Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2024)


Препоръчани коментари

преди 7 часа , xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey Хайде пак да ме излъжеш,имам нужда,пак ще се вържа само да се върнеш! Зная че накрая пак за теб ще питам,само с теб искам всичко да опитам!

hey-heyyou.gif
 

 

spacer.png

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

честит гей месец! поздрав за единственият стрейт човек във форума

 

А кой е стрейт ? :D 
Трябва тая песен Тик-ток да я възроди, както имат навик да се сещат за стари песни след 10 или 20 години. Хайде 10 години по-късно в хомомесеца. Току-виж Преслава й снимала клип с гейове и лесбийки.


 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тая много й се иска да повтори успехът на "Турбуленция" май? Дано наистина изкара хит...... защото хит за лятото още няма, всичко за момента  което е станало хит е за пролетта, а тези хитове най-често се забравят до месец, два, три най-много.

SIGNAL.BG

Емилия анонсира предстоящата премиера на новия си международен проект. Попфолк звездата показа няколко кадъра от лентата към дуетния си сингъл с Florin Salam,

 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

 

2:21 най-добрата част

  

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

Този ми прилича на един фен на Глория.

Оскубана вежда точка ком

  • Like 2
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:

На тая много й се иска да повтори успехът на "Турбуленция" май? Дано наистина изкара хит...... защото хит за лятото още няма, всичко за момента  което е станало хит е за пролетта, а тези хитове най-често се забравят до месец, два, три най-много.

SIGNAL.BG

Емилия анонсира предстоящата премиера на новия си международен проект. Попфолк звездата показа няколко кадъра от лентата към дуетния си сингъл с Florin Salam,

 

Трябваше да изчака още малко да утихне нестихващият интерес към песента на живота й:

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

това имаше потенциала за среден хит, ако беше пуснато като сингъл с клип.

Tyū e no-qko

@Balkandji1 u @Stela ga ce npou3Hecam u no mo3 ?

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DevilWish каза:

На тая много й се иска да повтори успехът на "Турбуленция" май? Дано наистина изкара хит...... защото хит за лятото още няма, всичко за момента  което е станало хит е за пролетта, а тези хитове най-често се забравят до месец, два, три най-много.

SIGNAL.BG

Емилия анонсира предстоящата премиера на новия си международен проект. Попфолк звездата показа няколко кадъра от лентата към дуетния си сингъл с Florin Salam,

 

Пак гадна цигания като Лайноленция бляяя Счети го е закъсала яко...

Проооощавам на майка ти леля ти стринка ти беше топа. Заради музиката естествено :D

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да предположи, че тази песен, която спукахме от еб авки заради Палома и "Бой, бой", ще се окаже най-слушаемата на Анелия за това десетилетие? Положението при нея е тотален погром от 5-6 години, не знам как от топ 3 успя да се свлече до извън топ 30, но е пословично.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Удави се давай давай е съвсем друга без вокала на Тодорка.

Китарата кърти.

А на Дръж се за лайната  кърти мивки

Обожавам инструменталите на Данчо

Тенекийката е отврат

 

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FolkEmpire каза:

Пак гадна цигания като Лайноленция бляяя Счети го е закъсала яко...

Проооощавам на майка ти леля ти стринка ти беше топа. Заради музиката естествено :D

Не беше лош албума, но предните й албуми повече ме кефеха... Турбуленция и Пак ще се броиш са ми най-силни. Връзки по учебник и Пак ли също ми харесаха, но омръзнаха за 2-3 месеца.... Прощавам ти пък почти не съм я слушал. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Andrew Cunanan. каза:

Трябваше да изчака още малко да утихне нестихващият интерес към песента на живота й:

 

Пълна пръдня. Взела беше да конкурира Татяна!

  • Like 2
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Balkandji1 каза:

Този бал не се ли състоя преди повече от седмица, може би към две отива? Сякаш скандалът още не беше гръмнал още...

Балът с класа й мина, това явно е било празненството с родата и приятелите. Прясно е - и Лидия, и Десита и тн си качиха и те сторита вчера.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, asylum каза:

Tyū e no-qko

@Balkandji1 u @Stela ga ce npou3Hecam u no mo3 ?

 

Пушехме масури и кубински пури... Кога си пушила масури ти, ма, ти дори цигари не пушиш.

За мен тия песни са си пълнежи, не бих заложил на тях, ако бях на нейно място, както и тя направи. Съвсем резонно се концентрира върху "Прощавам ти" - хит от класа, който в дългосрочен план ще направи 15 млн. За солова песен е повече от добре.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria 

17 мин  · 
🫶🏻🫶🏻🫶🏻 ПРОДАДЕН преди 4 месеца !!! Отдавна няма билети , мили мои ! Чакам с нетърпение моят юбилеен концерт и рожденният ми ден !
Ето и моите специални гости , колегите , които са обещали да дойдат и уважат моите 30 години на сцена ! Кралят Азис , Сръбската легенда - Кеба , майката на поп фолка - Тони Дачева , невероятният Ники Славеев и моята прекрасна дъщеря Симона Загорова !
Нямам търпение ! 🎉🎉🎉🤗🤗🤗
image.png.ec974f41e5deff792817746510eef569.png
  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Не беше лош албума, но предните й албуми повече ме кефеха... Турбуленция и Пак ще се броиш са ми най-силни. Връзки по учебник и Пак ли също ми харесаха, но омръзнаха за 2-3 месеца.... Прощавам ти пък почти не съм я слушал. 

Пак ще се е-еш имаше яка музика мда. Само леко свирнята дразнеше.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Пушехме масури и кубински пури... Кога си пушила масури ти, ма, ти дори цигари не пушеш.

За мен тия песни са си пълнежи, не бих заложил на тях, ако бях на нейно място, както и тя направи. Съвсем резонно се концентрира върху "Прощавам ти" - хит от класа, който в дългосрочен план ще направи 15 млн. За солова песен е повече от добре.

Аз на нейно място и на Прощавам ти нямаше да заложа. Три телевизионни версия и на трите стигаха. Даже забравих, че имаше някаква скучна балада.
Хита в тоя албум й е Турбуленция. Като цяло дуетите бяха по-вървежни от последния албум.
Това нещо "Прощавам ти" грам не може да се мери с последната яка и хитова "Специално за всяка" и "Калифорния"... Е такива хитове да прави..... Текста на Прощавам ти е дъвкан и предъвкан - карми, прошки и т.н. Към днешна дата не бих я слушал аз поне. Даже нищо общо със старите й хитове, било то и балади като "Ти замина" и "За мен забрави" които си бяха разкошни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото ново в сравнение с 2000 година, когато започнах да ходя на детски дискотеки е райския газ:

DARIKNEWS.BG

Докато полицията проверява дискотеките във Варна, непълнолетни и малолетни се забавляват в детски дискотеки като възрастни. Купоните се организират в...

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Пак ще се е-еш имаше яка музика мда. Само леко свирнята дразнеше.

От дуетите с Денис след "Акула" и "Пак ще се броиш" много ми допада. Яки им бяха дуетите с изключение на последния.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Gloria 

17 мин  · 
🫶🏻🫶🏻🫶🏻 ПРОДАДЕН преди 4 месеца !!! Отдавна няма билети , мили мои ! Чакам с нетърпение моят юбилеен концерт и рожденният ми ден !
Ето и моите специални гости , колегите , които са обещали да дойдат и уважат моите 30 години на сцена ! Кралят Азис , Сръбската легенда - Кеба , майката на поп фолка - Тони Дачева , невероятният Ники Славеев и моята прекрасна дъщеря Симона Загорова !
Нямам търпение ! 🎉🎉🎉🤗🤗🤗
image.png.ec974f41e5deff792817746510eef569.png

Ми за какво му правиш реклама, като е продаден? Да се пъчеш в гърдите, че си продала малко над 3000 билета...

За Пловдив обаче нещата се движат по-бавно. Театърът е с капацитет 2000 места и има още доволна бройка свободни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Ми за какво му правиш реклама, като е продаден? Да се пъчеш в гърдите, че си продала малко над 3000 билета...

За Пловдив обаче нещата се движат по-бавно. Театърът е с капацитет 2000 места и има още доволна бройка свободни.

Кога ще е концерта й в Пловдив? Не съм се интересувал. Само за този на Преслава знам и естествено, че на рождения си ден ще прави тук. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Аз на нейно място и на Прощавам ти нямаше да заложа. Три телевизионни версия и на трите стигаха. Даже забравих, че имаше някаква скучна балада.
Хита в тоя албум й е Турбуленция. Като цяло дуетите бяха по-вървежни от последния албум.
Това нещо "Прощавам ти" грам не може да се мери с последната яка и хитова "Специално за всяка" и "Калифорния"... Е такива хитове да прави..... Текста на Прощавам ти е дъвкан и предъвкан - карми, прошки и т.н. Към днешна дата не бих я слушал аз поне. Даже нищо общо със старите й хитове, било то и балади като "Ти замина" и "За мен забрави" които си бяха разкошни.

Това си е лично твое усещане. "Прощавам ти" според приема от публиката ще се нареди до един от големите й солови хитове в кариерата. 15 млн. гледания, за солова песен на Емилия това е колосално. Ако не се беше харесала щеше да зацикли на 1-2 млн като други нейни провали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...