Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, meleto каза:

Тия песни вече са забравени. Като имена ми говорят нещо, бяха известни навремето, но сега са ми като бяло петно, а съм ги слушал. Бургията щеше да е адекватна за лятото, а тая сегашната за зимата (и пак щеше да е зле).

Сега се замислям, че от песните на Райна нищо не се запази във времето. Може би Като летен грип за по-запалените чалгари. Нелоша дискография иначе.

Ти нали и бургията оплю? Сега щяла да е подходяща за лятото? 

От въпросните, които изброих, “Големите думи” е най-запазена във времето, то е ясно. Райна не си отгледа големите хитове за жалост. Нито на Турнетата ги пя, нито на големите концерти и в момента по участия да пее макс 2-3 от тях. Другото са някакви песни на колеги и нови песни..

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 37 минути, GSA каза:

Ти нали и бургията оплю? Сега щяла да е подходяща за лятото? 

От въпросните, които изброих, “Големите думи” е най-запазена във времето, то е ясно. Райна не си отгледа големите хитове за жалост. Нито на Турнетата ги пя, нито на големите концерти и в момента по участия да пее макс 2-3 от тях. Другото са някакви песни на колеги и нови песни..

Адекватна, не значи хит. Ако беше изпята от Анелия - щеше да е хит :D 

Впрочем какво стана с Ана? След Токича пусна ли нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Впрочем какво стана с Ана? След Токича пусна ли нещо?

Беше казала някъде че снима 3 клипа едновременно (или нещо такова).

Има песни от Асенов и Ганев записани още миналата година, които още не сме чули.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , AysheYaneva каза:

Гнидия промотира безотоговорно поведение зад волана. Някой ако му се занимава да пише на бТВ И Нова. Ще я направят на по-голяма гъба и от продуцента ѝ.

 

DC912C71-BF93-4DA7-9DCF-82A1DD034C77.jpeg

Колаж! Фотомонтаж! Не е нейната ръка!

Ще бъде скандално ако и тази ми любимка скандализира в национален ефир. :D Иначе съм съгласен, че е леко селско с тая тарелка с манджа до волана.:cry: Ама "инфлуенцърки", какво да ги правиш.

преди 14 часа , asylum каза:

E, egHama ú kyHka e Ha Bo/\aHa, He e kamo ga e xBaHa/\a xeM noHu4ka, eM me/\eFoH u ko/\ama Ha caMomek ga ce Hocu

Ти да защитиш Лиди! Жив да не бях!

преди 14 часа , AysheYaneva каза:

А ако трябва рязко да натисне газ или спирачка? Отиде манджата у миндж**а!

:D :D :D

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Айде на промоцията! Ела ле ту менге, Гучи, Долче един и пидесе всичко на промоция
IMG-5193.jpg

Ако щете ме цитирайте, че "завиждам", противна е с това постоянно парадиране. Дори в манеле гюбек с Флорин Салам няма да пропусне да размахва пачки и марки (на 30% прИмоция). Много е класна. Селтачка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Адекватна, не значи хит. Ако беше изпята от Анелия - щеше да е хит :D 

Впрочем какво стана с Ана? След Токича пусна ли нещо?

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айдее не успяха да бутнат Окадар по естествен начин и веднага купиха стриймове. Само тоя път да следят, че да не вземе като Dale Baby да скача от 1во на 10то и после пак на 1во.

image.png

  • Like 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Айдее не успяха да бутнат Окадар по естествен начин и веднага купиха стриймове. Само тоя път да следят, че да не вземе като Dale Baby да скача от 1во на 10то и после пак на 1во.

image.png

И в тубата от 130к на 300 е скочила

  • Haha 1
  • disgusting 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия: Не, не съм бременна и нямам такива планове за в бъдеще.

Утре обявява премиерата на “Шмекерия”.

WWW.INSTAGRAM.COM

1,117 likes, 17 comments - emilia.online on June 12, 2024: "Не, не съм бременна и нямам такива планове за в бъдеще. Благодаря на Господ за прекрасните ми деца, но за още...
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

И такъв ли певец е имало? 😮 

никсън има едни от най-продаваните албуми в чалгата. каролина май е майка му.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

никсън има едни от най-продаваните албуми в чалгата. каролина май е майка му.

Каролина съм я чувал. "Плаче моето сърце"? Даже и албум имаше. Тая песен и Преслава я беше включила в машъпа.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Каролина съм я чувал. "Плаче моето сърце"? Даже и албум имаше. Тая песен и Преслава я беше включила в машъпа.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Певец е силно казано.

със сигурност пее по-добре от Галена, а предвид визитите му в затвора - със сигурност и свири по-талантливо,

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

И такъв ли певец е имало? 😮 

Да, но аз никога не го бях виждал - нито на клип, нито на обложка. Знаех само 4-5те хита дето ги има от разни презаписвани касетки и дискове от 2000-1 година. Бяха хитове, категорично! Знаех, че е в комуна и дотам. Нямах представа, че е издал втори албум. Мислех, че е ром хахах

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Лидия ще е чалгарката на София Прайд.

Наскоро й гледах участие във фб и има аристократична осанка. Не излъчва селяния като Жалка. Но разбира се - полза и от нея няма. Чудя се кога клубовете ще спрат да се занимават с "живи" участия и ще започнат да си въртят разнообразна музика от диджея, без наличието на позьорки.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...