Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 59 минути, ANGEL каза:

Да не се напъват много да изкарват летни песни, че Джордан с песента от Кости пак ще ги занули всичките. До колкото знам излиза през първата седмица на юли.

Тва лято се очертава доста скучновато. Ще видим и Емилия какво ще изкара де, но генерално повечето песни ще са еднодневки. 

Лятото ще е на Джордан и Емилия. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

Да не се напъват много да изкарват летни песни, че Джордан с песента от Кости пак ще ги занули всичките. До колкото знам излиза през първата седмица на юли.

Тва лято се очертава доста скучновато. Ще видим и Емилия какво ще изкара де, но генерално повечето песни ще са еднодневки. 

Песента на Емилия излиза в събота от 18:00 часа в нейния канал. Очаквам хит по принцип.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

Да не се напъват много да изкарват летни песни, че Джордан с песента от Кости пак ще ги занули всичките. До колкото знам излиза през първата седмица на юли.

Тва лято се очертава доста скучновато. Ще видим и Емилия какво ще изкара де, но генерално повечето песни ще са еднодневки. 

Абе да видим. Кости напоследък по-често удря на камък, от колкото на хит.
Ако му е направил някоя простотия като Лока Лока или Джа Джа…

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Абе да видим. Кости напоследък по-често удря на камък, от колкото на хит.
Ако му е направил някоя простотия като Лока Лока или Джа Джа…

Xum /\qmo 24

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото може да е на Счета само ако остане единствената действаща чалгарка. Не ми се вярва Галена,Меди и Василка да не пуснат нищо за лятото. Пак ще я унижават.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Лятото може да е на Счета само ако остане единствената действаща чалгарка. Не ми се вярва Галена,Меди и Василка да не пуснат нищо за лятото. Пак ще я унижават.

Е на Галена ѝ чакаме албума. Уж тук се говореше че първата половина на месеца ще го пусне, а то си мина и тя дори тийзъри още не е пускала. 😪 Юли месец дано го видим…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Е на Галена ѝ чакаме албума. Уж тук се говореше че първата половина на месеца ще го пусне, а то си мина и тя дори тийзъри още не е пускала. 😪 Юли месец дано го видим…

Нали и за албум на Меди се говори. Не е особено активен тая година,а не ми се вярва да разчита на “Мама миа” за цялото лято при положение че вече мина и замина тая песньовка.

Дора  май ще пуска песен в полунощ.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Нали и за албум на Меди се говори. Не е особено активен тая година,а не ми се вярва да разчита на “Мама миа” за цялото лято при положение че вече мина и замина тая песньовка.

Дора  май ще пуска песен в полунощ.

Дора ще пуска английската песен. За Оцковото чудо е снимала клип, но по някаква причина го бави.

Меди не вярвам да пусне албума заедно с Галена. Сигурно ще се стиковат и ще го остави за есента.  
Иначе е пуснал някакви кадри в инста -  по визията изглежда като нещо от типа “Обичам те, ти мене не” 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Дора ще пуска английската песен. За Оцковото чудо е снимала клип, но по някаква причина го бави.

Меди не вярвам да пусне албума заедно с Галена. Сигурно ще се стиковат и ще го остави за есента.  
Иначе е пуснал някакви кадри в инста -  по визията изглежда като нещо от типа “Обичам те, ти мене не” 

Тая пак с английска боза. :D 
Айде да пуска Оцковата песен поне другия месец. Сигурно чака да я пусне точно една година след "Повече от думи", тя си мисли, че това сигурно е хита на 2023 година.

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Дора ще пуска английската песен. За Оцковото чудо е снимала клип, но по някаква причина го бави.

Меди не вярвам да пусне албума заедно с Галена. Сигурно ще се стиковат и ще го остави за есента.  
Иначе е пуснал някакви кадри в инста -  по визията изглежда като нещо от типа “Обичам те, ти мене не” 

Дора явно ни чете и е решила да ти направи подарък за рождения ден!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Runevski каза:

Екстра Нина пере с Первол!

 

3D55B843-A400-4E07-B0A7-6E41CCBF550C.jpeg

Не виждам нищо смешно и аз си нося дрехи на по 15 години. Нина трябва да е хвалена именно затова, че не спомага замърсяването с такъв вид отпадък, а държи на нещата си и си ги пази. Ако не беше снимката от Тракия Фолк 2003, никога не бих казал, че тази рокля е от тогава!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Balkandji1 каза:

image.png.cd719036dc1df1c5f728c1c1320734e9.png

Не е заради компютърните игри. Много лошо ти миришат газовете, които изпускаш. Малкият не може да ги понася и се изнесе. Да смесваш пръжки с еклери и кисело зеле.... Рениииии как не те е срам?

- обгазена жертва на Рени

Ох, прочетох, че Рени е "обгазена жертва" и помислих, че и тя е преживяла Холокоста и ведна се класира за следваща номер 1 любимка на @Kitty

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Били СТИЛНИ! АШКУЛСУМ СИНАН (НеАкчъл)

 

Това Милко ли е? Ромския Милко :D

Противния мазник да не е ходил на женски фризьор от 70-те където им слагаха едни вази на главите и им бухвата косите :D

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

Честно казано - не знам. "Чипи, чипи" май до някъде му се получи, но хита тази година при Сторарови държи Тони Стораро и то заедно с Алисия - Топ, топ, топ. Поне според мен, за сега това е най-големия им хит. Има нещо в тая песен което изобщо не ми харесва..... Иначе, хората май очакват кючеци от Фики, подобни неща като "Отпусни се", "Бум" и т.н. Поне на мен не ми е интересен вече.
Ама "Окадар" сега си е сериозен хит и според мен няма как да я мине като популярност. Но и тя може да отбележи някакви гледания, защото има песни които по-късно ги забелязват? Нека видим след седмица как ще е например? 
Преслава за 2 месеца - 4,3 М. Не е нещо уау за нея..... До третия си месец поне ще е минала 5 М, в най-добрия случай доближила 6.

Хората си предпочитат "Улицата" и това си е. Явно ще държи лидерско място от песните й поне до концерта.....

никакъв шанс да доближи 6 милиона в близките 2 месеца. bad timing again - на преслава не й трябват саботьори, тя самосиндикално се справя с тази задача перфектно. Тая песен е толкова есенно-зимна, че през юни ще си я слуша само тя. Иначе топ проект, най-добрият й това десетилетие като цяло.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FolkEmpire каза:

Това Милко ли е? Ромския Милко :D

Противния мазник да не е ходил на женски фризьор от 70-те където им слагаха едни вази на главите и им бухвата косите :D

Ама той прилича на Гнездо в главата. Само яйца липсват. :D Милко без мустаци.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...