Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

Галена 2014 не се даваше леко и пусна своята версия часове след премиерата на другата Хабиби. Дори и Фейди го докара в България, за да докаже че и двете песни са правени по едно и също време и не ги копира. 

Къде беше тази енергия сега с песните на Алфа и Теа?!

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Няма реклама в Румъния още, Флорин не е публикувал песента, тия гледания са само от България.

Е като са само от България, трябва да са само 100к ли? Все пак това е Емилия, не някоя треторазрядница.

Значи ще чакаме румънците да я открият и да я лапнат като топъл хляб и да си пеят колко е велика България или там другото каквото пее румънския циганин, който се срамува да я сподели.:e040:

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

топ хит + жесток клип = любим проект от 2011.

Песните й от Кости са едни от най-силните неща които е представял в Пайнер.
Най-сполучливо от Кости освен редовните клиентки Андреа, Цветелина Янева и Мария. Преслава и Галена...... Но се радвам, че Преслава направи 3 песни и до там. Едва ли иска да й препродава песни и да й предлага кавър, на кавъра. Ако иска кавър - ето, прави го.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Точно! А Турбуленция беше някакъв луд късмет на Кости, по-скоро отклонение от нормата в последните години.

И какво тръгнала да ми говори хората да не ги сравнявали и, че датата съвпадала случайно? Пълна лицемерка и лъжкиня. Падна ми в очите.

И мен това ме дразни. Тъй като е второто им трио - няма как да няма сравнение. При всеки дует и трио има такова. Например, защо никой не каза нещо за песните с Денис? Защото наистина им се получиха. Аз само Единствено не харесвам, но другите им са супер.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Е като са само от България, трябва да са само 100к ли? Все пак това е Емилия, не някоя треторазрядница.

Значи ще чакаме румънците да я открият и да я лапнат като топъл хляб и да си пеят колко е велика България или там другото каквото пее румънския циганин, който се срамува да я сподели.:e040:

:roll1:

Имаме новина! Флорин Салам се срамува да сподели новата си песен с Емилия.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Dj ме издаде - ХИТОВ ХИТ

Много ми отиваш - ХИТОВ ХИТ

Хавана тропикана - ХИТОВ ХИТ

Хабиби - сезонен хит, 10м без клип

Стара каравана - ХИТОВ ХИТ

Маракеш - flop

Welcome to Bulgaria - ХИТОВ ХИТ

3 nonpaBku 😘

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

Точно! А Турбуленция беше някакъв луд късмет на Кости, по-скоро отклонение от нормата в последните години.

И какво тръгнала да ми говори хората да не ги сравнявали и, че датата съвпадала случайно? Пълна лицемерка и лъжкиня. Падна ми в очите.

Много се радвам! Ще прогледнеш и ти зад ехидната й усмивчица каква жадна за награди и пари пача се крие. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji1 каза:

Я, да мълчиш, урочасник!

Песента е средно тъпа, насилвам се да я слушам, но съм хвърлил боб за 100К за първи ден и да е успешна, за да млъкнат пасивните злоби, които мразят Емилия в тоя форум.

Няма реклама в Румъния още, Флорин не е публикувал песента, тия гледания са само от България.

Безличните дебютантки не правят 100К за ден, а 20К.

Безличните дебютантки правят 5К.

uMa BpeMe ga q 4yqm Ha C4ema. u Turboto He B3puBu ogMa. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Много се радвам! Ще прогледне и ти зад ехидната й усмивчица каква жадна за награди и пари пача се крие. 

Обаче си мисля, че както Кости е тръгнал, така ще продаде и първата си успешна песен в България с Пепа. Очакваме ли версии на "Най-добрият" и "Как го правиш"?

Тогава Пепа ще го РАЗкости в някое интервю.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Абсолютно. Емилия няма акъл да ходи при тоя музикален вехтошар за хитове. Сега ще трябва да хвърлям много боб тая песен да не е пълен флоп. Ма като нямам вдъхновение, ще е трудно.

no-gobpe ga uge npu Ha6 Bexmo6ap mun n/\aMeH Be/\uHoB, /\obo6ku, Bu/\uc/\aB… no 6e y/\y4u

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мария:
* Моите задръжки - сезонен хит;
* Най-добрият - мегахит;
* Дай жега - сезонен хит;
* Ти позна ли ме - flop, Ho qka
* Давй ти си - flop
* Мръсни помисли - мегахит;
* Чисто или с лед -  flop; xum y Hac
* Мен избра - flop
* Любими ръце - xum y Hac u y Bac хит;
* Ти пак си тук - xum y Hac
* Точно как - тази ще се престорим, че не е излизала;

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Много се радвам! Ще прогледне и ти зад ехидната й усмивчица каква жадна за награди и пари пача се крие. 

Ема принципно е готина, но винаги е имало нещо алчно и завистливо... Сякаш си мисли, че е заслужавала повече наградите от Ивана, Преслава, после Анелия или Галена...... Има нещо което е фалшиво в нея. Както обясняваше едно време при Азис "А, не АЗ не съм живяла като Десислава, АЗ не съм събирала бакшиши" и подобни неща и все това АЗ, АЗ, АЗ... Смисъл, смисъл - типичен овен... рогато, няма лошо, но твърде много АЗ имаше и тогава си личеше..... някак си все едно не е искала да става така, докато Деса си е естествена и си го е казвала как е живяла.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Не избързва ли малко след "Невиждани очи"? Дано започне да пуска по-често песни. Мислех, че цяло лято ще кара с очите. Дано е хит. Кой ще е кавърът на Урагану тоя път? Май ще е някоя от тези които и Теа е взела? Теа? Пец? :D 

Не избързва. Все пак "Невиждани очи" е позната песен, направена за удоволствие. И аз очаквах, че няма да пусне скоро нищо, но да видим. Ще се радвам да е по-активна вече. Ако тръгне и по участия ще е супер.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ема принципно е готина, но винаги е имало нещо алчно и завистливо... Сякаш си мисли, че е заслужавала повече наградите от Ивана, Преслава, после Анелия или Галена...... Има нещо което е фалшиво в нея. Както обясняваше едно време при Азис "А, не АЗ не съм живяла като Десислава, АЗ не съм събирала бакшиши" и подобни неща и все това АЗ, АЗ, АЗ... Смисъл, смисъл - типичен овен... рогато, няма лошо, но твърде много АЗ имаше и тогава си личеше..... някак си все едно не е искала да става така, докато Деса си е естествена и си го е казвала как е живяла.

Да, за Овни и Лъвове е много типично да се изтъкват с "АЗ това, АЗ онова"...

  • Like 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Обаче си мисля, че както Кости е тръгнал, така ще продаде и първата си успешна песен в България с Пепа. Очакваме ли версии на "Най-добрият" и "Как го правиш"?

Тогава Пепа ще го РАЗкости в някое интервю.

nena npeg blitz: “Kocmu Mupu6e Ha /\aūHa, gopu cnepMoqg kamo A/\ucuq He My nycHa, cMqmaūme!”

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

топ хит + жесток клип = любим проект от 2011.

Заслужено взе клип на 2011. Андреа този ден научи да се плаши от името Цура!

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DevilWish каза:

Очаква се Цветелина Янева и Галин да забият в земята Счетоводителката и елементарната й песньовка!TsvetelinaYnevaGalin.jpg

Стига Галин да не оцвъка всичко с купени гледания. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...