Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , meleto каза:

Какво стана с Гери-Никол? Сякаш от години не е пускала нищо ново.

Според мен просто поведението й е дразнещо и отблъсква. Това натрапено самочувствие не се котира в чалгата. 

Ти нали в най-силните им години твърдеше,че са убили чалгата? В крайна сметка какво стана? Чалгата уби тях.:3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum моля те, виж новите правила. Публикува се ДО 1 клип на коментар. Потребителите започнаха да се оплакват, че им забива форума. 
Запазваме си правото да трием и поправяме такива коментари. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, xroflx9 каза:

Ти нали в най-силните им години твърдеше,че са убили чалгата? В крайна сметка какво стана? Чалгата уби тях.:3fdb8960598fa63e:

Случи се очакваното. Както през 2004-5. Попът беше в разцвет и сами се потопиха. Не са задружни, нямат изградено лоби. А този път малките не бяха тесногръди и се вляха в чалгата, вместо да се обясняват колко са елитарни и не могат да се пречупят. Навремето попаджиите хранеха чалгата и всичко им се върна като бумеранг. 

Тъпото е, че когато смениш рязко стилистиката, с която си станал известен - не могат да те възприемат. Ако Джери Никол мине към рок - пак няма да се хареса. Тоест не е проблемът в чалгата, а в концепцията. Няма как една добричка Лидия да се впише в метъл средите и тн. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Случи се очакваното. Както през 2004-5. Попът беше в разцвет и сами се потопиха. Не са задружни, нямат изградено лоби. А този път малките не бяха тесногръди и се вляха в чалгата, вместо да се обясняват колко са елитарни и не могат да се пречупят. Навремето попаджиите хранеха чалгата и всичко им се върна като бумеранг. 

Тъпото е, че когато смениш рязко стилистиката, с която си станал известен - не могат да те възприемат. Ако Джери Никол мине към рок - пак няма да се хареса. Тоест не е проблемът в чалгата, а в концепцията. Няма как една добричка Лидия да се впише в метъл средите и тн. 

Проблемът им не е че са сменили жанра,все пак Яката дупара и особено Тита винаги са имали чалгарска визия. Основната им пречка е,че песните,които издават са слаби и доста бейсик.За Тита е ясно че е била като Гергана и е правила каквото й каже Криско и сега сама й е трудно,но за Гери Никол ми е странно,винаги съм си мислел че има нюх и усет към хитове,но явно всичко е било заради парите на баща й. Сега като й спряха кранчето за чалга и успехите й секнаха.

Впрочем как вървят билетите за концерта на Криско? Яко пари налива за реклама-сторита на страници с много последователи в Инстаграм,платени реклами във Фейсбук,дори имаше реклама в скеч на “Светът на Ванката”. Чалгарките да се учат на маркетинг и реклама от него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Проблемът им не е че са сменили жанра,все пак Яката дупара и особено Тита винаги са имали чалгарска визия. Основната им пречка е,че песните,които издават са слаби и доста бейсик.За Тита е ясно че е била като Гергана и е правила каквото й каже Криско и сега сама й е трудно,но за Гери Никол ми е странно,винаги съм си мислел че има нюх и усет към хитове,но явно всичко е било заради парите на баща й. Сега като й спряха кранчето за чалга и успехите й секнаха.

Впрочем как вървят билетите за концерта на Криско? Яко пари налива за реклама-сторита на страници с много последователи в Инстаграм,платени реклами във Фейсбук,дори имаше реклама в скеч на “Светът на Ванката”. Чалгарките да се учат на маркетинг и реклама от него.

Май се продават на няколко места, но така като гледам, струва ми се е продал повече от 2/3 от местата :D Но не знам дали всички сектори са пускани. Така или иначе няма да има проблем до МАРТ 2025 да препълни залата. 

 

Screenshot - 2024-06-11T163610.440.png

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери Никол и Тита просто вече не са интересни като продукт.

Гера започна да изпада преди да влезе в чалгата защото беше твърде еднотипна и показа че при нея истинска креативност няма.

Тита беше продукт на Криско и когато Криско изпадна и премина в чалгата, тя също нямаше особен избор. Видя се че без него и при нея няма особена артистичност и се пуска по течението да прави това което е популярно и масово.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Emanuela.Carey каза:

Гери Никол и Тита просто вече не са интересни като продукт.

Гера започна да изпада преди да влезе в чалгата защото беше твърде еднотипна и показа че при нея истинска креативност няма.

Тита беше продукт на Криско и когато Криско изпадна и премина в чалгата, тя също нямаше особен избор. Видя се че без него и при нея няма особена артистичност и се пуска по течението да прави това което е популярно и масово.

Да, точно защото поведението им от попа го пренесоха в чалгата, а то е неконвертируемо. Иначе с нищо не са по-изчерпани от Алфите. Забележи как Дара не се срина. Просто не се поддаде на вълната. Дори Михаела Маринова, която прави турнета, концерти и тн. Може да не са в мейнстрийма, но имат лоялна публика. И децата са им топ таргет. Демек най-сладката аудитория., която купува и е фенски активна.

Джери Никол и Тцита нямат нищо. Макар че първата очаквам да си плати за Евровизия 2025 :P Или баща й, де.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Да, точно защото поведението им от попа го пренесоха в чалгата, а то е неконвертируемо. Иначе с нищо не са по-изчерпани от Алфите. Забележи как Дара не се срина. Просто не се поддаде на вълната. Дори Михаела Маринова, която прави турнета, концерти и тн. Може да не са в мейнстрийма, но имат лоялна публика. И децата са им топ таргет. Демек най-сладката аудитория., която купува и е фенски активна.

Джери Никол и Тцита нямат нищо. Макар че първата очаквам да си плати за Евровизия 2025 :P Или баща й, де.

Фъфлещата Дара никога не е била на нивото на Гери Никол и Тита…или Всъщност беше,но само с първите си 2 песни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Гери Никол и Тита просто вече не са интересни като продукт.

Гера започна да изпада преди да влезе в чалгата защото беше твърде еднотипна и показа че при нея истинска креативност няма.

Тита беше продукт на Криско и когато Криско изпадна и премина в чалгата, тя също нямаше особен избор. Видя се че без него и при нея няма особена артистичност и се пуска по течението да прави това което е популярно и масово.

Tuma u npu /\iobo om Te omuge. Ako ucka ga 3anagHe mpaūHo, ga omu npu Gpafa 🤣

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , xroflx9 каза:

@pechenko на теб харесва ли ти? На мен нищо негово не ми харесва след Дискотека😔

 

Допада ми, но след дългата пауза трябваше да пусне нещо като “Дискотека” и да гръмне, но доста слабичко.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pechenko каза:

Допада ми, но след дългата пауза трябваше да пусне нещо като “Дискотека” и да гръмне, но доста слабичко.

 

На мен най любима си остава тази :

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

@Just_Me това не е ли Селина?

 

Аз съм шокирана - как като пее народно звучи топ, а като пуска видеа как се записва докато пее поп-фолк песни на колеги или нейните..не е баш топ..притеснява ли се, кво 🙄

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...