Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

Дуетът на Деси Слава и Джордан отпреди половин година има почти 10 млн. гледания. Общото й парче със сръбския певец Емир от миналата година има към 8-9 млн. Ако вкара теглото в норма, има още много хляб в Деса. Публиката я обича.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Balkandji1 каза:

Дуетът на Деси Слава и Джордан отпреди половин година има почти 10 млн. гледания. Общото й парче със сръбския певец Емир от миналата година има към 8-9 млн. Ако вкара теглото в норма, има още много хляб в Деса. Публиката я обича.

Заради инерцията на Кралица Джуджи. Коя е последната самостоятелна на Деса с тея цифри е въпросът... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

очакваме дует с Графа.

Не става. Първо е от 2019... вече сме 2024... Второ е копие на Денис Теофиков - визия и поведение и Атанас Колев - по глас. Песента е аматьорска. Въобще ...

Графа може само да му каже НЕ.

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Заради инерцията на Кралица Джуджи. Коя е последната самостоятелна на Деса с тея цифри е въпросът... 

Че мъжете всичко искат... нещо такова бешИ.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Не става. Първо е от 2019... вече сме 2024... Второ е копие на Денис Теофиков - визия и поведение и Атанас Колев - по глас. Песента е аматьорска. Въобще ...

Графа може само да му каже НЕ.

Че мъжете всичко искат... нещо такова бешИ.

Xum npu Me/\emo:

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Xum npu Me/\emo:

 

Тази простакеса, откакто разбрах, че за покупката на Стефимир била казала насмешливо на мъжа си "И днес изкарахме 20 лв. за кафе" според мен трябва да бъде анатемосана. Да я тикнат в ареста с обвинение "Разрушаване на детски мечти и неуважание към фенове". Поне 3 месеца да я държат.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Balkandji1 каза:

Дуетът на Деси Слава и Джордан отпреди половин година има почти 10 млн. гледания. Общото й парче със сръбския певец Емир от миналата година има към 8-9 млн. Ако вкара теглото в норма, има още много хляб в Деса. Публиката я обича.

Ами не, за жалост. Миналата година издаде зарибяваща соло песен и грабна дори мен, дето иначе почти съм я отписал. И в клипа беше Топ мацка, защото го беше снимала още когато ползваше инсулина. Резултат - под 2М.

Десислава отпадна от листата на актуалните, защото загуби себе си, също като Анелия. Някои го усещахме още 2018 като се завърна от майчинство. Няма го вече онзи хъс, не е подходяща за този жанр. А като гледам как върви народната песен от тази година - успяла е да изгони и публиката на другите си стилове. Така е като се заобиколиш от неподходящите хора и решиш да правиш напук на себе си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Тази простакеса, откакто разбрах, че за покупката на Стефимир била казала насмешливо на мъжа си "И днес изкарахме 20 лв. за кафе" според мен трябва да бъде анатемосана. Да я тикнат в ареста с обвинение "Разрушаване на детски мечти и неуважание към фенове". Поне 3 месеца да я държат.

И аз се потресох. Пълна простачка и селяндурка. На кладата. МИГОМ!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Ами не, за жалост. Миналата година издаде зарибяваща соло песен и грабна дори мен, дето иначе почти съм я отписал. И в клипа беше Топ мацка, защото го беше снимала още когато ползваше инсулина. Резултат - под 2М.

Десислава отпадна от листата на актуалните, защото загуби себе си, също като Анелия. Някои го усещахме още 2018 като се завърна от майчинство. Няма го вече онзи хъс, не е подходяща за този жанр. А като гледам как върви народната песен от тази година - успяла е да изгони и публиката на другите си стилове. Така е като се заобиколиш от неподходящите хора и решиш да правиш напук на себе си.

тук беше топ котенце! и песента е вече шлагер, за който моцарт може само да си мечтае.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Tyū 6a mu apeca

Y4u ce om MeH Ha nucaHe ❤️

HoBama OzkoBuza Maū u3mpu

Знам я. Много е хубава песента. Този албум го имам. ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Balkandji1 каза:

Тази простакеса, откакто разбрах, че за покупката на Стефимир била казала насмешливо на мъжа си "И днес изкарахме 20 лв. за кафе" според мен трябва да бъде анатемосана. Да я тикнат в ареста с обвинение "Разрушаване на детски мечти и неуважание към фенове". Поне 3 месеца да я държат.

Какво, какво?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Balkandji1 каза:

Тази простакеса, откакто разбрах, че за покупката на Стефимир била казала насмешливо на мъжа си "И днес изкарахме 20 лв. за кафе" според мен трябва да бъде анатемосана. Да я тикнат в ареста с обвинение "Разрушаване на детски мечти и неуважание към фенове". Поне 3 месеца да я държат.

За Цветелина ли говориш? :D Я обясни по-подробно, че ме заинтригува. :D 20 лева за кафе ? :D 

преди 2 минути, DarkChild каза:

Какво, какво?

За първи път чета такова нещо :D Резил!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени каза нещо много интересно в последното си интервю относно "Искам те", която е кавър на "Волим те" на Цеца - синът на автора е поискал 3000 евро за подновяване на правата и са се договорили да са 1500 евро, които ги е платила.

Глория обаче явно не си е платила за "Най-щастливата жена", дето я качи и след седмица я свали. Като гледам и "Дяволска любов" е свалена, явно някой е докладвал нещо.

Само се чудя защо тя не подаде сигнал за кавърите на Мина Костич... май "Добре дошъл" не е съвсем авторска.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

тук беше топ котенце! и песента е вече шлагер, за който моцарт може само да си мечтае.

Дам поне за да я споменаваме в бъзици и гаври даде доста материал в последните години - В секса си брутален, Парти животни, Кемано басал е роменге, Нотариално заверен... Ох дори не искам да се сещам за повече.:roll1:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Горкото мом(и)че

 

Аз за себе си какво да ви говоря?
Аз съм си добре, но хората…

thisalecx-zachary-campbell.gif

Вчера виждам се с приятелка
и се почва, разговора край няма.

hey-how-you-doing.gif

Докато говори, капят сълзи.
Познай кой е пак виновен - нейният.
trisha-paytas.gif

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...