Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, SG каза:

Концертът на Лия, макар и в малка зала, явно е бил силен. Имало е и доста гости. Дори и тя предлага нещо, което е в пъти повече за предпочитане от участие в чалготека.

Като я е гледало само семейството ѝ нормално да им е харесало.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

2021 всъщност беше доста силна за Кости.Освен Турбуленция беше направил и сезонен хит на Алфа и имаше може би най-големия си хит в цялата кариера 

Аз не мога да разбера на чалгарите как не им идва на акъла да експериментират с някой чуждестранен автор вместо да дават луди пари за кавъри,чийто права такива като Галин изобщо няма да се занимават да подновяват след няколко години. Дано поне Галена да има такава песен в албума,че иначе няма кой друг.Трябва да чакаме да се появи някоя нова Андреа и да вербува някого.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, xroflx9 каза:

Аз не мога да разбера на чалгарите как не им идва на акъла да експериментират с някой чуждестранен автор вместо да дават луди пари за кавъри,чийто права такива като Галин изобщо няма да се занимават да подновяват след няколко години. Дано поне Галена да има такава песен в албума,че иначе няма кой друг.Трябва да чакаме да се появи някоя нова Андреа и да вербува някого.

Точно това бях писал и аз по-напред в темата, че купуват готови хитове за да не поемат рискове.

Иначе Доника е купувала авторски от албанец и Галена беше купила авторска от Фивос.

Касъмови бяха напред с времето когато купуваха от Флори.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Точно това бях писал и аз по-напред в темата, че купуват готови хитове за да не поемат рискове.

Иначе Доника е купувала авторски от албанец и Галена беше купила авторска от Фивос.

Касъмови бяха напред с времето когато купуваха от Флори.

То затова и това е най-големия хит на Доника. А то иначе Фивос не е ли гръцкия Ганев? Доста безлична песен беше дал на Галена. Сигурно ако не я пееше тя щеше да е флоп.

Както съм казвал неведнъж истината е в албанците. Страшни хитачки правят. Дано откраднем някой техен автор

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Видео доказателства?

В нейната ФБ страница има доста, а на мен ми попаднаха и разни снимки от други потребители. В общи линии прилично събитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

NOVINI.BG

Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на...

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Balkandji1 каза:

Из фолк архвите:

@Sunlight

Вероника още ли има заведение в Бургас?

He, 3aūka gok/\agBa, 4e Go e npoga/\a. Bepa uMa6e cmamyc om poga Ha “Hu6mo He pa3bupame om xpaHa” 🤣

  • Thanks 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е почти средата на годината, а имам чувството, че в последно време единствено Окадар и комерсчето на Симона и Мирела са предизвикали някакъв по-голям интерес. И доста преди тях Лудница. Нито един соло успех като хората.

Чалгата става като естрадата. Няма хитове, но се засилват с някакви самостоятелни концерти, макар и с далеч по-малка тежест.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Вече е почти средата на годината, а имам чувството, че в последно време единствено Окадар и комерсчето на Симона и Мирела са предизвикали някакъв по-голям интерес. И доста преди тях Лудница. Нито един соло успех като хората.

Чалгата става като естрадата. Няма хитове, но се засилват с някакви самостоятелни концерти, макар и с далеч по-малка тежест.

Забрави най-големия хит!

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Вече е почти средата на годината, а имам чувството, че в последно време единствено Окадар и комерсчето на Симона и Мирела са предизвикали някакъв по-голям интерес. И доста преди тях Лудница. Нито един соло успех като хората.

Чалгата става като естрадата. Няма хитове, но се засилват с някакви самостоятелни концерти, макар и с далеч по-малка тежест.

Концертите са с малка тежест? А кое е с голяма - купените гледания и стриймове ли? 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

След дискусията, която направихме в темата за парчето на Галин и Цветелина Янева мисля, че можем да направим заключението, че Галена и Цветелина Янева вече не са приятелки. Не е нормално при демонстрираната им близост в предни години Янева точно след скандала между Галена и Галин да прави дует с него и парчето да се казва "Хавана".

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

На соло песни не мога да направя и топ.

1. Къртиш

2. Мъко моя 

3. Да й приседне

Всичко друго е под 4м?

Галена с най-слабата си година от над десетилетие. :hahaha::e040:

  • Like 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Забрави най-големия хит!

 

Дори не смея да си го пусна. :D Но то си беше ясно, че и Счети нямаше как да го кара винаги само на комерс дуети и веднъж на няколко години по една забелязана соло песен. На бегом се е засилила към другите големи, които продадоха себе си, за да се харесват на таргет от 30% българи, повечето от които слушат без да им пука кой пее - Анелия, Камелия и Десислава.

преди 5 минути, GSA каза:

Концертите са с малка тежест? А кое е с голяма - купените гледания и стриймове ли? 

Имам предвид, че чалга концертите са с по-малка тежест в сравнение с естрадните, които винаги ще си останат по-уважаваната музикална прослойка. Към естрадните можем да добавим и някои по-млади поп изпълнители, които си я карат добре дори без цифри в нета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

На соло песни не мога да направя и топ.

1. Къртиш

2. Мъко моя 

3. Да й приседне

Всичко друго е под 4м?

HqMam 3Ha4eHue 3qnaHuqma. HuMa mBa e Hag Djordan?

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

На соло песни не мога да направя и топ.

1. Къртиш

2. Мъко моя 

3. Да й приседне

Всичко друго е под 4м?

Соло - да.
Хитовете за сега са: Мой си мерак, Къртиш, Топ, топ, топ на Стораро и Алисия, Окадар Емануела и Дамян, Лудница след тях Да й приседне и Откачила също са успешни. 7 успяхме да ги докараме, като последните две не са нещо особено като успех, но все пак за дебютна песен - много, много добре.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Галена с най-слабата си година от над десетилетие. :hahaha::e040:

6me ce u3kefq ga He nycHe Hu6mo /\qmomo u c/\eg nay3a ga Gu pa3bue c aBmopcku necHu HaeceH, omka3Baūku ce om kyneHume cover-u. 

  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Соло - да.
Хитовете за сега са: Мой си мерак, Къртиш, Топ, топ, топ на Стораро и Алисия, Окадар Емануела и Дамян, Лудница след тях Да й приседне и Откачила също са успешни. 7 успяхме да ги докараме, като последните две не са нещо особено като успех, но все пак за дебютна песен - много, много добре.

Acq He ka3Ba /\u 5 npuka3ku caMo?

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалгата винаги най-големите хитове са излизали втората половина на лятото и есента. Не знам как за толкова години не го разбрахте. Пък и тази година си върви добре откъм хитове засега

Хитове: Топ,Топ,Къртиш,Мой си мерак,Лудница,Окадар.

Сезонни хитове:Пуши,пуши,Мама миа,Откачила,Мъко моя,Да й приседне,Ми амор,дуета на Джена и Джордан..може и да съм забравил някоя.

Да не говорим че топ имената Галена,Преса,Меди и Азис са пуснали само по 1 песен. Очаквам да стане по-интересно в чалгата през втората половина на годината с концерта на Преслава,албума на Галена и евентуалния албум на Меди.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...