Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, xroflx9 каза:

“Моят номер” наистина ли е била чак толкова огромен хит? На мен винаги ми е била неслушаема и никога не съм я изслушвал до край.

Ми знаеха я хора от всякакви възрасти, като ти кажеха пусна оная песен с роклята на голо и всеки я знаеше.

Мисля, че текста беше запомнящ се и се запяваше от раз.

  • Like 5
  • Thanks 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

“Моят номер” наистина ли е била чак толкова огромен хит? На мен винаги ми е била неслушаема и никога не съм я изслушвал до край.

A3 c1M 3ak/\em feH Ha Tega, Ho mo4Ho maq ú neceH He xapecBaM. Ma cu me4e6e u om 4e6Mama. B guckomo no 5-6 namu, MH Me gpa3He6e mBa HampanBaHe 😅

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

A3 c1M 3ak/\em feH Ha Tega, Ho mo4Ho maq ú neceH He xapecBaM. Ma cu me4e6e u om 4e6Mama. B guckomo no 5-6 namu, MH Me gpa3He6e mBa HampanBaHe 😅

В началото, когато излезе и аз не я понасях тая песен. Трябваше ми време за да ми хареса. Може би 2-3 месеца?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Счетоводителката пази песни в сейфа!

SIGNAL.BG

Емилия даде повод за нови спекулации в публичното пространство относно личния й свят. Този път подозренията, които тя развенча , са свързани с нейна

Имам други мечти и те са свързани с музиката. Песни, които имам в сейфа. Ще ви ги представям една по една… Да си шмекер през лятото не е никак лошо. 
Къв шмекер си ти? Най-добрата Счетоводителката! Изчисли сега кога ще пуснеш кавъра от Тик-ток!!!

Това за песните от сейфа звучи интересно. Ако извади някакви неиздавани песни с модерното звучене от минали периоди би било готино. Да го чуем и този прословут дует със Салам. Все още мисля обаче, че трябва да пусне и ТикТок песента скоро. Ако я бави за есента примерно се обезмисля. Това е една общо взето шаблонна чалга песен, която стана хит понеже това АИ нещо е ново. Не е някакъв шедьовър който може да си позволи да бави. Есента на никого няма да му пука за тая песен вече. Да я пусне сега като контраст на Шмекерията.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Това за песните от сейфа звучи интересно. Ако извади някакви неиздавани песни с модерното звучене от минали периоди би било готино. Да го чуем и този прословут дует със Салам. Все още мисля обаче, че трябва да пусне и ТикТок песента скоро. Ако я бави за есента примерно се обезмисля. Това е една общо взето шаблонна чалга песен, която стана хит понеже това АИ нещо е ново. Не е някакъв шедьовър който може да си позволи да бави. Есента на никого няма да му пука за тая песен вече. Да я пусне сега като контраст на Шмекерията.

Съгласен съм. Но явно Шмекерия е достатъчно хитова и я е запазила за лятото.
От "Прощавам ти" до сега като клипове има цели 6 месеца пауза..... По-разумно щеше да е да пусне примерно 1-2 клипа и на неща от албума през Март и април и можеше направо юли да си позволи да пусне Шмекерия плюс онази песен.... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Счетоводителката пази песни в сейфа!

SIGNAL.BG

Емилия даде повод за нови спекулации в публичното пространство относно личния й свят. Този път подозренията, които тя развенча , са свързани с нейна

Имам други мечти и те са свързани с музиката. Песни, които имам в сейфа. Ще ви ги представям една по една… Да си шмекер през лятото не е никак лошо. 
Къв шмекер си ти? Най-добрата Счетоводителката! Изчисли сега кога ще пуснеш кавъра от Тик-ток!!!

В кожения сейф ли? Заприличала е на някакъв шимейл тази леля. А с тази коса ми бие на Жана Друскендорфф.

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

На сестра й или на майка й п*т*ата?

Нейната пресъхнала нянка :D

Изпитва затруднения да ги задържа и си помага с ръката от време на време :D

Ако беше муле за н@рк0t1c1 щеше да й падат винаги на летището :D

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Марче беше изменила текста на "Малка черна рокля на голо и разпрана дупка отдолу" едвали Ненчо Касъмов щеше да й направи проблем, все пак него не са го шили отзад в Пирогов.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

На сестра й или на майка й п*т*ата?

На майка й кое? С тая новата цензура не ви разбирам цинизмите?!
 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако Марче беше изменила текста на "Малка черна рокля на голо и разпрана дупка отдолу" едвали Ненчо Касъмов щеше да й направи проблем, все пак него не са го шили отзад в Пирогов.

Мда, можеше да я кръсти "Малка черна п--ка на голо и горещ ч-- отдолу. Обещават, че ще се галят и да викат ЙЕС!" И можеше да си удари един солариум да мяза на африканка.

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Мда, можеше да я кръсти "Малка черна п--ка на голо и горещ ч-- отдолу. Обещават, че ще се галят и да викат ЙЕС!"

Тя не е като Дион да има пълен комплект полови органи от всички полове едновременно.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

На майка й кое? С тая новата цензура не ви разбирам цинизмите?!
 

Тук вече е Детски кът Веселие, и трябва да се съобразяваме с децата на 5 годинки, които ни четат :(

А по този въпрос, какво правим с нецензурните клипове в тубата? :D

  • Haha 4

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя не е като Дион да има пълен комплект полови органи от всички полове едновременно.

Представям си я на някой панаир с много хора и е застанала с роклята на голо и вика сега ще ви представя моите полови принадлежности, можете да ги тествате :D И след малко гадния смях: "ЪхЪХЪХЪХЪХЪЪЪЪЪЪЪЪ"

  • Like 1
  • Haha 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

На майка й кое? С тая новата цензура не ви разбирам цинизмите?!
 

Ами такива са правилата. Това, което спомена в Сигнално жълто. :D Сети ли се?

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

Тук вече е Детски кът Веселие, и трябва да се съобразяваме с децата на 5 годинки, които ни четат :(

А по този въпрос, какво правим с нецензурните клипове в тубата? :D

Ще трябва цинизмите да си ги пишем на лично.
Само на мен ли песента на Анджи ми е любима?

 

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Представям си я на някой панаир с много хора и е застанала с роклята на голо и вика сега ще ви представя моите полови принадлежности, можете да ги тествате :D И след малко гадния смях: "ЪхЪХЪХЪХЪХЪЪЪЪЪЪЪЪ"

"мЪ аз си мислилЪ, че водя диалогУ с вас, а яз водим монологу" - Мърий 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От зарзавата му направо полудявам,
в неговите смокини бавно се разтапям,
добро пиперче бях, но с домата прекалявам,
малко съм гладничка май, май, май....

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Счетоводителката пази песни в сейфа!

SIGNAL.BG

Емилия даде повод за нови спекулации в публичното пространство относно личния й свят. Този път подозренията, които тя развенча , са свързани с нейна

Имам други мечти и те са свързани с музиката. Песни, които имам в сейфа. Ще ви ги представям една по една… Да си шмекер през лятото не е никак лошо. 
Къв шмекер си ти? Най-добрата Счетоводителката! Изчисли сега кога ще пуснеш кавъра от Тик-ток!!!

Прекалявате вече, стига сте пускали снимки на Ванча вместо на Башурица. Това има нужда от цензура, а кой е писал ср**не, м**нд**л и прочеее. 

Живи и здрави. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Песента на Емилия излиза в събота от 18:00 часа в нейния канал. Очаквам хит по принцип.

Голяма е Счети, добре го е пресметнала :rolleyes: Прави премиера в Събота, за да има ден-два преди да я погнат от НАП за кеша, където лети в клипа :laughing:

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Прекалявате вече, стига сте пускали снимки на Ванча вместо на Башурица. Това има нужда от цензура, а кой е писал ср**не, м**нд**л и прочеее. 

Живи и здрави. 

 

Ванча е по-слаба от нея в момента. :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Aaa, He be6e /\u 3a k/\unoBe caMo 🤢

Права. До един цитат в пост, а като се налага, ги нареди 5 поредни поста един след друг, и клипове и постове и ср**нета и сичко. Трябва да симулираме активна дейност все пак ;) 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Голяма е Счети, добре го е пресметнала :rolleyes: Прави премиера в Събота, за да има ден-два преди да я погнат от НАП за кеша сет лети в клипа :laughing:

Нейната професия има хляб и в музикалния бизнес. Хитра Счетоводителка е тя. Сега пак кърши пръсти и прави сметки как при нея ще е хита на годината. Ама защо след Шмекерия не направят и една песен Счетоводителка? Наистина ще има най-големия хит.... Нека малко ни послуша.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...