Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Доника идва при мен с оплаквания от депресия и стрес. Чете ви. Прочела, че я оприличавате на мъж. Ще помоля коментарите за нея да спрат, докато измисля терапия. Седи в кабинета ми, реве и преритва с крака, невротична е. Страхува се в гилдията по-красивичките от нея да не почнат да я базикат, че е травестит.

- Д-р Хинова

Мъжете имат огромни космати гърди, жестоки силни мишници и хубави ходила, Доника от друга страна.....

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Селина, Ая, Вая, Бая, Дая... какви са тия треторазряднички? ДонЯка поне я знаем.

Селина е най-новата. Сега я гласят за звезда и донякъде успяват. Дуетът й с Меди е хит, тая новата с Габриела вчера е влезнала в топ 5.

Другите са пълен шит. Вая, Бая, дето викаш, пълни незнайнички.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако подредим новите певици в жанра по гласови данни:

Данна > Мирела > Селина > Ивайла > Габриела > Ая > Ина Гаярди > Симона > Лидия >  Вая > Десита > Доника > Залия > Киара = Джия = Малена

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Маман търси интернет сензации за бързи гледания, пък ако стане - стане.

Ако ли не, ги захвърля като Дебора на която беше обещал, че ще правят още песни преди да види че не вървят гледанията.

На Дебора май беше казал, че евентуално би направил още някоя песен с нея, ако има достатъчно интерес и гледаемост. Не мисля, че е заявявал задължително, че ще правят още песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Селина е най-новата. Сега я гласят за звезда и донякъде успяват. Дуетът й с Меди е хит, тая новата с Габриела вчера е влезнала в топ 5.

Другите са пълен шит. Вая, Бая, дето викаш, пълни незнайнички.

Да, тя поне може да пее и си струва. Има известен талант. Ония незнайнички са противни даже и за слушане, дори след тонове обработване на гласчетата пак не стават. Не се отличават с нищо и нямат шанс да бъдат забелязани.

Селина има освен глас и яки :naked:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Маман търси интернет сензации за бързи гледания, пък ако стане - стане.

Ако ли не, ги захвърля като Дебора на която беше обещал, че ще правят още песни преди да види че не вървят гледанията.

Доколкото си спомням беше обещал за 1 песен. Кога е казвал, че ще й направи повече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Adrenalina777 каза:

На Дебора май беше казал, че евентуално би направил още някоя песен с нея, ако има достатъчно интерес и гледаемост. Не мисля, че е заявявал задължително, че ще правят още песни.

преди 1 минута, Stela каза:

Доколкото си спомням беше обещал за 1 песен. Кога е казвал, че ще й направи повече?

Аз пък си спомням изрично стори където беше написал че имат планиран дует, но щели да се забавят с него (да го оставят за 2024) и затова първо пускат дуета с Лидия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако подредим новите певици в жанра по гласови данни:

 

Треторазряднички. Тая Киара дето я гласихте за лидерка, смешно. Повече от половината не стават за нищо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз пък си спомням изрично стори където беше написал че имат планиран дует, но щели да се забавят с него (да го оставят за 2024) и затова първо пускат дуета с Лидия.

Пропуснала съм го това. Може, ще видим. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Треторазряднички. Тая Киара дето я гласихте за лидерка, смешно. Повече от половината не стават за нищо.

Уж дори не си ги слушал и не ги знаеш, пък как разбра че не стават за нищо?

Напротив, от момичетата в момента има доста талантливи певици и далеч по-кадърни от тези които дебютираха около 2010 и нататък.

Но нали, важното е да хейтим всичко ново все пак…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

А Габриела кога?😭

gloria-chalga.gif

Не и ти да ползваш един от любимите гифове на @pacho

 

преди 21 минути, meleto каза:

0000136292-article.jpg

Мхм.

Това е топ мъжкаря на Републиката. Останалите алфа мъжкари могат само да завиждат!

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако подредим новите певици в жанра по гласови данни:

Данна > Мирела > Селина > Ивайла > Габриела > Ая > Ина Гаярди > Симона > Лидия >  Вая > Десита > Доника > Залия > Киара = Джия = Малена

Оттук само Симон, ексКрисковица и Лидл знам, донякъде и Дрисня, другите са една и съща с различни имена ли?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Уж дори не си ги слушал и не ги знаеш, пък как разбра че не стават за нищо?

 

Нямат харизма. Резултатите им го показват. Последната на Доня беше ок, но хит ли стана?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускайте Янко! Ще печели Звезде гранда!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Нямат харизма. Резултатите им го показват. 

И индивидуалност нямат. Буквално като ги видиш не им знаеш наименованията и поредният номер, то след Коя 34? другите все още висят непрошнуровани и неномерирани.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Коментирахте ли как Джия съсипа поредната яка песен?

 

 

Тая несретница Александра Флоптонич ще спре ли да кавърдисва нашата лидерка Джий?! Флоп е сръбският Саботирам!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Нямат харизма. Резултатите им го показват. Последната на Доня беше ок, но хит ли стана?

Е баси, не можете да ги различите, не ги знаете кои са и за първи път ги чувате - пък чак сте им проследили резултатите.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...