Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Karma93 каза:

Дали Жалена кара децата си да пълнят кутийките на албума с флашките и картичките в замяна на вафли? 

Едва ли. С баща работещ в тази сфера вероятно им е ВТРЪСНАЛО от вафли и изобщо продуктите на Боровец. По-скоро се трудят само и само да НЕ бъдат заплашвани с вафли. Пълнят опаковки с албума ден и нощ като бедни китайчета, че иначе идват мама и татко с кутиите с вафлите.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DanielPiliov каза:

1 month

Video - 1.7M | 26K likes

Topic - 150K

Spotify - 150K

TikTok - 7К клипа

Средни дневни гледания в момента 30-40К

Слабо е не отричам, ама абсурд да се нарече флоп!

 

 

-продължение на голям хит

-дует с балканска звезда

-лъскав клип

За тези претенции и за заявката за балкански хит под 2 милиона за месец определено е епичен флоп. Любимата песен на "Господари на ефира": "С най-голям ли си?" имаше 2 милиона за месец през 2015. Отново ще го кажа - да беше клипирала "Пак ли", 100% щеше да има по-голям успех.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

От всички недоразумения в българската музика Тото заслужаваше най малко да бъде кенсълнат.

Малко са хем некадърни, хем кофти като хора. Лъчо например също не може да пее,  но поне не е лош човек.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Gerganafen каза:

-продължение на голям хит

-дует с балканска звезда

-лъскав клип

За тези претенции и за заявката за балкански хит под 2 милиона за месец определено е епичен флоп. Любимата песен на "Господари на ефира": "С най-голям ли си?" имаше 2 милиона за месец през 2015. Отново ще го кажа - да беше клипирала "Пак ли", 100% щеше да има по-голям успех.

Разликата е, че песента на Гертруд беше хит, а тази на Башурка е флоп.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Разликата е, че песента на Гертруд беше хит, а тази на Башурка е флоп.

Естествено, затова подчертах 2015 - оттогава досега един хит, особено пък балкански, би трябвало да направи по-голяма цифра. На Гера песента никога не е имала претенции за нещо извън България и не беше дует с балканско популярно име.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Thecranfan каза:

Малко са хем некадърни, хем кофти като хора. Лъчо например също не може да пее,  но поне не е лош човек.

Говоря за всички музикални жанрове в България. Като почнеш от бездарници имащи се много арт като Пепа Транс и завършиш с наркоманчета като Емрах и целия клан Стораро трупащи слава и пари на чужди успехи и хитове. Иначе в попа са по-големи змии и от чалгата

преди 14 минути, Gerganafen каза:

-продължение на голям хит

-дует с балканска звезда

-лъскав клип

За тези претенции и за заявката за балкански хит под 2 милиона за месец определено е епичен флоп. Любимата песен на "Господари на ефира": "С най-голям ли си?" имаше 2 милиона за месец през 2015. Отново ще го кажа - да беше клипирала "Пак ли", 100% щеше да има по-голям успех.

+ че първия им дует има над 70 милиона.
 

Епичен флоп отвсякъде. Счета да беше потърсила Маман за трети дует. Гъбин все ще изнамери някой албански кавър. Хем щеше да й излезе по-евтино,хем шанса за успех щеше да е по-голям.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Signal.bg | Есил Дюран се отдаде на прекрасна ваканция със съпруга си, блести в топ форма на 55 / СНИМКИ
Signal.bg | Есил Дюран се отдаде на прекрасна ваканция със съпруга си, блести в топ форма на 55 / СНИМКИ

Сред най-милите кадри, споделени от певицата, са и тези с нейната майка, направени по време на Байрама.

“Всеки мой ден започва с благодарност! Получила съм от живота много, но ме научиха първо да давам и още ще давам… не мисля какво получавам, то само’ ме намира…Не се СРАВНЯВАМ с никого… и ВИЕ не ме сравнявайте! Критика приемам само от хора, които лично познавам!!! Живея си мечтите и се харесвам, защото съм смела, защото не ме мързи, защото се ОБИЧАМ и защото не ПРЕДАВАМ онези, които ми подават ръка! Не продавам слънцето, за да си купувам свещи! Ценя времето, чувствата и парите на всеки, който съдбата ми изпраща! Инвестирам в душата, ума и тялото си! И знам, че ако бях ЕГОИСТ любовта щеше да е мираж! За нея работя всеки ден и я заслужавам!” – разкрива тя своята философия за щастлив живот.

 

@Balkandji1
 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Тая с 4та песен в рамките на 5 месеца.

WWW.INSTAGRAM.COM

300 likes, 16 comments - selina_megastar on July 15, 2024: "Искате ли нова песен? 👀🩶 #soon".

И пак ще е с Меди. Сакън да пусне нещо сама.

WWW.INSTAGRAM.COM

192 likes, 0 comments - megastar_bg on July 15, 2024: "Работен процес 🎹".
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди от номер 1 ще стане 101 с тея малоумни и излишни дуети. И той е вече една тройница, а имаше потенциал, освен за пълнене на дупки, и за голяма звезда, дългосрочно задържала се.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Меди от номер 1 ще стане 101 с тея малоумни и излишни дуети. И той е вече една тройница, а имаше потенциал, освен за пълнене на дупки, и за голяма звезда, дългосрочно задържала се.

искам пълния му потенциал в мен🤪

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека! Искам всяка седмица нови песни от Селина,Габи,Сими,Андон и Робов. През 1-2 месеца може и Галена,Андреа и Емануела да се отчитат. Останалите са уволнени.🙏🏻

  • Haha 2
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

Меди от номер 1 ще стане 101 с тея малоумни и излишни дуети. И той е вече една тройница, а имаше потенциал, освен за пълнене на дупки, и за голяма звезда, дългосрочно задържала се.

При Меди хайпа, нещо, започна доста да намалява, не е както преди. Не знам дали е от излишни колаборации, прекалено много балади и тн?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bunn каза:

При Меди хайпа, нещо, започна доста да намалява, не е както преди. Не знам дали е от излишни колаборации, прекалено много балади и тн?

Бавно и славно е започнал да се превръща в Галин.

Все пак въпреки бълването досега не е удрял на флоп. Но се усеща че вече не е някакво “събитие” когато пусне “поредната” песен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Andrew Cunanan. каза:

Меди от номер 1 ще стане 101 с тея малоумни и излишни дуети. И той е вече една тройница, а имаше потенциал, освен за пълнене на дупки, и за голяма звезда, дългосрочно задържала се.

Еми стартър пак е като имаш лейбъл, да колабираш с изпълнителите си много... Какви ми самостоятелни песни, букнати интервюта, платени реклами... Не, нашенеца ще си тупне името до това на всяка къотка, за да я поканят в някоя кръчма и да вземе процент.

Та една Вреслава си сложи името на червила без реално да обясни като хората как, какво и защо... 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Karma93 каза:

Еми стартър пак е като имаш лейбъл, да колабираш с изпълнителите си много... Какви ми самостоятелни песни, букнати интервюта, платени реклами... Не, нашенеца ще си тупне името до това на всяка къотка, за да я поканят в някоя кръчма и да вземе процент.

Та една Вреслава си сложи името на червила без реално да обясни като хората как, какво и защо... 

 

 

На него, като цяло, му беше рано да създава лейбъл. Та той го създаде имайки 3-4 години кариера. Прекалено му е рано, за да участва в толкова колаборации, за да тика изпълнителите му. В крайна ще се обезличи и интересът към него ще стихне. На този етап трябваше да продължава да мачка със солови песни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

Я виж каква палавница е на тая снимка. Как няма нюх? Ъм? :D 

Стойката е баш като на гърбушко :D

 

  

преди 6 часа , Danger. каза:

Според мен ако не беше племенница на Галена, шансът й за успех за щеше да е една идея по-голям. 

Щеше да е в графата безличници, които излизат като топъл хляб днес по-скоро. Това, че има нещо общо с нея я държи още популярна.

  • Like 1
  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...