Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Предишната колаборация е най-слушаната песен с българска част за това десетилетие, както и топ 3 на Флорин Салам и сега да не може да направи ПОНЕ 300к за ден и то в развит канал, пълен с абонати от точно тези две държави. СКАНДАЛ и ПОТРЕС!

 

Знаеш ли....... сетих се, не е нито кавър на "Неблагодарен" , нито на "Най-добрият". Друга Костиева песен е препродал Кости - на Джони, както направи с "На екс" на Андреа (Джина Стоева - Сипи, сипи налей)

ОРИГИНАЛА на Емилия - Шмехория!  Ето защо няма да стане и голям хит! Сори!

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Willy каза:

Предишната колаборация е най-слушаната песен с българска част за това десетилетие, както и топ 3 на Флорин Салам и сега да не може да направи ПОНЕ 300к за ден и то в развит канал, пълен с абонати от точно тези две държави. СКАНДАЛ и ПОТРЕС!

 

Не всички са Галена и могат максимално да се възползват от финансовият ресурс, който имат. Всъщност само Галош и Цура могат!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента, че е покъртително тъпа и ще е мега флоп е факт, но следваше да има поне малко първоначален интерес след като предният им дует мина 70 милиона. Поне от любопитство трябваше да направи минимум едни 300-400 хиляди, а то върви като песен на някаква безлична дебютантка. Ясно показва хората колко се вълнуват и от двамата.

Направо юли месец да си пуска прословутата купена от тик ток песен, чиято еуфория вече лека полека замина. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Песента, че е покъртително тъпа и ще е мега флоп е факт, но следваше да има поне малко първоначален интерес след като предният им дует мина 70 милиона. Поне от любопитство трябваше да направи минимум едни 300-400 хиляди, а то върви като песен на някаква безлична дебютантка. Ясно показва хората колко се вълнуват и от двамата.

Направо юли месец да си пуска прословутата купена от тик ток песен, чиято еуфория вече лека полека замина. 

Кратко, точно и ясно. Не бих могъл да го кажа по-добре!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Знаеш ли....... сетих се, не е нито кавър на "Неблагодарен" , нито на "Най-добрият". Друга Костиева песен е препродал Кости - на Джони, както направи с "На екс" на Андреа (Джина Стоева - Сипи, сипи налей)

ОРИГИНАЛА на Емилия - Шмехория!  Ето защо няма да стане и голям хит! Сори!

Тук Емилия се изкарва нещо велико, но реално заби и доста флопове последните години.

В София дойде, На всичките в устата, Deals, Dja Dja, Бг юнаци, Шмекерия, трите пълнежи от албума, куп фолклорни флопове, ужасен сръбски кавър, провален машъп, неуспешен опит да повтори отново кавър хит с Тони Стораро. Да не говорим че втората серия дуети с Денис се забравиха още в годината си на излизане.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Песента, че е покъртително тъпа и ще е мега флоп е факт, но следваше да има поне малко първоначален интерес след като предният им дует мина 70 милиона. Поне от любопитство трябваше да направи минимум едни 300-400 хиляди, а то върви като песен на някаква безлична дебютантка. Ясно показва хората колко се вълнуват и от двамата.

Направо юли месец да си пуска прословутата купена от тик ток песен, чиято еуфория вече лека полека замина. 

Точно това написах и вчера в темата, до един месец да пуска онази песен, защото звучеше много по-добре. Това Кости да те цакне и да ти препродаде песен на 17 години (2007) не е много ок.
Че той за Джони като аранжимент се е постарал повече.....

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Тук Емилия се изкарва нещо велико, но реално заби и доста флопове последните години.

В София дойде, На всичките в устата, Deals, Dja Dja, Бг юнаци, Шмекерия, трите пълнежи от албума, куп фолклорни флопове, ужасен сръбски кавър, провален машъп, неуспешен опит да повтори отново кавър хит с Тони Стораро. Да не говорим че втората серия дуети с Денис се забравиха още в годината си на излизане.

Като теглим чертата, май флоповете са повече на брой от хитовете. :roll1:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не всички са Галена и могат максимално да се възползват от финансовият ресурс, който имат. Всъщност само Галош и Цура могат!

 

Dj ме издаде - ХИТ

Много ми отиваш - ХИТ

Хавана тропикана - ХИТОВ ХИТ

Хабиби - сезонен хит, 10м без клип

Стара каравана - ХИТОВ ХИТ

Маракеш - сезонен хит с 13м и 1.5 в Споти

Welcome to Bulgaria - ХИТОВ ХИТ

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Dj ме издаде - ХИТ

Много ми отиваш - ХИТ

Хавана тропикана - ХИТОВ ХИТ

Хабиби - сезонен хит, 10м без клип

Стара каравана - ХИТОВ ХИТ

Маракеш - сезонен хит с 13м и 1.5 в Споти

Welcome to Bulgaria - ХИТОВ ХИТ

Преслава отдавна не ползва услугите му, но и 3-те й песни от него бяха хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Dj ме издаде - ХИТ

Много ми отиваш - ХИТ

Хавана тропикана - ХИТОВ ХИТ

Хабиби - сезонен хит, 10м без клип

Стара каравана - ХИТОВ ХИТ

Маракеш - сезонен хит с 13м и 1.5 в Споти

Welcome to Bulgaria - ХИТОВ ХИТ

Защо си изредил точно тези песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Тук Емилия се изкарва нещо велико, но реално заби и доста флопове последните години.

В София дойде, На всичките в устата, Deals, Dja Dja, Бг юнаци, Шмекерия, трите пълнежи от албума, куп фолклорни флопове, ужасен сръбски кавър, провален машъп, неуспешен опит да повтори отново кавър хит с Тони Стораро. Да не говорим че втората серия дуети с Денис се забравиха още в годината си на излизане.

На времето се изкарваше най-великата тук.... период 2008-2013-4...
Беше по-голяма любимка във форума от Преслава, Галена и други... с повече фенове тук, но сега се вижда всъщност, че е прехвалена история.
И друг голям флоп - САМО МОЙ? Даже и хубавата песен като Само тебе искам не стана хит..... Дуетите с Денис бяха най-успешното нещо на Емиля в последните 5 години и разбира се Турбуленция, но всичко това са дуетни песни.
Друг сочен голям хит в началото на кариерата й "Не виждам" - за мен лично вяла и скучна балада. Аз предпочитам "Ти замина" и "За мен забрави", които имаха добри приеми на турнетата, а на онази прехвалена баладка може човек да заспи.... Дуетите със Стораро много рядко й се получават. На Емилия й трябва голям самостоятелен хит. Само една "Прощавам ти" не прави изключение. Какъв успех иска да повтори и тя като Доника която взе кавър на кавър на Теодора "Белег на врата", същото и от Емилия. Няма лошо, че това е годината на кавърите, но поне да вземат нещо което вече не е пято на български.
Емилия и на мен ми беше една от любимите певици, когато се регистрирах след Преслава, Анелия и Глория естествено...... Обаче много я надценяват и тя самата много се надценява!
Не мога да открека, че е активна, старае се, но не и в последните 5 години като разчита ОСНОВНО на дуети. Както казах една типично Ганева песен с банален текст - пролет не прави.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Dj ме издаде - ХИТ

Много ми отиваш - ХИТ

Хавана тропикана - ХИТОВ ХИТ

Хабиби - сезонен хит, 10м без клип

Стара каравана - ХИТОВ ХИТ

Маракеш - сезонен хит с 13м и 1.5 в Споти

Welcome to Bulgaria - ХИТОВ ХИТ

Тук всички песни имат своята индивидуалност и се отличават една от друга. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Защо си изредил точно тези песни?

Защото са от Кости. Става въпрос коя е успяла да направи хитове от неговите песни.
Как ти стои - ХИТ

Разкрий ме - ХИТ
Скоро - сезонен хит :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Песента, че е покъртително тъпа и ще е мега флоп е факт, но следваше да има поне малко първоначален интерес след като предният им дует мина 70 милиона. Поне от любопитство трябваше да направи минимум едни 300-400 хиляди, а то върви като песен на някаква безлична дебютантка. Ясно показва хората колко се вълнуват и от двамата.

Направо юли месец да си пуска прословутата купена от тик ток песен, чиято еуфория вече лека полека замина. 

Я, да мълчиш, урочасник!

Песента е средно тъпа, насилвам се да я слушам, но съм хвърлил боб за 100К за първи ден и да е успешна, за да млъкнат пасивните злоби, които мразят Емилия в тоя форум.

Няма реклама в Румъния още, Флорин не е публикувал песента, тия гледания са само от България.

Безличните дебютантки не правят 100К за ден, а 20К.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Тук всички песни имат своята индивидуалност и се отличават една от друга. 

ФАКТ! 
Фаворита ми е Хавана-Тропикана! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Преслава отдавна не ползва услугите му, но и 3-те й песни от него бяха хитове.

С право, дедо Кости отдавна е изчерпен.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

С право, дедо Кости отдавна е изчерпен.

Абсолютно. Емилия няма акъл да ходи при тоя музикален вехтошар за хитове. Сега ще трябва да хвърлям много боб тая песен да не е пълен флоп. Ма като нямам вдъхновение, ще е трудно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария:
* Моите задръжки - сезонен хит;
* Най-добрият - мегахит;
* Дай жега - голям сезонен хит;
* Ти позна ли ме - голям сезонен хит;
* Давй ти си - сезонен хит;
* Мръсни помисли - мегахит;
* Чисто или с лед - сезонен хит;
* Мен избра - боза с пи4и въшки;
* Любими ръце - сезонен хит;
* Ти пак си тук - не помним, че е съществувала;
* Точно как - тази ще се престорим, че не е излизала;

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Абсолютно. Емилия няма акъл да ходи при тоя музикален вехтошар за хитове. Сега ще трябва да хвърлям много боб тая песен да не е пълен флоп. Ма като нямам вдъхновение, ще е трудно.

И аз й се чудя с кой акъл. Успехът на Турбуленция, просто е искала да го повтори.

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Мария:
* Моите задръжки - сезонен хит;
* Най-добрият - мегахит;
* Дай жега - голям сезонен хит;
* Ти позна ли ме - голям сезонен хит;
* Давй ти си - сезонен хит;
* Мръсни помисли - мегахит;
* Чисто или с лед - сезонен хит;
* Мен избра - боза с пи4и въшки;
* Любими ръце - сезонен хит;
* Ти пак си тук - не помним, че е съществувала;
* Точно как - тази ще се престорим, че не е излизала;

Ама всичко тук ме кефи без скучната Мен избра.
Най-добрият, Дай жега, Моите задръжки и Ти позна ли ме са най-силните от тук ❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Кости правеше брутални зарибявки наистина, песни които не ти омръзват и ти носят супер настроение.

тая беше копие на песен на Андреа, но е невероятна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

тая беше копие на песен на Андреа, но е невероятна.

Мен си търсил ли? Имаха някаква прилика, но това стана голям хит!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

И аз й се чудя с кой акъл. Успехът на Турбуленция, просто е искала да го повтори.

Точно! А Турбуленция беше някакъв луд късмет на Кости, по-скоро отклонение от нормата в последните години.

И какво тръгнала да ми говори хората да не ги сравнявали и, че датата съвпадала случайно? Пълна лицемерка и лъжкиня. Падна ми в очите.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...