Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

Частта от предстоящият дует на Селина и Габриела е хит в тик ток, за два дни има над 1200 видеоклипа… 
Всички започнаха да разбират схемата с тик ток, песента на Десита също има над 400 клипа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Fast каза:

Миналия петък бях дал пример колко прилича на "Не те обичам"

Тия песни винаги са ми давали същия вайб, но преди не се бях замислял, че може да са на един автор.

Като тематика - да, но на Мария е много по-голям и вечен хит. Даже може би най-големият й хит. За мен тая песен й е ненадмината. Естествено тя си има и други хитови песни в годините като Най-добрият, Спомен, Не съвсем и т.н. които са излезнали по съвсем различно време, но е показвала, че и след 10 години примерно може да направи хит. Въпросът е, че тази песен не й отива, докато в изпълнение на Теодора си е супер. Дано за напред и двете да попаднат на хитове. Това си зависи от тях.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам че сте обсъждали Цветелина. Защо никой не е коментирал, че последния й проект звучи меко казано плашещо, все едно правен за химн на някой култ или секта, отколкото песен за женското овластяване?

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Fast каза:

Виждам че сте обсъждали Цветелина. Защо никой не е коментирал, че последния й проект звучи меко казано плашещо, все едно правен за химн на някой култ или секта, отколкото песен за женското овластяване?

 

Аз не мога да повярвам как след толкова години, открих нейна песен която да ми стане наистина любима, а тя е на 20 години! 

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , FolkEmpire каза:

Онгомбо бил мека китка хааа

SIGNAL.BG

Скандалът между Мария и Теодора преминава в нова още по-остра фаза, като става ясно, че ще се стигне до съд. Двете ппопфолк певици не могат да разрешат спора

 

Мара след 50 години чакане в съда:

ПЛАЩАЙ, ПЛАЩАЙ!

images.jpg.9381ea6e7118f31b3952341866c4f220.jpg

Верно прилича на Онгомбо

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Роксана започна своята кампания за влизаме в политиката ❤️❤️❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:
VM.TIKTOK.COM

Това не е ли Сенуж? 😂😂😂

Не, това е някаква ман галска травеститка, Сенуж е с бяла кожа и по-слаб от тази сланинка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето къде Доника си е сменила нейният!
image.png.4cbe4bdaa567174bd2ba1f76c6c37934.png
 

💫Смяна на пола
Кликнете за Whatsapp: 0549 599 01 80
Докосни се до съвременната естетика
🔴Свържете се с нас:
📞: 0549 599 01 80
Кликнете за Whatsapp: 0549 599 01 80
  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Виждам че сте обсъждали Цветелина. Защо никой не е коментирал, че последния й проект звучи меко казано плашещо, все едно правен за химн на някой култ или секта, отколкото песен за женското овластяване?

 

Още от самото начало демонстрираше, че е задръстенячка, а след като роди - и че е психично болна. Неслучайно кариерата й приключи преди повече от две десетилетия.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Не, това е някаква ман галска травеститка, Сенуж е с бяла кожа и по-слаб от тази сланинка.

Само краката ми са на фотомодел и 2 метра, тоя плондер може само да ми диша пръдните. Дойчо пак не е кеф и иска да се заяжда с мен, но да внимава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само краката ми са на фотомодел и 2 метра, тоя плондер може само да ми диша пръдните. Дойчо пак не е кеф и иска да се заяжда с мен, но да внимава. 

Мале, наистина ли си толкова висок? 😮 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...