Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

 

бюджетът за тоя клип е колкото за джапанки от Илиянци.

Току що, DrAkO каза:

Роксана-Цоцолана вдигнала 3та сватба:

861-483-roksana-svatba.jpg

Тая се е женила повече пъти, отколкото е създавала хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DanielPiliov каза:

Ганьо пак недоволен…

Все едно не знам как песни стартиращи с дори под 100К, после трупат милиони, това не е никакъв знак!

Приказвайте каквото искате, от не много дългото ми време тук, съм с впечатлението, че все сте недоволни, не ви харесва нищо, вие като сте такива професори измислете нещо

Фактите са факти. Емилия уцели тотален ХИТ отново!

Ей шмекерията си ми е в кръвта, аз съм от Българияяя!

 

B32108-D6-29-D5-488-E-9-DD5-C627-B9-AEC2

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Rothschild

Семейство Ротшилд, обсебихте се от гледанията на Емилия? Предпоследните ъпдейти бяха с 1500-2000 гледания, последните два с по 100 гледания. Само и само да не е мойто. Идиоти. До няколко седмици ще ви разкажа играта на валутите. Там изгубихте стотици милиарди с кризата от преди две години. Биткойн едвам се възстанови... :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Този на Рокса бащата на второто й дете ли е? Нов?

Нов, 3ти официален, без да броим първия й мъж, от когото е големия й син.

Сватба 1

file29807.jpg

Сватба 2

roksana-svatba.webp

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Balkandji1 каза:

@Rothschild

Семейство Ротшилд, обсебихте се от гледанията на Емилия? Предпоследните ъпдейти бяха с 1500-2000 гледания, последните два с по 100 гледания. Само и само да не е мойто. Идиоти. До няколко седмици ще ви разкажа играта на валутите. Там изгубихте стотици милиарди с кризата от преди две години. Биткойн едвам се възстанови... :3fdb8960598fa63e:

Ще загубиш, бейби! 😘
Колкото и да ти симпатизирам, като се ядосаш - ставаш по-секси. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DrAkO каза:

Нов, 3ти официален, без да броим първия й мъж, от когото е големия й син.

Сватба 1

file29807.jpg

Сватба 2

roksana-svatba.webp

От чичо й, на племенникът й - гей, сега най-сетне е случила на мъж да изглежда като мъж. :) 

дали Шмекерия ще направи 3 К гледания за 3 минути? Въпросът на съществуването ни!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ще загубиш, бейби! 😘
Колкото и да ти симпатизирам, като се ядосаш - ставаш по-секси. :) 

Намесиха се. Преди 3 години им занулих няколкостотин милиарда с инфлацията и играта ми с цифри на валутния пазар. Една година по-късно се опитаха да ме убият. Оказа се, че един, който беше влюбен в мен и ме следеше (милионер) е близък с тях и им каза за въздействията над валутите. Само извънземните ги спират до ден днешен да ме застрелят.

Не е нормално в тази част на денонощието, която е силна ъпдейтите да са с 2000 и изведнъж да станат с по 100 гледания. И друг път са го правили. Имат контрол над сателити, познай дали и над youtube  нямат.

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Намесиха се. Преди 3 години им занулих няколкостотин милиарда с инфлацията и играта ми с цифри на валутния пазар. Една година по-късно се опитаха да ме убият. Оказа се, че един, който беше влюбен в мен и ме следеше (милионер) е близък с тях и им каза за въздействията над валутите. Само извънземните ги спират до ден днешен да ме застрелят.

Не е нормално в тази част на денонощието, която е силна ъпдейтите да са с 2000 и изведнъж да станат с по 100 гледания. И друг път са го правили. Имат контрол над сателити, познай дали и за youtube  нямат.

Ми то всичко е цифровизирано, скъпи. Значи владеят всичко! Прокълни най-големият им проект - кравата Тейлър Суифт - да стане пълен и тотален флоп!
 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Wild_Style каза:

Това очаквам да бъде купено :1000(30): Само дано не бъде купено от Гъбин ама едва ли ще му се дават толкова парички за топ албански хитачки :rolleyes:

Той чете тук, така че като качвате песни само му давате идеи 🤪

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Ще се хилим здраво, когато всеки трак от албума на Галена има повече от това за ден.😭

Това преди или след, като си направи операция по премахване на члена, ще стане?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Това преди или след, като си направи операция по премахване на члена, ще стане?

След, премахнатия член ще послужи да затвори устата на счетоводителката.

  • Haha 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...