Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Какво стана с Тита и Яката дупара? Отказаха ли се да се въобразяват на чалгарки?

 

Нещо любимо чалгарско на мен и на @Willy ❤️

Ти какво мислиш за този проект? Според теб защо не се забеляза? 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Нещо любимо чалгарско на мен и на @Willy ❤️

Ти какво мислиш за този проект? Според теб защо не се забеляза? 

И на мен ми е любима от чалгарските й опити. 
Иначе не стана хит защото е с много безлична и посредствена мелодия. Да,хубаво звучи и е идеална за фон,но нищо повече.”Една” на Тита не беше хит поради същата причина.

Това й е най-доброто от чалгата и не знам защо не стана хит.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Нещо любимо чалгарско на мен и на @Willy ❤️

Ти какво мислиш за този проект? Според теб защо не се забеляза? 

И на мен, пее супер! Всъщност мен много ме кефят проектите на Гери, нищо, че не са толкоз успешни като в пика ѝ. "Зодия психо" я скъсвам от въртене напоследък.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И когато тъкмо човек си помисли, че Владислав Славов е измел дъното и няма накъде повече да пропадне, той се появява и пуска още по-абсурдно музикално "предложение".
@pacho @meleto @asylum @Lelqtian @Balkandji1

 

  • Haha 2
  • Confused 1
  • disgusting 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с Гери-Никол? Сякаш от години не е пускала нищо ново.

Според мен просто поведението й е дразнещо и отблъсква. Това натрапено самочувствие не се котира в чалгата. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Emanuela.Carey каза:

ДесиСлава търси разведени мъже с до три деца да задоволят нуждите ѝ

 

Нещо доста клипчета с нея напоследък, да не би потребителите на ТикТок най-накрая да са започнали сами да си схващат какъв нешлифован диамант е кралицата (след като тя самата въобще не знае как да си развива нейния профил)?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Нещо доста клипчета с нея напоследък, да не би потребителите на ТикТок най-накрая да са започнали сами да си схващат какъв нешлифован диамант е кралицата (след като тя самата въобще не знае как да си развива нейния профил)?

Не, просто вече гиесемите с достатъчно широко-обхватна камера са значително по-достъпни ;) 

Ениуей, тия клипчета не са и точно от полза, звучи все по-ужасно в опитите да пее на живо. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Не, просто вече гиесемите с достатъчно широко-обхватна камера са значително по-достъпни ;) 

Ениуей, тия клипчета не са и точно от полза, звучи все по-ужасно в опитите да пее на живо. 

Че да не би да е певица, та да искате да ви пее добре? Аман от претенции...<_<

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

Че да не би да е певица, та да искате да ви пее добре? Аман от претенции...<_<

Е добре, забравих за момент че е баничарка. Ма и така пак не върви, по клиповете с микрофона, вместо да я видеозаснемат с 300 метра вита баница и каца боза. Да помисли за ново заглавие и занимание, може да консултира с еклеРени, видната тестърка на балкански мостове. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Нещо доста клипчета с нея напоследък, да не би потребителите на ТикТок най-накрая да са започнали сами да си схващат какъв нешлифован диамант е кралицата (след като тя самата въобще не знае как да си развива нейния профил)?

Май от факта че е станала баба я е ударила трета критическа - очакваме най-мазния кючек евър в следващия сингъл.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Lelqtian каза:

Е добре, забравих за момент че е баничарка. Ма и така пак не върви, по клиповете с микрофона, вместо да я видеозаснемат с 300 метра вита баница и каца боза. Да помисли за ново заглавие и занимание, може да консултира с еклеРени, видната тестърка на балкански мостове. 

Консултира се вече, тя затова и там се опита да се прави на певица покрай нея, а резултатът беше едно мощно, кръчмарско "Айде, Рениии"

 

преди 36 минути, Emanuela.Carey каза:

Май от факта че е станала баба я е ударила трета критическа - очакваме най-мазния кючек евър в следващия сингъл.

Убеден съм, че такава мощна гнусария ще бъде неочаквана дори и от най-върлия й фен в това отношение - @asylum

Тръпнем в очакване!:Jumpy:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

И на мен, пее супер! Всъщност мен много ме кефят проектите на Гери, нищо, че не са толкоз успешни като в пика ѝ. "Зодия психо" я скъсвам от въртене напоследък.

И мен ме кефят. Харесвам ги повече от тези на Тита, а преди да станат фолкаджийки беше обратното. 😁 И двете обаче не могат да избягат от поведението на предния си стил. Държат се по-нахакано, което донякъде им пречи в поп-фолка. И самото изпяване на песните звучи като поп и рап, а не като фолк.

На Тита това ме кефи + дуета с Джена

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Консултира се вече, тя затова и там се опита да се прави на певица покрай нея, а резултатът беше едно мощно, кръчмарско "Айде, Рениии"

 

Убеден съм, че такава мощна гнусария ще бъде неочаквана дори и от най-върлия й фен в това отношение - @asylum

Тръпнем в очакване!:Jumpy:

Няма да е толкова мазно, все пак с какво ще върти баниците????? Да не е луда да пости, време е за актуализиран кавър на този мега гига хит! 

Аре баниците баниците завърти и бутилката с бозата ... отвори. Кифлите тутманици в тавите нареди ... тоя хит бейбе бейбе да гърми ... 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Мой си мерак набира още по-голяма скорост в Сърбия и Македония. 😳

ЛЮБИМ ХИТ! 🩷🩷🩷

Къде се вижда като хит? Чуваш я като излизаш или в тикток примерно? Аз така и не й дадох шанс на тази песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Къде се вижда като хит? Чуваш я като излизаш или в тикток примерно? Аз така и не й дадох шанс на тази песен.

В Тикток Сърбите много я ползват за саунд. Явно защото липсата на текст я прави лесно запеваема на всички езици.

Дори се шегуват че сега Тайрович ще я вземе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Lelqtian каза:

Няма да е толкова мазно, все пак с какво ще върти баниците????? Да не е луда да пости, време е за актуализиран кавър на този мега гига хит! 

Аре баниците баниците завърти и бутилката с бозата ... отвори. Кифлите тутманици в тавите нареди ... тоя хит бейбе бейбе да гърми ... 

 

Без какъвто и да е бъзик - много ми се иска да направи песен Баница. Ще е тотален мета хит и ще ги издуха всичките.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...