Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Джена какво общо има с тия? 💀

Сашо Роман най-после да види работа човека. Свикнал е да си пее само вкъщи.

IMG-5363.jpg

трябваше да поканят и глория, тя е от същото поколение като торино и пашата, ама така е като няма пукнат хит в кариерата си - пее над посевите картофи само.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , DanielPiliov каза:

Ганьо пак недоволен…

Все едно не знам как песни стартиращи с дори под 100К, после трупат милиони, това не е никакъв знак!

Приказвайте каквото искате, от не много дългото ми време тук, съм с впечатлението, че все сте недоволни, не ви харесва нищо, вие като сте такива професори измислете нещо

Фактите са факти. Емилия уцели тотален ХИТ отново!

Ей шмекерията си ми е в кръвта, аз съм от Българияяя!

 

Мило, това твой коментар ли е?
image.png.357003aa246a6ed42ea0fc43eae9e271.png

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

 

🙄🤦‍♀️

нима смяташ, че твоето мнение е по-експертно относно това кой е гей и кой не е, от на сертифицираната д-р Хинова????

image.png.44c618bed14badf22dd0c5a915f7146e.png

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Пълни глупости са тва 🙄 Пак ли почнахте да обиждате децата на известните.. Първо гаврехте Паола на Преса, ся децата на Галена 🤦‍♀️

Ти пък защо да имаш право да обявиш Робов за обратен без да имаш доказателства, а аз да нямам право да си изкажа мнението за друг?

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Ти пък защо да имаш право да обявиш Робов за обратен без да имаш доказателства, а аз да нямам право да си изкажа мнението за друг?

 

Щото лицемерно не искат да се плюе по деца! А по възрастни може?! ДИСКРИМИНАЦИЯ!
image.png

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Ти пък защо да имаш право да обявиш Робов за обратен без да имаш доказателства, а аз да нямам право да си изкажа мнението за друг?

 

Тва е все едно да ме питаш що съм казала че Азис е обратен - всички го говорят 🙄 Той поне си признава де.

А и Робов е голям, тъпо е да се нападат деца

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Щото лицемерно не искат да се плюе по деца! А по възрастни може?! ДИСКРИМИНАЦИЯ!
image.png

 

Тази конкретно не иска да се плюе по Галена, тя й е фенка, затова скача. Пълни глупости били, сякаш му е светила какво му се върти в главата, много веща го раздава.

  • Thanks 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Тва е все едно да ме питаш що съм казала че Азис е обратен - всички го говорят 🙄 Той поне си признава де.

А и Робов е голям, тъпо е да се нападат деца

Аз познавам хора, които твърдят, че Азо е хетеро и всичко това с мъжете е цирк за привличане на вниманието.
image.png

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Тва е все едно да ме питаш що съм казала че Азис е обратен - всички го говорят 🙄 Той поне си признава де.

А и Робов е голям, тъпо е да се нападат деца

И защо да е нападане да се каже, че някой е гей. То това е ориентация по рождение. Не го нападам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

 

Тази конкретно не иска да се плюе по Галена, тя й е фенка, затова скача. Пълни глупости били, сякаш му е светила какво му се върти в главата, много веща го раздава.

А като защитавах Паола, фенка на Преса ли бях 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

И защо да е нападане да се каже, че някой е гей. То това е ориентация по рождение. Не го нападам.

Тясноскроен мироглед?
image.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скрих коментарите ви, включително и тези в които чрез цитат се виждат обидите към децата на Галена и вашите класификации. Моля да прекратите. Обсъждайте си предположенията на друго място. Може да не е написано с цел нападане, но това не го прави редно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Коя е тази? Това Емилия ли е?

Това е кошмарът от моите сънища! Преследва ме с флашка с последният си албум и с нож!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...