Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 30 минути, GSA каза:

С Джордан, Азис или Стораро, може би. 

Не знам за вас, ама на мен Джордан леко ми писна. Почва да става на всяка манджа мерудия 🙄

преди 22 минути, asylum каза:

Adriana Day!

 

Ох, сега забелязвам че Пит (Петър Петров), дружката на Супер Саш, е писал част от текста на това:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

С Джордан, Азис или Стораро, може би. 

Джордан си подготвя песен от Кости.

Азис нещо беше писал на стори че ще правят с Меди - нали и Медун уж подготвя албум.

Така че ако я огрее Стораро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мой си мерак почва да става тик ток тренд в Сърбия, даже вече и коментари има под клипа. Налазиха този път алфите. Жалко само че шефа им не я остави да се развива реално и я напомпа с купени и в двете платформи.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Митинг на ДПС

WWW.FACEBOOK.COM

Когато каза, че ме оставяш на улицата бях… ❤️🎵 #preslava #Кърджали #улицата

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Willy каза:

Мой си мерак почва да става тик ток тренд в Сърбия, даже вече и коментари има под клипа. Налазиха този път алфите. Жалко само че шефа им не я остави да се развива реално и я напомпа с купени и в двете платформи.

Имаш ли линк към тик ток клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, FikLena каза:

Митинг на ДПС

WWW.FACEBOOK.COM

Когато каза, че ме оставяш на улицата бях… ❤️🎵 #preslava #Кърджали #улицата

 

@Balkandji1

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди също е качил снимки от въпросният концерт с Преслава и се вижда колко е пълно. Буквално са смазали и са доказали, че за чалгата още има хляб извън дискотеките!

 

447888946_1040073470808690_2341131045450465049_n.jpg

448041920_1040073457475358_7517943483186994065_n.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Гина ще го придърпа в Алфа. Goodbye Adam

IMG-5078.jpg

Не съм му слушал представянията в Zvezde Granda,знам му само песните,които беше пуснал при Оцко и имаше доста кръчмарска постановка на пеене. Абсурд да звучи добре в някоя елементарна и лесносмилаема песничка от Алфа. По-голям шанс има ако някой сръбски продуцент го забележи,в България като повече от кръчмарски певец не го виждам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Меди също е качил снимки от въпросният концерт с Преслава и се вижда колко е пълно. Буквално са смазали и са доказали, че за чалгата още има хляб извън дискотеките!

 

447888946_1040073470808690_2341131045450465049_n.jpg

448041920_1040073457475358_7517943483186994065_n.jpg

Е как така има хляб в чалгата? Не разбра ли, че е мъртъв жанр с нулев интерес защото не пеят песни от Токича.

  • Haha 1
  • Casper 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Е как така има хляб в чалгата? Не разбра ли, че е мъртъв жанр с нулев интерес защото не пеят песни от Токича.

Носителите на това мнение могат само лижат косматите ташаци на Дион и Дончо!

  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Не съм му слушал представянията в Zvezde Granda,знам му само песните,които беше пуснал при Оцко и имаше доста кръчмарска постановка на пеене. Абсурд да звучи добре в някоя елементарна и лесносмилаема песничка от Алфа. По-голям шанс има ако някой сръбски продуцент го забележи,в България като повече от кръчмарски певец не го виждам.

Както бях писал в предни страници, с подходящ екип и тук може да е голямо име във фолка.
Нормално с продуциране от Хит Микс да е лъхал на кръчма.

Ако тръгне след предаването да работи с който му падне естествено ще се забие на дъното. 
Да започва да спестява за сносен проект.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DanielPiliov каза:

А от къде ги гледаш. Все забравям да те питам дали има място, където директно топик аудиата излизат?

Заглавието на песента на кирилица -> трите точки горе -> sort by view count -> apply

и тук винаги ги показва. 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Както бях писал в предни страници, с подходящ екип и тук може да е голямо име във фолка.
Нормално с продуциране от Хит Микс да е лъхал на кръчма.

Ако тръгне след предаването да работи с който му падне естествено ще се забие на дъното. 
Да започва да спестява за сносен проект.

Ама той имал и деца💀 15 годишните разгонени момиченца надали ще са впечатлени.

Мисълта ми беше че има много работа по образа му,за да е успешен. Не ми се вярва Маман,която обича бързите и лесни пари да се захване. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Andrew Cunanan. каза:

Меди също е качил снимки от въпросният концерт с Преслава и се вижда колко е пълно. Буквално са смазали и са доказали, че за чалгата още има хляб извън дискотеките!

 

447888946_1040073470808690_2341131045450465049_n.jpg

448041920_1040073457475358_7517943483186994065_n.jpg

Koūmo u ga be6e nq/\, 6me6e ga e maka mo4Ho maM u mo4Ho cq 😛🤪😘 u a3 6mqx ga Hana/\Hq! https://www.instagram.com/reel/C4p7YvyKqz_/?igsh=aHJoMGhoajZoMno0

WWW.INSTAGRAM.COM

136K likes, 2,287 comments - ayatimizroman on March 18, 2024: "İkayede kalmasın demiş erkez".

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.
WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...