Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Jouey каза:

Това защо не е било хит? Много добра!

 

Защото направи огромната грешка да не я снима. Всъщност с "Ако няма" беше може би най-харесваната й песен от новите когато пусна албума !

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Моят топ 10 от албума на Галена си е кажи-речи същият, както при първо слушане. Странно ми е как така изведнъж започвате да харесвате песни, които в началото не са ви кефили или поне не толкова. При мен не се случва. 

 

1. Убий ме - страшно иновативно попадение, което ще последва съдбата на едни от най-любимите ми песни на Галена евър - "Дай ми любов" и "Еуфория", т.е. недооценени. 

2. Играй - много готин саунд и клип. Едно от най-различните парчета в албума. 

3. Докторе - очаквах да е най-големият хит, но уви. Ударна песен, много добре я е изпяла, клипът е топ! Само текстът можеше да се пипне повече.

4. Жалко - "А аз накъде без теб, а ти накъде без мен" - тази част и  куплетите са върхът, мога да ги слушам постоянно. Припевът ми идва леко банален. Играта на Галена в клипа е супер, както и на Миглена.

5. Неговата жена - имаше нужда от такава песен. Леко пиянска, но в същото време модерна. Предполагам ще се позадържи дълго. 

6. Зиг-заг - лятна зарибявка. Донякъде напомня други нейни хитове, което ще й попречи да гръмне на макс. 

7. Запалката - не е точно моята песен. Много ми е отсечена, не е достатъчно мелодична според мен. 

8. Ток по тялото - твърде позната, никога не ми е била любима, рядко си я пускам.

9. Мъко моя - ремикс - пълнеж, оригиналът също е слабичък, не знам какво тя си я харесва толкова. 

10. Делта форс - определено се дразня, че тази простотия ще е най-големият хит. Не просто не ме кефи, но ме изнервя слушането й. Гаден ритъм, никакъв текст.  Причиних си я 3-4 пъти цялата и дотам.

 

Като цяло първите 6 са много силни попадения. Ще ги слушам дълго време. Албумът изпълнява целта си перфектно - да има за всекиго по нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

  ще последва съдбата на едни от най-любимите ми песни на Галена Евър - "Дай ми любов" и "Еуфория", т.е. недооценени. 

17м клип

3м аудио

3м спотифай 

23М за две години е далеч от недооценена.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

17м клип

3м аудио

3м спотифай 

23М за две години е далеч от недооценена.

Заслужаваше много повече. Онази гадория "Абракадабра", че и "Горчиво" имат колкото нея за много по-кратко време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Любимата песен на Крис Джендър, майката на Кайли и Клоуи Дженерал, от новият албум на Галена, все пак в клипа е пресъздадена тя

images?q=tbn:ANd9GcRWPUcTFWq3_QYQOySStng

Крос Дженър на годините на Галена след 4 деца

1383235250_kris-jenner-family-zoom-02.jp

страх ме е да си представя Маркиза дьо Сад 69г.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey 

WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , swiftiebe каза:

Нас защо трябва да ни интересува състоянието на профила ти?

Да не съм ти залепил очите с C200 за моя пост? Който трябва ще го прочете.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

 

14 годишна гостува на Алпер Чочев :D 

"От малка знаех, каква исках да стана" 

Това май всеки го знае, но не на всеки му се отварят вратите :D

Иначе ако не си беше префасонирала фейса щеше да е ок. Но гласа й не е нищо особено, мънкането й се отдава в повече.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

"От малка знаех, каква исках да стана" 

Това май всеки го знае, но не на всеки му се отварят краката :D

Иначе ако не си беше префасонирала фейса щеше да е ок. Но гласа й не е нищо особено, мънкането й се отдава в повече.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Андреа - “Нямам сърце” - Coming soon

WWW.INSTAGRAM.COM

425 likes, 25 comments - andreabulgaria on July 4, 2024: "“Нямам сърце” coming soon".

Дано не е кавър на и да е нещо читаво най-накрая

 

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, swiftiebe каза:

Там е работата- на никой не му трябва. 
 

Айде на хита на лятото

 

Ти да не си собственика на всички профили тук и пишеш поотделно от всеки, че си позволяваш да даваш мнение от всички във форума? Едва ли. Много си се размечтал.

 

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 8 минути, FolkEmpire каза:

Ти да не си собственика на всички профили тук и пишеш поотделно от всеки, че си позволяваш да даваш мнение от всички във форума? Едва ли. Много си се размечтал.

 

 

Нека ги питаме тогава, моля всеки на който информацията му е била нужна (която си публикувал не един път) да каже сега.

 

А за факта че тези глупости се публикуват в тема за поп фолк да не си отварям устата даже .

Редактирано от swiftiebe
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...