Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видео платформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , xroflx9 каза:

От клипчето с Ванча аз съм момчето с чантичката през врата,а @fengergana  онази с късите дънки и плоския пърделник😛

Плосък е,но не можеш да преброиш мъжете,които са ми го виждали и влизали в мен да крадат.

Простакесо, гръмни се! Овчи 🧠

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, честита ни нова тема раманиаци!

И джулая дойде, още без слънце де :D

@montil Това лого е част от блока им HOT(NEW), тоест "най-нови,  горещи" парчета. Нова хрумка явно на Шреки Янаки.

И пак могааа, и пак могааа да съм к-рваа

image.png.a7b14e73186b5d01841907e0eaa9e975.png

И пак дойде ред на HOT блока :D

image.png.658b76002d4a97fa18b8e3117ca33254.png

  • Like 1
  • Thanks 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

След тикток клипчетата с концертите на Ивана и Алисия, по-добре е чалгата да си стои в клубовете; какви са тея записи леле

Ивана си е кръчмарска изпълнителка, а за Алисия е ясно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, fengergana каза:

Плосък е,но не можеш да преброиш мъжете,които са ми го виждали и влизали в мен да крадат.

Простакесо, гръмни се! Овчи 🧠

Ганьовице,ходи да правиш клекове,че с тоя плосък г.з не е изненада,че Емрах предпочита мен! Малумница!

Тази си дето няма да се вреди за първото място!

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, FolkEmpire каза:

Айде пускайте Twitch-а , върви Ток по тялото на Галя!

В момента: Яница Баница и Дриснянищ

Цъкнете на ново горе на линка, че смених името на канала и се смени линка :D

След малко и аз ще се включа :D Колкото до дуета им, Топ любовник е върховен, но другия..... не е лош, просто не е като първия.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Мими Иванова младее пред племенницата си

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Мария не знае умора и в разгара на лятото се впуска в нов проект. Веднага след като разреши големия спор с продуцентите на Теодора относно авторските права за

 

  • Love 1
  • disgusting 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Olay каза:

След тикток клипчетата с концертите на Ивана и Алисия, по-добре е чалгата да си стои в клубовете; какви са тея записи леле

Някакви линкове? Къде са били тия концерти?

@xroflx9 @DenisСтискаме ли палци за хит от Андра и Флориновците днес? Давай, Андри, покажи коя е кралицата на манелето! Върни си обратно което си е твое и прати фалшификатите обратно в Гълъбово!:heart:

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FolkEmpire каза:
SIGNAL.BG

Мария не знае умора и в разгара на лятото се впуска в нов проект. Веднага след като разреши големия спор с продуцентите на Теодора относно авторските права за

 

"Яж грозен бой, за да подготвяш красиви неща после" - мотото на Мара

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela Вместо да слагаш гневни реакции, защо не скри коменара на @meleto с м**стия? Стига с двойния аршин, правилата ще са правила или за всички, или да ги няма. 

преди 10 часа , DevilWish каза:

Беше ни забранил нецензурните думи. Защо сега обиди Галя така? :D Къде са двете звездички на мас**я? :D 

 

Ти също. Уж си модератор и ти, а цензура според новите правила не слагаш? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Някакви линкове? Къде са били тия концерти?

@xroflx9 @DenisСтискаме ли палци за хит от Андра и Флориновците днес? Давай, Андри, покажи коя е кралицата на манелето! Върни си обратно което си е твое и прати фалшификатите обратно в Гълъбово!:heart:

На Алисия знаем къде е бил, клозетника в читалището на Вакерел, сцена напълно подходяща за нейното творчество, и да събере наплива от желащи да го чуят ;) 

На Ванча вероятно е клипа където се е балсамирала като мумия до Деси слава.  

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

@Stela Вместо да слагаш гневни реакции, защо не скри коменара на @meleto с м**стия? Стига с двойния аршин, правилата ще са правила или за всички, или да ги няма. 

Ти също. Уж си модератор и ти, а цензура според новите правила не слагаш? 

 

Мастия не е нецензурна дума, пресвети.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...