Jump to content



Анелия – Съжалявам


Препоръчани коментари

От 22.06.2024 г. от 1:57, petya1 каза:

Не ми допадна много. 

Анелия е най-точния пример, че когато правиш супер яки и различни неща, които не се оценяват, вече не се и опитваш. За съжаление 90% от жанра върви натам и публиката има голям принос. При Алисия също вече не се оценява нищо и се сля с масовката. Деси Слава също. А и трите са предлагали супер разнообразна продукция, но пък и сами ли да си я слушат?! Те също имат вина, че залитнаха прекалено и в другата крайност, но публиката вече почти нищо не цени. 

Анелия е една мързелана, която от вече близо 10 години просто иска да поддържа стандарта си и нищо повече. За тия 10 години да беше събрала 10к за хубава песен-подарък за феновете. А не първата й песен от Токича след 17 години пауза да е с клип с микрофон насред бул. "Витоша". 

Че различното често не се оценява - факт, но и че "Хавана-Тропикана" беше тотален хит - също. Оправданията "В тая държава вървят само кючеци" са точно оправдания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Thecranfan каза:

Анелия е една мързелана, която от вече близо 10 години просто иска да поддържа стандарта си и нищо повече. За тия 10 години да беше събрала 10к за хубава песен-подарък за феновете. А не първата й песен от Токича след 17 години пауза да е с клип с микрофон насред бул. "Витоша". 

Че различното често не се оценява - факт, но и че "Хавана-Тропикана" беше тотален хит - също. Оправданията "В тая държава вървят само кючеци" са точно оправдания.

гръцките covers не са евтини. с нов аранжимент и видеоклип надхвърляm gocma 10k. просто няма нюх наследък

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.06.2024 г. от 13:22, fearless` каза:

Кое точно да и се оцени? Г*зарка и другите и топ произведения? Когато правеше различни и интересни неща си беше оценявана.

Да не говорим колкоме тъпо да пуснеш нова песен в дните в които Галена издава нов албум.

Ами провала е  доста различни парчета -  любимата ми "Пие ми се" , Двама, Не можеш да ме замениш, Българи-Юнаци, Любов . За тези се сещам сега. Съгласна съм, че тя залитна прекалено много в циганските ритми, но е опитвала през годините и други неща без успех.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...