Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DarkChild каза:

Тотя е моето слаб...ително.

Вдъхновява ни и без чайовете си общо-взето. Само като чуеш за нея и ти се прихожда до тоалетната. :D Когато съм в банята задължително си пускам Татяна! От тук нататък е закон! ❤️ 

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Ако на Дончо мъжа се окаже момиче, на Гален племенника сигурно ще се изненада ;) 

Може и хермафродит да се окаже. :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Как 20-ти рожден ден?! По-малко от 45 не бих й дал!

Ти пък сега..... Такива комплименти, 45 на втора. Не я ли виждаш ква е столетница?

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Що за въпрос? Разбира се, че да. Нашата нация е 90% боклук, на никого няма да липсваме, само ще празнуват, че сме се разкарали!

И ще ни поздравяват със:

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Галин празнува 13 години на сцена.

От доста време не е имал солова песен, която да ми хареса но това беше турбо хит.

 

Тя първата му песен е дует с Гергана. Не си спомням обаче кога пусна първата си песен. Иначе самостоятелните хитове тръгнаха от "Момче без сърце" като цяло.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Тя първата му песен е дует с Гергана. Не си спомням обаче кога пусна първата си песен. Иначе самостоятелните хитове тръгнаха от "Момче без сърце" като цяло.

Не помня коя му е била първа. Мисля че за първи път чух за него когато пусна “С мен да вървиш”.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Не помня коя му е била първа. Мисля че за първи път чух за него когато пусна “С мен да вървиш”.

Първата му е тази:

Иначе "С мене да вървиш" му е един от най-големите хитове също. Може би най-добрата му песен лично за мен.

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Първата му е тази:

Иначе "С мене да вървиш" му е един от най-големите хитове също. Може би най-добрата му песен лично за мен.

Това ако беше с Джена или някоя друга вместо Кристиана >>>

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Онгомбо бил мека китка хааа

SIGNAL.BG

Скандалът между Мария и Теодора преминава в нова още по-остра фаза, като става ясно, че ще се стигне до съд. Двете ппопфолк певици не могат да разрешат спора

 

Мара след 50 години чакане в съда:

ПЛАЩАЙ, ПЛАЩАЙ!

images.jpg.9381ea6e7118f31b3952341866c4f220.jpg

Детектор на лъжата искала Мара. Много филми си гледала, ма.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Това ако беше с Джена или някоя друга вместо Кристиана >>>

 

О, да. Или с Гергана да я беше направил, още пееше. Това си беше хит по онова време.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Галин празнува 13 години на сцена.

От доста време не е имал солова песен, която да ми хареса но това беше турбо хит.

 

13 години, и какво има зад гърба си като изпълнител, не като продуцент? Да оставим настрана концерти, които явно са твърде смела мечта за нашата чалга, поне албумите му къде са? Хвърчащи YouTube клипове. Утре Димитров като изкуфее и каже: "Абе кой беше тоя Галин? Нали не е при нас? Я го трий!" и му отиде половината кариера.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DarkChild каза:

Детектор на лъжата искала Мара. Много филми си гледала, ма.

Няма да й го дадем. Ще организираме окепазяване на тази мутреса в съда. И солени обещетения ще плаща. Случаят ще приключи с омаскаряването й в съда. Надяваме се с това да се реши най-накрая да прекрати тези нейни зорни напъни, наречени "кариера".

- Вселенски сили

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Победоносната серия на "Окадар" продължава в най-слабия ден за музикален трафик.

image.png.977b7c16b0f927d0bdbba5be47f2e35f.png

На второ място дебютира циганката Софа с песента й "Пак оставам" - 116К в първия пълен ден.

Очаква се "Окадар" да продължи лидерството си и да достигне отново около 150К гледания дневно с приближаването на уикенда.

Тази седмица се очаква да дебютира парчето на Емилия "Шмекерия". Интересно е дали първоначалния интерес ще му предващае битка за първото място с песента на Емануела и Диджей Дамян.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сиса Свирката посветила песен на Тотя Посрата:
Следващо лайно!

Понеже Свирката била пълна безличница и решила да си направи реклама и да възроди кариерата си на гърба на колежката й, която се труди за Тоти тяло упорито във фитнеса и прави ежедневни клизми. Сиса завидяла, че била вечно разплута и надута като балон, а освен всичко и забравена от Бога певачица. Бившата екс-певица, която истинско име е Соня решила да посвети "Следващо лайно" на Сървайвърската пот и чест.
"Здравейте, приятели. Искам да ви съобщя, че през следващия месец ще излезе първият ми самостоятелен албум включваш всички мои песни от Даниел Ганев - Сиана и Даниел Ганев с подарък детска свирка. Освен всичко това ще представя и моята нова песен с разрешението на Татяна - "Следващо лайно". Благодаря ти, мила, че взе участие в моето ново видео"
-Завинаги Ваша - Сиса Свирката.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Победоносната серия на "Окадар" продължава в най-слабия ден за музикален трафик.

image.png.977b7c16b0f927d0bdbba5be47f2e35f.png

На второ място дебютира циганката Софа с песента й "Пак оставам" - 116К в първия пълен ден.

Очаква се "Окадар" да продължи лидерството си и да достигне отново около 150К гледания дневно с приближаването на уикенда.

Тази седмица се очаква да дебютира парчето на Емилия "Шмекерия". Интересно е дали първоначалния интерес ще му предващае битка за първото място с песента на Емануела и Диджей Дамян.

Диона беснее:

 

  • Like 1
  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji1 каза:

Победоносната серия на "Окадар" продължава в най-слабия ден за музикален трафик.

image.png.977b7c16b0f927d0bdbba5be47f2e35f.png

На второ място дебютира циганката Софа с песента й "Пак оставам" - 116К в първия пълен ден.

Очаква се "Окадар" да продължи лидерството си и да достигне отново около 150К гледания дневно с приближаването на уикенда.

Тази седмица се очаква да дебютира парчето на Емилия "Шмекерия". Интересно е дали първоначалния интерес ще му предващае битка за първото място с песента на Емануела и Диджей Дамян.

Така си го написал, все едно очакваме самостоятелна песен на Емилия и евентуален успех няма да се дължи главно на Салама.:rolleyes:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

giphy.webp

Дискриминираш човека като даже не го споменаваш - ще се оплача на Мелето!

Сега ме присети, че на Нова година пуснаха "Турболенция" - като я чух, изтрезнях😭

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Дискриминираш човека като даже не го споменаваш - ще се оплача на Мелето!

Сега ме присети, че на Нова година пуснаха "Турболенция" - като я чух, изтрезнях😭

Какво да коментираме? Ясно е, че иска нов супер хит, затова прибягва до румънския Тони Стораро. Ще се трупа трафик и от Румъния. Такава е Емилия. С годините явно все повече губи увереност в себе си, насра се от дуети, издаде само една самостоятелна песен и пак дует.

Имам знак, че песента била тъпа и нямало да стане номер 1, но не мога да разбера дали не се базикат.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Какво да коментираме? Ясно е, че иска нов супер хит, затова прибягва до румънския Тони Стораро. Ще се трупа трафик и от Румъния. Такава е Емилия. С годините явно все повече губи увереност в себе си, насра се от дуети, издаде само една самостоятелна песен и пак дует.

Имам знак, че песента била тъпа и нямало да стане номер 1, но не мога да разбера дали не се базикат.

Почвам да ги харесвам тия твоите извънземни. :D Добре са ни дошли в #AntiBashurkaTeam!

Ама те могат ли да се бъзикат? Мислех, че ти подават само обективна информация, без намеса на чувства. :D

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...