Jump to content


Цветелина Янева x Гален - Хавана


Препоръчани коментари

Явно слуховете, че Пеевски е отсвирил Цури са верни :rolleyes:

Опропастили са песента с аранжимента и текста :thumbsdown_anim:

Не е имало пари за снимки в Хавана и затова в студио с евтинджос декори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина е някъв ташак, звучи 100 пъти по-постно от оригинала, сякаш са им дали демото.. 

Галин преиграва зверски в клипа, сякаш е надрусан... едни и същи движения, стойки и пози.. .направо имам чувството, че по маниери е мъжката Глория. 

Абсолютно постен проект.... жалко!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде почва се с нова порция купени гледания... Интересно дали този път ще заложат на законно платената реклама, както направи Цветелина с "Невиждани очи" или ще се налива от Индия.

Парчето е средна работа.

Прави впечатление активизацията на Янева. Две парчета за около месец. Да не вземе да тръгне и по участия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че има проблеми с fps на клипа? Очаквам да го изтрият и да го качат пак. 
Като цяло пак евтинее като продукция за нивото на Цура.

Иначе аз не вярвам да я слушам много тази песен, но аудиторията като нищо ще я направи хит. 
Във всеки случай ще прави милиони гледания и стриймове дори да няма интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хавана, Хавана - ПИТАМ КАК МИ СТАНА?! 
:D :D :D 

Оригинала е по-добър и се изненадвам, че ще го кажа, защото си предпочитам българското в 98% от случаите. Яница и Биляниш са с по-слаба версия, Шмекерията, сега и това...

Пак е по-добре от песента на Счетоводителката, но предпочитам "Невиждани очи" на Янева. Не го виждам като по-голям хит от "Мой си мерак"! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Thecranfan каза:

Гладна Цура много активна бре. 

Дали е била достатъчно умна да къта нещо в годините на златната клетка или скоро ще имаме "Айде, Театро, силни ли сте!?" 

Според мен е кътала, няма как да е толкова глупава. Все пак не се знае онзи дали не е бил control freak или дали не е следил финансиите й изкъсо. 100% нещо има заделено, но може да не стига за докрая на живота й и да е решила да активира кариерата.

При всички положения не мисля, че тя е от искрено обичаните изпълнители. Последните й песни имат незадоволителни резултати без платената реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маман да си купува кавъри,които може да изпее че е неслушаем. Много по-слабо от шедьовър като “Да те бях зарязала”,но е по-добре от предишния кавър на Цура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:


Zypo/\uHa o6me /\u ú e aBepka, u/\u u mq Hanyk npaBu?

 

И аз това се чудих. С Галена по едно време го раздаваха best friends и изведнъж след като Галин й проваля издаването на албума, Янева прави дует с него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителния Гъбин виещ до дупка прецаква песента. 

Нищо особено.

Чувам малко китарата от Мъдьо - Мария по време на неговите куплети.

Цура да не е ъпгрейдвала сурат? Джуките и зъбите ми изглеждат много странно. И движението на сурата й по време на пеенето нещо не е монтирано както трябва май?

Тия хора май са решили вече само кавърчета да си правят, нищо авторско. Както казва кака ви Луна, всеки може да пее на готово... Хайде да направят нещо авторско, ама не могат щото са некадърни всички до един. И ако не пускат нова боза през 2-3 месеца ще фалират и ще станат клошари щото освен да "пеят" нищо друго не могат.

 На Цура май прощалната й песен е била "По живота". После се връща към ранните години на кариерата си :D

преди 1 час , Just_Me каза:

Галин що не пее, а вика 🙄

Цура я ударила кризата - само с 3 тоалета в клипа 😄

Изобщо не ме грабва песента, оригиналът засега ме кефи повече.

Щото не може да пее? А само кряка все едно го иZNаSиLват в затвора дърти м---фи.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji1 каза:

И аз това се чудих. С Галена по едно време го раздаваха best friends и изведнъж след като Галин й проваля издаването на албума, Янева прави дует с него...

4e u XaBaHa 🤷🏻‍♂️😳

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ме удиви. Толкова е зле. Няма едно нещо, за което да се хвана, да кажа, че ми харесва. Нито текста, нито музиката, нито видеото,  нито "речитатива". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цвети е жестока императрица, котенце и бизнес лидерка. Но това е поредната й слаба за мен песен. Дано следващата ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Явно слуховете, че Пеевски е отсвирил Цури са верни :rolleyes:

Опропастили са песента с аранжимента и текста :thumbsdown_anim:

Не е имало пари за снимки в Хавана и затова в студио с евтинджос декори.

Може Галин да я кани и за това да са евтинджос декори

Като цяло не е лоша песента,но нямаше нищо, с което да ме грабне,

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, hrsata каза:

Може Галин да я кани и за това да са евтинджос декори

Ако Гъбин е канил, защо песента не е качена в канала на Алоха мюзик :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригинала има страхотен бийт и заряд.... Мислех песента за боза докато не чух оригинала. Версията на Галин и Янева звучи като обикновена чалга песен, някак са я осакатили... Напоследък авторска музика няма никаква в чалгата, тотална криза. Един Даниел Ганев остана и това е.

Галин вече е смешен с едни и същи чупки и пози вече над 10 години...Янева пък харчи парите на Пеевски и си упражнява хобито...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаваната е само една и всички знаем коя е тя! Песента ако си беше само на Цуца, можеше и да се получи, но с Галин е обречена на пълен провал - няма да си я пусна втори път! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...