Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, FolkEmpire каза:

Казва с мъжки глас: Ще ядем ли репичкиъъъъ

View_recent_photos_9--900.png.12afcd738da82d198106cc909b8c919a.png

Ама как стиска мъжлето за гърдите. Голяма перверзница ще дойде? 

  • Tongue 1
  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Представя си, че са купи пълни с крем карамел :D

Аууууууу :D 
Между другото я обожавам тая песен на Дионе - "Филмарка". ❤️ 
РеПи не са ли я учили, че ако така стиска крем-карамел ще трябва да си измие ръцете хубаво със сапун после? Надявам се, че няма да продължи чашка след чашка като шотове..... 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аууууууу :D 
Между другото я обожавам тая песен на Дионе - "Филмарка". ❤️ 
РеПи не са ли я учили, че ако така стиска крем-карамел ще трябва да си измие ръцете хубаво със сапун после? Надявам се, че няма да продължи чашка след чашка като шотове..... 

Мда, единствената й читава песен май.

Тя направо си прави вана от тоя крем карамел и се гмурка в нея :D

Колко тона захар, мляко и яйца трябва да купи :D

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана - "Шалвар"
Откога не си докосвал друго освен, освен дистанционното?
Откога не си обличал друго освен панталончето?
Откога се лъжеш, че не искаш любовно вълнение,
и размерът на дължината - няма значение-е-е-е?

Ще остана само по шалвар, 
но свали си гащетата.
Ще остана само по шалвар
и на път за извращение.
Ще остана само по шалвар,
и нежно чифтосване.
Ще остана само по шалвар,
дай да се избършем в чаршафите.

Ще усетиш колко е горещо... ду**то в шалварите ми.
И от мен ще поискаш нещо - нещо? Например... перцето ми.
Искам цяла вечер да ми правиш... набъбнало впечатление,
сваляй, няма много дрехи - само шалварите.

  • Haha 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, FolkEmpire каза:

Мда, единствената й читава песен май.

Тя направо си прави вана от тоя крем карамел и се гмурка в нея :D

Колко тона захар, мляко и яйца трябва да купи :D

Трябва да си даде целия хонорар за пълномаслено прясно мляко, бяла кристална захар и яйца..... и като трябва да я загори на котлона, ще замирише ужасно..... непоносимо. Аз по принцип не обичам крем карамел, но мога да правя. Имам два варианта - единият е с еклери и малини (за еклерите не се шегувам) в кексова форма или с мини кроасани. Бих почерпил Рени на драго сърце.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Полудях, полудях и не питах, стана ли п3д@@лл :D

Много готина песен. Периода в Ара на Емануела ми е любим, но и в Пайнер си има яките песни.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Много готина песен. Периода в Ара на Емануела ми е любим, но и в Пайнер си има яките песни.

Ей тая песен на Akcent ми е супер любима.

И кво прайм ся? Малката к-рва, някога била добиче, вече е к-рва!

Раеаамазан байрям, на куче пиян...

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Не е могло да мине без тоя

 

пълна зала, но Василиса изглежда по-млада, енергична и визуално приятна от Мадам с поредната бална рокля.

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

На мен пък концертът на Глория ми се видя брутален от изгледаните клипове. 99% всичко на живо изсвирено и звучи уникално. Сега за Симона, Славеев и фолклорната програма си беше ясно, но останалото звучи добре и грандиозно. Жалко за плейбека на Носталгия. Защо не я пее тази песен на живо не знам. Без малко да я похваля, че този път няма лайв записи и баш на финала на праснеш такъв.. 

Но все пак, нека правят повече концерти. Дано напълни и театъра в Пловдив другия месец и най-вече Арената, след няколко години. 

Предният й концерт беше в пъти по-добър.

Тука мултимедията не струваше и 10 лв. Въртяха се някакви снимки ни в клин, ни в ръкав, все едно сме на възпоменание, да не говорим, че видеостената беше във формата на диамант и половината неща дори не се виждаха.

Имам чувството, че като излезе Кеба и малко се вдигна публиката, пя "Питаш за мен" и "Кукавица" и наистина гръмна за момент.

Азис си изпя всичко и после Глория като го представи в края - той веднага тръгна от сцената сякаш някой го подгони, нито се поклони, нито нищо. Най-вероятно се е ядосал, че стоя 5 мин. до нея докато тя си плямпаше за кариерата.

Дачева изпя и "Губя те" и взриви. :D 

Много тъпо беше също, че към края изпя "Щастието е магия", която звучи прекалено шлагерно и някакво минорно. "Бодигард" и "Децата" ги бяха направили с много яки аранжименти. Този път пропусна доста песни след 2014-та, даже пя май точно 2-3.

Симона е голям талант, има много power в гласа, направо гърми.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Пълна ли беше залата?

И каква е тая фолклорна програма?

Пълна беше залата, но към 22:00 постепенно започнаха да се изнасят хора. Концертът продължи до към 23:00.

Първата половина на концерта беше доста добре. Моментът, в който нещата тръгнха надолу е излизането на Симона. Симона излиза и тръгва да я прегръща, тя се дръпна (беше много криндж). След което започнаха едни речи ... изкараха торта, пак не спряха да говорят и двете. Изкараха и внучката. Тогава дойде частта на Симона, вече беше 22:00. После дойде фолклорната част, която продължи някъде 40 минути. За капак остави Николай Славеев да изпее сам 2 песни, докато тя се преоблича, за да се върна и да завърши с плейбек ...

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Casper 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

пълна зала, но Василиса изглежда по-млада, енергична и визуално приятна от Мадам с поредната бална рокля.

Ти защо мислиш Василка си сменя дуетните партньорки? Смуче им енергията.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Ти защо мислиш Василка си сменя дуетните партньорки? Смуче им енергията.

Много добре прави ❤️ Идолк! Кралиц! Богин! Императриц!

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

На мен пък концертът на Глория ми се видя брутален от изгледаните клипове. 99% всичко на живо изсвирено и звучи уникално. Сега за Симона, Славеев и фолклорната програма си беше ясно, но останалото звучи добре и грандиозно. Жалко за плейбека на Носталгия. Защо не я пее тази песен на живо не знам. Без малко да я похваля, че този път няма лайв записи и баш на финала на праснеш такъв.. 

Но все пак, нека правят повече концерти. Дано напълни и театъра в Пловдив другия месец и най-вече Арената, след няколко години. 

Не смятам, че Арената е по нейните възможности. На нея й трябваха 10 месеца, за да напълни НДК. 
НДК = 3 000 К места, Арената = 18 К, логически ще й трябва 60 месеца да я напълни от обявяването или точно 5 години.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Grinch каза:

Пълна беше залата, но към 22:00 постепенно започнаха да се изнасят хора. Концертът продължи до към 23:00.

Първата половина на концерта беше доста добре. Моментът, в който нещата тръгнха надолу е излизането на Симона. Симона излиза и тръгва да я прегръща, тя се дръпна (беше много криндж). След което започнаха едни речи ... изкараха торта, пак не спряха да говорят и двете. Изкараха и внучката. Тогава дойде частта на Симона, вече беше 22:00. После дойде фолклорната част, която продължи някъде 40 минути. За капак остави Николай Славеев да изпее сам 2 песни, докато тя се преоблича, за да се върна и да завърши с плейбек ...

- Gürültü 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не смятам, че Арената е по нейните възможности. На нея й трябваха 10 месеца, за да напълни НДК. 
НДК = 3 000 К места, Арената = 18 К, логически ще й трябва 60 месеца да я напълни от обявяването или точно 5 години.

u/\u Hqko/\ko moma/\Hu xuma u MegueH 6yM. u3nycHa xumoBuq nogeM c/\eg gyema c Keba 🔫

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...