ХАХА ХА ХА ХА - какъв смях! :D :D :D Край! Прекалихме с калориите.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Как съм? А ХАХА ХА ХА ХА - какъв смях! :D :D :D Край! Прекалихме с калориите.

Това е от пълната уста :D За това хили така :D

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...