Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 48 минути, DarkChild каза:

Значи много си е хубава песента на Деса. Още веднъж се убеждавам колко инвалидизиран е музикалният вкус тук.

Ама че то никой не е твърдял че песента е лоша. Просто не е нещо уау,а и като прибавим неподходящия период за издаване съвсем заслужено флопна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DanielPiliov каза:

88 дни от премиерата на “МОЙ СИ МЕРАК”

YouTube - 10.1M

Spotify - 1.3M

Topic & remix - 400K

Сборно около и над 12 МИЛИОНА

 

 

За сега това е Хита на Годината

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпий до дъно греха с мене ти,
на екс изпий го, друг изход няма!
Изпий до дъно греха с мене ти,
безгрешни няма - погрешни само!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Пълен член left the chat. :cry: После наборите й плюят младото поколение, че били неграмотни.

В поезията и изкуството е позволено. Но пък е добра захранка за интелектуалците.

Не че на някого му пука за новата песен на Кама. Дори Фокса няма интерес. хахах

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

39:20, Антонио твърди, че няма човек в България който да не знае песните му, били тотални хитове 

:1000(29):

Е, поне може да пее, не може да му се отрече. Макар че е досаден, когато във всеки кадър опява с някоя чалгия. И е адски двуличен. Уважавал хомотата, направил си ПР с Азис, ама иначе не искал той да го свързват с тях. Е, как да стане като сам си си го търсил? Пък това с хитовете... да не разсмива. За 4 години има точно 0. Това че му уреждат по 5 участия на месец - не го прави успешен. Даже е смешно. Има изпълнители без нова продукция и правят същата бройка. Да речем, че това "самочувствие" го е взел от Азия. Тя така се изхвърляше, но поне с някакво покритие. Тук е направо разкритие, такова таман да се роди, ама нещо е станала констипация и с напъни не става. Да видим кой ще бръкне. Онзи Коци е първи на опашката, сигурно ще тества Антонио.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

39:20, Антонио твърди, че няма човек в България който да не знае песните му, били тотални хитове 

:1000(29):

Това не със сигурност е в повече, може да имаш проблеми с интернеда. Рестартирай си рутера :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от Адам, Лидия е получила доста негативни коментари за участието си в Черешката защото била “лигава”.

Да видим другата седмица дали ще участва Десита или Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

За разлика от Адам, Лидия е получила доста негативни коментари за участието си в Черешката защото била “лигава”.

Да видим другата седмица дали ще участва Десита или Симона.

Ганьовците нямат угодия! Ако беше мега сериозна щяха да я оплюят че се е държала като лелка, а сега е проблем че се е държала като 20 годишна (каквато е) и хоп - лигава е :D

Превъртях набързо епизода, поне всичко си е приготвила сама и е включила риба, нали е от морето. Мисля че е окей.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Sunlight каза:

Буря вече и по Фен Тв  Вече ми е любима. 

И на мен! ❤️ От летните най-много слушам Мой си мерак - която си ми остава най, нищо, че излезе пролетта.... Делта форс на Галена и Урагану, Ми амор - Десита, Мале, мале - Селин НеДион и Габа не битата от Ивена , Буря на Анелия и Откачено влюбени ту хев а Джена ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Just_Me каза:

Ганьовците нямат угодия! Ако беше мега сериозна щяха да я оплюят че се е държала като лелка, а сега е проблем че се е държала като 20 годишна (каквато е) и хоп - лигава е :D

Превъртях набързо епизода, поне всичко си е приготвила сама и е включила риба, нали е от морето. Мисля че е окей.

И аз не мисля че чак се е лигавила, но българина не харесва хора с приповдигнато настроение.

Повечето хейт коментари бяха от лелки над 40.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

ФЕН ТВ  · 

 
🎼🎥🎵 KONSTANTIN подаде ръка на младия изпълнител Томас и двамата представиха дуетния сингъл „Моята принцеса“.
 
Ебаси колко са прости.... дуетен сингъл само по себе си е взаимно изключващо се понятие.... Трагични сме.... 
 
Лидия си личи, че се притеснява супер много в Черешката. Първата вечер особено не е казала и дума. Личи си ,че няма опит с готвеното, но ми се струва че с всичко в ежедневието си е адски мудна и бавна, в което няма лошо. Просто има и такива хора. Но пък е супер интелигентна и възпитана. 
  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...