Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, asylum каза:

Koq e na maq? nponycHa/\ c1M q u/\u He c1M bu/\ pogeH

 

коментирай, че още първият ден след като се преместих в София срещнах жената на Ники Китаеца-Виолета, мисля, че това предначерта ку рвенския път в живота ми:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

коментирай, че още първият ден след като се преместих в София срещнах жената на Ники Китаеца-Виолета, мисля, че това предначерта ку рвенския път в живота ми:

 

Tq juBeexa B Goze ge/\4eB, gopge u a3 bqx maM, cq He 3HaM

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Аз не мисля, че Симона има вина за това, че Глория изкарва по-слаби песни в последните години като интерес и хитовост. Самата тя се е отклонила много от хитовата вълна.
Ако пусне нещо по-разкършено като "Намери си майстора" например има шансове, но тя отказва да се пречупи. Това е при нея. Не знам защо никой не й каже как стоят нещата? Или тя няма реална самооценка? Не може ли да се разрови в интернет, да чуе какво се харесва, какво се търси.... даже и тайно без да го признава да прочете няколко мнения и да влезе в крак с модата в музиката. 
Никой не казва да изкарва клонинги на песни. Например последната песен беше кавър, което е нетипично за нея, но да вземе да изкара наистина свестен хит и не веднага както направи след "Вълк" да пусне още 2 клипа на стара песен и на пародия от лятото. Да пуска по една песен на три месеца, да си яхне вълната в музиката и това е. Не е само до муцуни и човек тука, а до правилна песен!

Достатъчно неща ѝ се казаха или поне загатнаха от някои по-смели хора, които си го обрахме. Когато хвалиш и защитаваш, си чудесен, но ако дръзнеш да се противопоставиш - си чао. Съжалявам, не знам как се успява с такъв характер - има смисъл от инат да си гониш целите, не да се дзвериш на хората. Но не е само тя такава.

Не е въпросът в песните. Не са лоши песните. В днешно време никой не изкарва музиката, която някога е създавал - айде да не ги величаем много и другите, да не би да са пуснали шедьоври? Въпросът е в отношението. Тези дни пак има засегнати хора, и с право. Около нейните покани и билети за този прословут концерт, на който аз няма да отида. Да се замисли с какви хора се е обградила, защото накрая ще остане само с един смешен контингент, а стойностните ги е прокудила окончателно.

Няма вина Симона. Симона достатъчно е изстрадала от поведението на родителите си, между които цял живот е буфер, защото единият е само по масите, а другият хвърчи в небесата. Съжалявам, уважавам ги като музиканти, харесвах ги като семейство, израснах с тях - дето се вика, но това е истината. И въпреки това продължавам да я защитавам, ако се наложи, но за поведението - НЕ.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Emanuela.Carey каза:

Галена ще участва на фестивала Balkan Beats с Инна, Драгана Миркович, Миле Китич и Лепа Брена

IMG-4930.jpg

Така като гледам контингента, пак ще й реват песните в сръбски вариант.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Достатъчно неща ѝ се казаха или поне загатнаха от някои по-смели хора, които си го обрахме. Когато хвалиш и защитаваш, си чудесен, но ако дръзнеш да се противопоставиш - си чао. Съжалявам, не знам как се успява с такъв характер - има смисъл от инат да си гониш целите, не да се дзвериш на хората. Но не е само тя такава.

Не е въпросът в песните. Не са лоши песните. В днешно време никой не изкарва музиката, която някога е създавал - айде да не ги величаем много и другите, да не би да са пуснали шедьоври? Въпросът е в отношението. Тези дни пак има засегнати хора, и с право. Около нейните покани и билети за този прословут концерт, на който аз няма да отида. Да се замисли с какви хора се е обградила, защото накрая ще остане само с един смешен контингент, а стойностните ги е прокудила окончателно.

Няма вина Симона. Симона достатъчно е изстрадала от поведението на родителите си, между които цял живот е буфер, защото единият е само по масите, а другият хвърчи в небесата. Съжалявам, уважавам ги като музиканти, харесвах ги като семейство, израснах с тях - дето се вика, но това е истината.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Достатъчно неща ѝ се казаха или поне загатнаха от някои по-смели хора, които си го обрахме. Когато хвалиш и защитаваш, си чудесен, но ако дръзнеш да се противопоставиш - си чао. Съжалявам, не знам как се успява с такъв характер - има смисъл от инат да си гониш целите, не да се дзвериш на хората. Но не е само тя такава.

Не е въпросът в песните. Не са лоши песните. В днешно време никой не изкарва музиката, която някога е създавал - айде да не ги величаем много и другите, да не би да са пуснали шедьоври? Въпросът е в отношението. Тези дни пак има засегнати хора, и с право. Около нейните покани и билети за този прословут концерт, на който аз няма да отида. Да се замисли с какви хора се е обградила, защото накрая ще остане само с един смешен контингент, а стойностните ги е прокудила окончателно.

Няма вина Симона. Симона достатъчно е изстрадала от поведението на родителите си, между които цял живот е буфер, защото единият е само по масите, а другият хвърчи в небесата. Съжалявам, уважавам ги като музиканти, харесвах ги като семейство, израснах с тях - дето се вика, но това е истината.

За мен също детето няма вина, а това, че не се опитва да види грешките си и си мисли, че всяка критика е хейт. Недопустимо поведение. Сега уж youtube виждал всичко, бил фактор. Ами щом ти е фактор, влез, прочети някой коментар, със сигурност ще ти е полезен. Просто е загубила представа за това как трябва да се представя музика. Тя си мисли, че името цял живот ще работи за нея, но поколенията се менят.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

За мен също детето няма вина, а това, че не се опитва да види грешките си и си мисли, че всяка критика е хейт. Недопустимо поведение. Сега уж youtube виждал всичко, бил фактор. Ами щом ти е фактор, влез, прочети някой коментар, със сигурност ще ти е полезен. Просто е загубила представа за това как трябва да се представя музика. Тя си мисли, че името цял живот ще работи за нея, но поколенията се менят.

Откога е фактор ютуб... Като е фактор, що преди години на осъди сърби и румънци, че ѝ откраднаха 40 пъти песните, а прехвърляше отговорността на Пайнер... сега един кавър уредихме и вече "ама вие не знаехте ли Закона за авторското право? Не, тъпи сме, не го знаем. Аууу, чудо на чудесата. Контра на всичко.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Според мен имаше предвид, че Глория е демонична жена. :D 

Очаквам да ме поздрави с нещо на Мира, както по принцип прави.

Полина е разтурикъща.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Откога е фактор ютуб... Като е фактор, що преди години на осъди сърби и румънци, че ѝ откраднаха 40 пъти песните, а прехвърляше отговорността на Пайнер... сега един кавър уредихме и вече "ама вие не знаехте ли Закона за авторското право? Не, тъпи сме, не го знаем. Аууу, чудо на чудесата. Контра на всичко.

Самите постове които съм чел са й много "заапващи" така да .се каже. 
В този форум тези неща ги знаем и коментираме много от преди тя да е седнала на компютър сигурно, но това е друга тема.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Очаквам да ме поздрави с нещо на Мира, както по принцип прави.

Полина е разтурикъща.

@Andrew Cunanan. ugo/\ ga mu e!


Tu Me no3gpaBqBa6 c Mupa!

  • Like 2
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Очаквам да ме поздрави с нещо на Мира, както по принцип прави.

Полина е разтурикъща.

Нещо на Мира, което съвсем на скоро чух и харесах. ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

NOVA.BG

Юлиян Стоянов разказва за срамната тайна на детския клубен живот в България

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...