Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 41 минути, fengergana каза:

Андра мачка с приеми на Лоша,Пробвай се и Повече от думи. Държи се и по-адекватно на сцената. 

А иначе, с @xroflx9 довечера сме в Робов да го приключим под масата,докато той е на лайв в тикток

 

 

Готова съм

DF7-B5087-EF1-C-4968-AC33-121-F666255-AD

  • Haha 4
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 28 минути, Fast каза:

Тя в онези години май не е била свързана с Божков или бъркам? Не си ли завря при него след като си приключи муз. кариера? Май е от богато семейство като Андреа.

Не можем да сме сигурни за точната година, но се говори за тях още след фотосесията й за Плейбой някъде през 2000те. А и дует със Снуп дог точно по онова време не се урежда само с парите на тати, затова и Андреа никога не е имала колаборация с някой, който към момента на излизането на песента да е бил на върха в световната музика.

Лилана има и нереализиран дует с Ники Минаж, между другото.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Хей, по-добре не се базикайте с мен! С арабския ми фен! 

 

Балканско за разкош имаше повече гледания за първият месец. 😭

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Балканско за разкош имаше повече гледания за първият месец. 😭

Ми тя е много по-добра :D Нормално :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Аз съм от счетоводствотооо!!!

Гърбушкото от НАП-ърдам.
А тя мислеше, че ще стане хит като Турбуленция. НА !

  • Haha 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

201% сигурна информация:

Кмет на китно българско селце желаел да покани любимата си изпълнителка Рени на местния панаир, като за целта бил подготвил 4-цифрен хонорар, който с радост щял да й връчи в аванс. За нещастие обаче, прочел в някакъв сайт: "Рени заяви: Без панаири!". Натъжил се, но като възпитан човек решил в такъв случай изобщо да не притеснява пищната певица с офертата си. На нейно място поканил Малина - поне да потуши мъката с кючеци, помислил си. Инструктирал всички местни жители да развалят пенсиите си на петолевки, с които да пълнят шепите и деколтето на Малина, тъй като такова било условието на звездата.

 

 

  • Haha 8
  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

И още едно....

VM.TIKTOK.COM

 

Мда, това ли е великият прием? Съвсем сигурно е най-доброто от всички клипчета до момента. Най-вече заради плейбека. Може след 1 месец пък да ги научи да паткат като хората, не толкова измъчено. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, "Жалко" я слагаме в графа някакъв хит. Е, на старите й тупалки се дерат в пъти повече, а са на по няколко години. 

Нали все пак си давате сметка, че за Галена това е слабо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

Мда, това ли е великият прием? Съвсем сигурно е най-доброто от всички клипчета до момента. Най-вече заради плейбека. Може след 1 месец пък да ги научи да паткат като хората, не толкова измъчено. :D

Пратихме ти 3-4 клипчета и ти пак си знаеш твойта. Искаше, получи ги. Имат ли прием песните? Имат. Точка. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе сините съобщения не са ли скрийншотнати от този, дето уж досажда? Демек сам се е скрийншотнал, пратил е на Лорена и тя е качила? 💩 Екипът й явно измисля някви неща, ама... Нейното съобщение трябваше да е синьо 💀

20240714_230055_61.jpg

  • Casper 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Just_Me каза:

Абе сините съобщения не са ли скрийншотнати от този, дето уж досажда? Демек сам се е скрийншотнал, пратил е на Лорена и тя е качила? 💩 Екипът й явно измисля някви неща, ама... Нейното съобщение трябваше да е синьо 💀

20240714_230055_61.jpg

по-скоро изглежда като заглавие на песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Пратихме ти 3-4 клипчета и ти пак си знаеш твойта. Искаше, получи ги. Имат ли прием песните? Имат. Точка. :3fdb8960598fa63e:

Добре. Хитове са всичките. Сега чакаме и плакета за многотиражния албум.

  • Haha 2
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fengergana каза:

Горан показа майката на детето си

1000010998.jpg

Мислех че си ти. Само аз ли съм милфка тук?🥺

преди 1 час, fengergana каза:

аз за това пускам на манафи като Стораро,Антонио и Гогови,защото те не се правят на недостъпни😜

От снимките,които ми е показвала приятелка,която се занимаваше с Антонио разбирам какво харесваш в него - големия му ху…талант,Гогови са лъвчета,само за  Стругаро недоумявам😭

  • Haha 3
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

това вчера вечерта имаше 93 хиляди, сега е на 128 хиляди, а предният ден направи по-малко от 30К за целия ден. 

СПРЕТЕ ДА КУПУВАТЕ ГЛЕДАНИЯ! Иначе песента е яка!

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...