Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, adorable каза:

Ти преди време каза, че аз съм добър и ще ми мине. Сигурно ме е обсебила. Нещо кармично има. :D

 

 

преди 14 минути, adorable каза:

Ти преди време каза, че аз съм добър и ще ми мине. Сигурно ме е обсебила. Нещо кармично има. :D

 

 

преди 14 минути, adorable каза:

Ти преди време каза, че аз съм добър и ще ми мине. Сигурно ме е обсебила. Нещо кармично има. :D

 

 

преди 14 минути, adorable каза:

Ти преди време каза, че аз съм добър и ще ми мине. Сигурно ме е обсебила. Нещо кармично има. :D

 


 

преди 15 минути, adorable каза:

Ти преди време каза, че аз съм добър и ще ми мине. Сигурно ме е обсебила. Нещо кармично има. :D

 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога в жанра не е имало по-нахъсващо и ентусиазирано , бясно, изрепчено, подвикващо и така преживяно изпяване от на Джена в "Неверници"!

Да се разкрещим по случай Джи Месеца. @Andrew Cunanan. химна
Колко още ризи мръсни днес ще ни измислиТЕ!
С колко още думи грозни, нас ще ни съсипеТЕ!

Виж колко е бясна и недоволна Jenna! ❤️ 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Никога в жанра не е имало по-нахъсващо и ентусиазирано , бясно, изрепчено, подвикващо и така преживяно изпяване от на Джена в "Неверници"!

Да се разкрещим по случай Джи Месеца. @Andrew Cunanan. химна
Колко още ризи мръсни днес ще ни измислиТЕ!
С колко още думи грозни, нас ще ни съсипеТЕ!

Виж колко е бясна и недоволна Jenna! ❤️ 

Още помня как беше обявила тая песен - че тя била котката и щяла да "изяде"  мишките - Галена и Преслава, а Хваната и Слабото място бяха в пъти по-големи мегахитове. Пръ дла!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Още помня как беше обявила тая песен - че тя била котката и щяла да "изяде"  мишките - Галена и Преслава, а Хваната и Слабото място бяха в пъти по-големи мегахитове. Пръ дла!

Така ли е казала? :D :D :D 
Иначе песента ме кефи, но тогава "Моли се да съм сочна" взе наградата за песен. :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Така ли е казала? :D :D :D 
Иначе песента ме кефи, но тогава "Моли се да съм сочна" взе наградата за песен. :D 

За да не остане ханъмата съвсем капо, иначе всички знаем, че МСМ беше реалният самостоятелен хит на годината.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

За да не остане ханъмата съвсем капо, иначе всички знаем, че МСМ беше реалният самостоятелен хит на годината.

Може би, защото не беше снимала клип и я "наказаха". А дует "Хавана-Тропикана" ли взе тогава, че не помня? Сещам се само за Женна. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Мразете ме, ако искате, но за мен Полина от ден едно беше безличница, такава си и остана, и съвсем очаквано и заслужено замина в канала. Такива като нея бол.

С тия очи и тоя отличаващ се глас май "безличница" не е точната дума. По-скоро не можа да се наложи поради спецификите си, а не поради безличността си. Може да не се е харесала на публиката, а може и по-рано да я проявила психическите си болести (дават ми знак, че е това) и Пайнера да се е отказал от нея.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона май е голяма фенка на най-голямата надушваща хрътка и жена в поп-фолка ИВАНА

ОТ АРОМААААААААААТА МУ НАПРАВОООООООООООООО ПОЛУДЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯВААААААААААМ!

СиМаХит! ❤️ 
Дано аромата му само не е на мъж наял се с боб, пържени картофи и яйца, че наистина ще полудееш от аромата му!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Достатъчно неща ѝ се казаха или поне загатнаха от някои по-смели хора, които си го обрахме. Когато хвалиш и защитаваш, си чудесен, но ако дръзнеш да се противопоставиш - си чао. Съжалявам, не знам как се успява с такъв характер - има смисъл от инат да си гониш целите, не да се дзвериш на хората. Но не е само тя такава.

Не е въпросът в песните. Не са лоши песните. В днешно време никой не изкарва музиката, която някога е създавал - айде да не ги величаем много и другите, да не би да са пуснали шедьоври? Въпросът е в отношението. Тези дни пак има засегнати хора, и с право. Около нейните покани и билети за този прословут концерт, на който аз няма да отида. Да се замисли с какви хора се е обградила, защото накрая ще остане само с един смешен контингент, а стойностните ги е прокудила окончателно.

Няма вина Симона. Симона достатъчно е изстрадала от поведението на родителите си, между които цял живот е буфер, защото единият е само по масите, а другият хвърчи в небесата. Съжалявам, уважавам ги като музиканти, харесвах ги като семейство, израснах с тях - дето се вика, но това е истината. И въпреки това продължавам да я защитавам, ако се наложи, но за поведението - НЕ.

:o Пак ли сте имали скандал? Ех, Стеф, каква е тая твоя съдба. Мине-немине някоя и друга година и все се скарвате. Защо няма ходиш? Казал си нещо и оная за пореден път се е фръцнала?

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Balkandji1 каза:

С тия очи и тоя отличаващ се глас май "безличница" не е точната дума. По-скоро не можа да се наложи поради спецификите си, а не поради безличността си. Може да не се е харесала на публиката, а може и по-рано да я проявила психическите си болести (дават ми знак, че е това) и Пайнера да се е отказал от нея.

Човек, те въртяха някои нейни песни супер бясно и пак нищо не стана. Отделно майка й има пръст в това да я изхвърлят и май тя е реална психично болна в случая.

Дори не бях забелязал очите на Поля.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, DevilWish каза:

Никога в жанра не е имало по-нахъсващо и ентусиазирано , бясно, изрепчено, подвикващо и така преживяно изпяване от на Джена в "Неверници"!

Да се разкрещим по случай Джи Месеца. @Andrew Cunanan. химна
Колко още ризи мръсни днес ще ни измислиТЕ!
С колко още думи грозни, нас ще ни съсипеТЕ!

Виж колко е бясна и недоволна Jenna! ❤️ 

Типична реакция на мамена жена, която се опитва да излъже себе си и света, че всичко е наред.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Balkandji1 каза:

:o Пак ли сте имали скандал? Ех, Стеф, каква е тая твоя съдба. Мине-немине някоя и друга година и все се скарвате. Защо няма ходиш? Казал си нещо и оная за пореден път се е фръцнала?

Е, тя си е темерут и атуст, какво очакваш?! Стеф даже прояви железни нерви, според мен, да й търпи фасоните толкова години. Аз нямам такова търпение в себе си. :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Е, тя си е темерут и атуст, какво очакваш?! Стеф даже прояви железни нерви, според мен, да й търпи фасоните толкова години. Аз нямам такова търпение в себе си. :) 

На мен ми е интересно да разкаже с подробности. Легна ли си? Събуди го да разкаже :D Като знам колко е внимателен и справедлив Водолей, не допускам по никакъв начин да я е обидил, но онази от малък го знае, че той си позволява да я критикува и таи злоба към него според мен.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...