Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Спазвайте правилата.

@asylum спри да постваш 838393 клипа в един пост. Зарежда се бавно, ако въобще се зареди и полза няма. 

@DevilWish колко пъти да уточняваме без нецензурни и гнусни думи? Обяснете ми какъв принос има пост като "някой каза ср*не"??? Това си е абсолютен спам. Или искате да пусна сериозния филтър, щото явно по друг начин няма да стане? Ползвайте * за цензуриране.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Спазвайте правилата.

@asylum спри да постваш 838393 клипа в един пост. Зарежда се бавно, ако въобще се зареди и полза няма. 

@DevilWish колко пъти да уточняваме без нецензурни и гнусни думи? Обяснете ми какъв принос има пост като "някой каза ср*не"??? Това си е абсолютен спам. Или искате да пусна сериозния филтър, щото явно по друг начин няма да стане? Ползвайте * за цензуриране.

Добре, де.... Ами думите които се ползват като "тъпачка, идиотка" и т н? Защо изобщо е позволено и това? Предлагам да ги махнеш тия цензури и да се въведе като правило нецензурните думи да им се слага по едно * и това е? По-добре ще стане за всички. А и когато го има като правило, хората ще го спазват. 
 И на мен не ми се зарежда, преди малко видях, че потребител се е оплакал. Тук също предлагам ДО ДВА КЛИПА на пост...... и отделно @asylum може ли когато цитираш някой да са до два цитата на пост, защото иначе и така става прекалено дълго? Даже преди мисля, че бяха по два цитата?
@meleto съгласен ли си с мен? Мисля, че повечето от форумците ще се съгласят.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Добре, де.... Ами думите които се ползват като "тъпачка, идиотка" и т н? Защо изобщо е позволено и това? Предлагам да ги махнеш тия цензури и да се въведе като правило нецензурните думи да им се слага по едно * и това е? По-добре ще стане за всички. А и когато го има като правило, хората ще го спазват. 
 И на мен не ми се зарежда, преди малко видях, че потребител се е оплакал. Тук също предлагам ДО ДВА КЛИПА на пост...... и отделно @asylum може ли когато цитираш някой да са до два цитата на пост, защото иначе и така става прекалено дълго? Даже преди мисля, че бяха по два цитата?
@meleto съгласен ли си с мен? Мисля, че повечето от форумците ще се съгласят.

Сега се върни към първия пост в тази тема и ще видиш, че ПРАВИЛО за постване на клипове ИМА!  Още в първа точка. Но модераторите спите.

Нецензурният език винаги не е бил позволен. Прочети общите правила на форума. Преди поне се слагаха автоцензури от сорта к*чка, макар че за мен трябва да е к*ч*а. Ако нещо е позволено е по една причина - модераторите си затварят очите и също нарушават въпросните правила. А потребителите - бивайки несанкционирани - се отпускат до неузнаваемост. Темите приличат на кенеф. Някакви фекални коментари се изливат, които поне да имаше логика или контекст, а то е опит за "оригиналност", а може би "чувство за хумор". Нали затова има теми без модерация и тн. Просто това не е ок. Тия номера с накъсването на дума на сричка, уж да не напишеш псувнята, също не е ок.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, meleto каза:

Спазвайте правилата.

@asylum спри да постваш 838393 клипа в един пост. Зарежда се бавно, ако въобще се зареди и полза няма. 

@DevilWish колко пъти да уточняваме без нецензурни и гнусни думи? Обяснете ми какъв принос има пост като "някой каза ср*не"??? Това си е абсолютен спам. Или искате да пусна сериозния филтър, щото явно по друг начин няма да стане? Ползвайте * за цензуриране.

Хора нарушават по 100 пъти правилото за нецензурни думи като качват скрийншоти с въпросните цинизми и описания на полови органи, но ти реши че точно моя пост с думата “ср*не” е нарушил моралните правила на форума и е редно да бъде изтрит?

Страхотна логика.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DevilWish каза:

На колко е години? Май съвсем не е толкова млада за колкото ни я представят.

И на мен ми е интересно 😅

PS намерих - 90ти набор. Като е пяла при Рокса през 2020 са я писали че е на 20г.

Та да, пробвала се е и в музикалната компания на Рокса:

20240610_130004_65.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотя е известна с изхождане и на мен ми беше забавен поста на @Emanuela.Carey тъй като това не е тема, която се дъвче твърде често. Но лайкнах и поста на @meleto защото действително се прекалява със "стиховете" за л*йна и п*шки. Максимум вугаризми НЕ Е равно на максимално смешно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Gerganafen каза:

Тотя е известна с изхождане и на мен ми беше забавен поста на @Emanuela.Carey тъй като това не е тема, която се дъвче твърде често. Но лайкнах и поста на @meleto защото действително се прекалява със "стиховете" за л*йна и п*шки. Максимум вугаризми НЕ Е равно на максимално смешно.

Ами да мине назад в темата и да наложи правилата на всички. На всяка страница има минимум 1 нарушение, а понякога повече от 1 нарушение от един и същ потребител.

На каква база някои потребители са изключения, а на други от веднъж директно им се трият постовете?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Сега се върни към първия пост в тази тема и ще видиш, че ПРАВИЛО за постване на клипове ИМА!  Още в първа точка. Но модераторите спите.

Нецензурният език винаги не е бил позволен. Прочети общите правила на форума. Преди поне се слагаха автоцензури от сорта к*чка, макар че за мен трябва да е к*ч*а. Ако нещо е позволено е по една причина - модераторите си затварят очите и също нарушават въпросните правила. А потребителите - бивайки несанкционирани - се отпускат до неузнаваемост. Темите приличат на кенеф. Някакви фекални коментари се изливат, които поне да имаше логика или контекст, а то е опит за "оригиналност", а може би "чувство за хумор". Нали затова има теми без модерация и тн. Просто това не е ок. Тия номера с накъсването на дума на сричка, уж да не напишеш псувнята, също не е ок.

Много пъти се нарушават правила и то не само с обидни думи и квалификации. Те са изпълнители, по принцип който иска може да е критичен.
За обидите значи може да чакаме 3 човека да се съгласят и да не наказваме, а пък за нецензурния език има проблем?
В момента както виждаш никой не се е отпуснал и никой, никого не обижда. Просто направи една СПЕЦИАЛНА тема в раздела за правила към 2024 година която да е по-сбита, за да може хората да го прочетат по-кратко и не да няма точки и наказания при заяждане потребител с потребител, да се прави компромис и да се крие. Държиш на тези неща, но не съм съгласен с другото, което може би трябва да обсъдим ти и всички, които сме модератори.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

И на мен ми е интересно 😅

PS намерих - 90ти набор. Като е пяла при Рокса през 2020 са я писали че е на 20г.

Та да, пробвала се е и в музикалната компания на Рокса:

20240610_130004_65.jpg

В Спотифай пише, че е 99та година. Каква е истината всъщност? 1990 или 1999?  Според мен е по-голяма.

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

И на мен ми е интересно 😅

PS намерих - 90ти набор. Като е пяла при Рокса през 2020 са я писали че е на 20г.

Та да, пробвала се е и в музикалната компания на Рокса:

20240610_130004_65.jpg

O6me egHa /\e/\q gaH4e🤦🏻‍♂️😅

преди 30 минути, xroflx9 каза:

13 години по-късно все още He c1M q c/\y6a/\

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Тази, която някога беше най-нечалга от чалгарките с какъв кеф друса кючеци на дърти години💀Пък ние нека си се надяваме на нещо различно от цигании със Сандрито и Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Това е абсолютно вярно и е нарушение и трябва да се наказва. Но аз не съм модератор. Не следя изкъсо страниците. Направи ми впечатление последната страница и свърших работата на модераторите, за да видят, че са скрити коментарите. Не се трие нищо.

Наскоро сложих еднодневен бан на потребител, заради системно нарушение. Надявах се, че ще има ефект и всички ще обърнете внимание, но това не се случи. Даже и самият потребител продължава макар и с по-мек език. Затова оттук-насетне ще е така. Ще се раздават по няколкодневни почивки. А ако броя на използваните нецензурни думи са 10 - ще е 10 дни. Тогава може би ще преосмислите.

На база на това, че модераторите не реагират по никакъв начин.

Изопачаваш. Когато конкретно има вулгаризъм - няма какво да се обсъжда. Нарушението е налице. Няма как да има второ мнение.

Оттук-насетне криете подобни коментари и слагате еднодневна почивка. 

1. Нецензурни думи, които не са цензурирани с поне две звездички. Това включва всички опити: постване на снимки с простотии, нацепване на вулгаризми на срички и тем подобни.

2. Коментари, които НЕ са по темата и не съдържат никакъв близък контекст до МУЗИКА. Има чат тема!

3. Коментари, които съдържат повече от допустимите клипове и тн. в един пост. Вече много пъти ми се жалвате, че не се зареждат страниците като един потребител поства по 60 клипа в публикация.

Явно трябва затягане, не става само с предупреждения.

 

Добре. Ще го спазваме. Ама две звездички, точки и т.н. според мен няма значение? Не е ли малко прекалено да са две? Една също е достатъчна?
Нека все пак направим и специална тема с правила, за да ги има написани, не само в скандали, защото този пост могат спокойно да го пропуснат хора които например не следят скандали или не четат предните страници?
П.С. Не изопачавам. Опитите за заяждане потребител с потребител категорично трябва да се наказват.... И все пак вземи направи една тема с това в онзи раздел на хората да им е ЯСНО, не накрая да ги изненадваме с банове... или да взема да я направя аз?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Добре. Ще го спазваме. Ама две звездички, точки и т.н. според мен няма значение? Не е ли малко прекалено да са две? Една също е достатъчна?
Нека все пак направим и специална тема с правила, за да ги има написани, не само в скандали, защото този пост могат спокойно да го пропуснат хора които например не следят скандали или не четат предните страници?

По принцип изобщо не трябва да позволяваме нецензурен език, защото лесно хората се подхлъзват, а и слагаме допълнителни възможности.

Това с двете звездички е само по изключение и не системно.

Където й да сложим "правилата" - няма да ги прочетат. Всяко нещо може да бъде написано по завоалиран начин. И в момента са налични правилата. Нищо не се променя, освен че връщаме модерацията. Започваме с наказания. 

Колко пъти предупреждавах и молих за нормален език? Явно само с контрол ще влезем в норми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

По принцип изобщо не трябва да позволяваме нецензурен език изобщо, защото лесно хората се подхлъзват, а и слагаме допълнителни възможности.

Това с двете звездички е само по изключение и не системно.

Където й да сложим "правилата" - няма да ги прочетат. Всяко нещо може да бъде написано по завоалиран начин. И в момента са налични правилата. Нищо не се променя, освен че връщаме модерацията. Започваме с наказания. 

Колко пъти предупреждавах и молих за нормален език? Явно само с контрол ще влезем в норми.

Някои потребители, които следят скандали ще видят това, но други може и да не го направят, за това мисля да сложа тези правила като специална тема в раздела - новости, все пак хората да прочетат, дори да е временно. 
Не може да отречеш, че често стават и хубави дискусии, обсъждат се изпълнители, песни и нещата са съвсем по темата. Ще направя това, все пак за да не се налага да давам банове на хората, които не са се информирали. Поне ще опитам максимално да го избегна.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Някои потребители, които следят скандали ще видят това, но други може и да не го направят, за това мисля да сложа тези правила като специална тема в раздела - новости, все пак хората да прочетат, дори да е временно. 
Не може да отречеш, че често стават и хубави дискусии, обсъждат се изпълнители, песни и нещата са съвсем по темата. Ще направя това, все пак за да не се налага да давам банове на хората, които не са се информирали. Поне ще опитам максимално да го избегна.

Ако искаш ги предупреждавай или ги карай да си редактират поста, ако могат, но не искам страниците да приличат на батак в края на деня. Не е целта да се банват, а да се прекрати това безконтролно спамене с нецензурни средства.

Пак казвам. Правилата не се променят. Просто дълго време държахме немодерирано пространството и това е резултатът. Искаше ми се да няма такъв развой, предупреждавах многократно.

И само не излизайте с теорията, че ставало комунизъм. При момо никога не е имало подобен език. Това че в последните 3-4 години модераторите отстъпиха беше тест. Но както се вижда - изражда се в свободия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Ако искаш ги предупреждавай или ги карай да си редактират поста, ако могат, но не искам страниците да приличат на батак в края на деня. Не е целта да се банват, а да се прекрати това безконтролно спамене с нецензурни средства.

Пак казвам. Правилата не се променят. Просто дълго време държахме немодерирано пространството и това е резултатът. Искаше ми се да няма такъв развой, предупреждавах многократно.

Направих тема, все пак хората да знаят. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Това е абсолютно вярно и е нарушение и трябва да се наказва. Но аз не съм модератор. Не следя изкъсо страниците. Направи ми впечатление последната страница и свърших работата на модераторите, за да видят, че са скрити коментарите. Не се трие нищо.

Наскоро сложих еднодневен бан на потребител, заради системно нарушение. Надявах се, че ще има ефект и всички ще обърнете внимание, но това не се случи. Даже и самият потребител продължава макар и с по-мек език. Затова оттук-насетне ще е така. Ще се раздават по няколкодневни почивки. А ако броя на използваните нецензурни думи са 10 - ще е 10 дни. Тогава може би ще преосмислите.

На база на това, че модераторите не реагират по никакъв начин.

Изопачаваш. Когато конкретно има вулгаризъм - няма какво да се обсъжда. Нарушението е налице. Няма как да има второ мнение.

Оттук-насетне криете подобни коментари и слагате еднодневна почивка. 

1. Нецензурни думи, които не са цензурирани с поне две звездички. Това включва всички опити: постване на снимки с простотии, нацепване на вулгаризми на срички и тем подобни.

2. Коментари, които НЕ са по темата и не съдържат никакъв близък контекст до МУЗИКА. Има чат тема!

3. Коментари, които съдържат повече от допустимите клипове и тн. в един пост. Вече много пъти ми се жалвате, че не се зареждат страниците като един потребител поства по 60 клипа в публикация.

Явно трябва затягане, не става само с предупреждения.

 

Гледам тази драма като скандала между Мария и Мегз - с пуканки и кола в ръка 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...