Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

бях забравил, че Милица беше пуснала проект, който е по-добър от целите кариери на днешните старлетки. @meleto кво мислиш за нейните ц.ци?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нереален ли си? Ти какъв човек си? Караш ме да мисля непрестанно СЕКСИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!
Кожата ти с нокти искам да раздирам!!! Устните ти да целувам без да спирам!!!!!!!

Истинска песен! Вечна песен! Секси песен! Песен на песните!!! Трябва да се изживее за да се оцени! ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, DevilWish каза:

Нереален ли си? Ти какъв човек си? Караш ме да мисля непрестанно СЕКСИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!
Кожата ти с нокти искам да раздирам!!! Устните ти да целувам без да спирам!!!!!!!

Истинска песен! Вечна песен! Секси песен! Песен на песните!!! Трябва да се изживее за да се оцени! ❤️ 

Кой ще сътвори такъв шедьовър в днешно време?

  • Love 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ами такъв?

 

Ех.. Периода в който Малина къртеше мивки. Новата й песен от днес(вчера), ми напомни за този период. И как играе като дива кобила.

  • Like 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Ех.. Периода в който Малина къртеше мивки. Новата й песен от днес(вчера), ми напомни за този период. И как играе като дива кобила.

Да, ненормално яки хитове, дуети, песни. ❤️ 
Днес много се смея със статии за Райна

"Не ми харесваше, че постоянно искаше да се цапоти с нещо по тялото и физиономията. Да има храна отгоре й. Или трябва да я мажа с шоколад, или да я търкам със сметана, която адски гадно лепне после, или да й слагам по тялото направо цяла софра. Само дето пържоли не съм редил върху нея и кебапчета... Моята представа за удоволствие е съвсем различна и тези неща ми идваха в повечко. Говорил съм с нея неведнъж, но тя си иска своето и започва да се цупи и да крещи, ако не стане на нейната", потресе с разкритията си Тюлеков.

  • Haha 4
  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Да, ненормално яки хитове, дуети, песни. ❤️ 
Днес много се смея със статии за Райна

"Не ми харесваше, че постоянно искаше да се цапоти с нещо по тялото и физиономията. Да има храна отгоре й. Или трябва да я мажа с шоколад, или да я търкам със сметана, която адски гадно лепне после, или да й слагам по тялото направо цяла софра. Само дето пържоли не съм редил върху нея и кебапчета... Моята представа за удоволствие е съвсем различна и тези неща ми идваха в повечко. Говорил съм с нея неведнъж, но тя си иска своето и започва да се цупи и да крещи, ако не стане на нейната", потресе с разкритията си Тюлеков.

me2 :D

Представих си Райна в ролята на самодива и как измъчва горкото момченце и му върти ф-луса с п-тк-та си като навиване на будилник :D

Или 50 нюанса сиво мъжка версия. Жената прави садо мазо на мъжленцето :D

Или момченцето в ролята на Анита Мейзер само дето Райна не го е накарала да я задушава със свинска опашка и не е влязъл в затвора :D

  • Like 1
  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

me2 :D

Представих си Райна в ролята на самодива и как измъчва горкото момченце и му върти ф-луса с п-тк-та си като навиване на будилник :D

Или 50 нюанса сиво мъжка версия. Жената прави садо мазо на мъжленцето :D

Или момченцето в ролята на Анита Мейзер само дето Райна не го е накарала да я задушава със свинска опашка и не е влязъл в затвора :D

Аз пък си представих наистина как слага всякаква храна върху нея. :D 
Шоколад и сметана е ок.... но какво ли още друго спестяват. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

Да, ненормално яки хитове, дуети, песни. ❤️ 
Днес много се смея със статии за Райна

"Не ми харесваше, че постоянно искаше да се цапоти с нещо по тялото и физиономията. Да има храна отгоре й. Или трябва да я мажа с шоколад, или да я търкам със сметана, която адски гадно лепне после, или да й слагам по тялото направо цяла софра. Само дето пържоли не съм редил върху нея и кебапчета... Моята представа за удоволствие е съвсем различна и тези неща ми идваха в повечко. Говорил съм с нея неведнъж, но тя си иска своето и започва да се цупи и да крещи, ако не стане на нейната", потресе с разкритията си Тюлеков.

Аз само заглавието прочетох. Сега се зачетох и ми звучи малко измислено от тоя дето е написал статията. С тия изрази за лелка "цапоти, адски лепнело, софра". 

И аз нищо лошо не виждам, жената да има подобни фетиши. Еротично е да мажеш и л-жеш жената със сметана или шоколад. Сигурно ако трябва да влезе във вана с мляко с нея ще каже, Че му мирише на крава :D Ако това не са измислици на пишещия и го е казал, значи е много изнежено момченце този индивид. Аз очаквах да прочета нещо от сорта на "Шибаше ме по топките с камшик или ги натискаше с токчета" :D Пък тя го карала да я маже със сладко и му лепнело на момчето. Ми нали ще се измиеш после няма да стоиш така цяла вечност.

  • Haha 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Аз само заглавието прочетох. Сега се зачетох и ми звучи малко измислено от тоя дето е написал статията. С тия изрази за лелка "цапоти, адски лепнело, софра". 

И аз нищо лошо не виждам, жената да има подобни фетиши. Еротично е да мажеш и л-жеш жената със сметана или шоколад. Сигурно ако трябва да влезе във вана с мляко с нея ще каже, Че му мирише на крава :D Ако това не са измислици на пишещия и го е казал, значи е много изнежено момченце този индивид.

Днес четох друга статия която беше подобна за него и нея, но не беше казвал същите неща. :D То всичко може да пишат. Въпроса е дали е истина. Ама всеки си има фетиши. Един по-странни, друг по-перверзни. Щом това й харесва.... нормално е да се цупи, ако не си пасват за тези неща :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Днес четох друга статия която беше подобна за него и нея, но не беше казвал същите неща. :D То всичко може да пишат. Въпроса е дали е истина. Ама всеки си има фетиши. Един по-странни, друг по-перверзни. Щом това й харесва.... нормално е да се цупи, ако не си пасват за тези неща :D 

Да, винаги има доза истина в жълтата клюка, но има много доукрасявания по веригата и става като развален телефон.

Мда, правилно е направил, че не е заедно с нея, щом нещо не му е харесало да си отиде. Това си е мъчение, ако някой те кара насила нещо да правиш, което на теб не ти харасва.

  • Like 3

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FolkEmpire каза:

Да, винаги има доза истина в жълтата клюка, но има много доукрасявания по веригата и става като развален телефон.

Мда, правилно е направил, че не е заедно с нея, щом нещо не му е харесало да си отиде. Това си е мъчение, ако някой те кара насила нещо да правиш, което на теб не ти харасва.

Много се украсяват нещата и то с цел да бъде смешно. 
То не е ясно и защо са се разделили, те си знаят. Ама не е ли минало много време и той сега се сеща за това?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Днес четох друга статия която беше подобна за него и нея, но не беше казвал същите неща. :D То всичко може да пишат. Въпроса е дали е истина. Ама всеки си има фетиши. Един по-странни, друг по-перверзни. Щом това й харесва.... нормално е да се цупи, ако не си пасват за тези неща :D 

Тая история я тиражират от години. Явно е извратено, щото не са били пържоли, скара и други протеини , кви са тия сметани, шоколади ... брои си калориите шимпанзенцето. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Много се украсяват нещата и то с цел да бъде смешно. 
То не е ясно и защо са се разделили, те си знаят. Ама не е ли минало много време и той сега се сеща за това?

Според мен го е разказвал на някой "приятел" и той го е разправял на други среди и от там някой с онлайн сайт го е прилапал и така.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Тая история я тиражират от години. Явно е извратено, щото не са били пържоли, скара и други протеини , кви са тия сметани, шоколади ... брои си калориите шимпанзенцето. 

Те пък се сетиха.... Райна им е много интересна и пишат какво ли не за нея.

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Според мен го е разказвал на някой "приятел" и той го е разправял на други среди и от там някой с онлайн сайт го е прилапал и така.

Да и сигурно очакват някаква бурна реакция и да стане интересно. Дали ще има включване от Райна? :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Те пък се сетиха.... Райна им е много интересна и пишат какво ли не за нея.

Да и сигурно очакват някаква бурна реакция и да стане интересно. Дали ще има включване от Райна? :D 

Ако е умна няма да им обръща внимание. Мисля, че подобни статии за известни влияят на психиката им само в първите им години от известноста. После свикват и не им обръщат внимание. Друг е въпроса, ако обичат много известността и не избягват да правят от мухата слон.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Ако е умна няма да им обръща внимание. Мисля, че подобни статии за известни влияят на психиката им само в първите им години от известноста. После свикват и не им обръщат внимание. Друг е въпроса, ако обичат много известността и не избягват да правят от мухата слон.

Обикновено се включва с някоя реплика. Тук по-скоро няма да обърне внимание, защото е замесен бивш мъж, а тя си е щастлива с новия, какво толкова има да се обяснява.
Ох, тая песен на Глория ми е толкова смешна, а музиката е толкова яка.... 

 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Обикновено се включва с някоя реплика. Тук по-скоро няма да обърне внимание, защото е замесен бивш мъж, а тя си е щастлива с новия, какво толкова има да се обяснява.
Ох, тая песен на Глория ми е толкова смешна, а музиката е толкова яка.... 

 

Като каза нещо смешно. Мара преди 8 години е била със същия стайлинг като сега :D

 

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Да, ненормално яки хитове, дуети, песни. ❤️ 
Днес много се смея със статии за Райна

"Не ми харесваше, че постоянно искаше да се цапоти с нещо по тялото и физиономията. Да има храна отгоре й. Или трябва да я мажа с шоколад, или да я търкам със сметана, която адски гадно лепне после, или да й слагам по тялото направо цяла софра. Само дето пържоли не съм редил върху нея и кебапчета... Моята представа за удоволствие е съвсем различна и тези неща ми идваха в повечко. Говорил съм с нея неведнъж, но тя си иска своето и започва да се цупи и да крещи, ако не стане на нейната", потресе с разкритията си Тюлеков.

Какво ли е правила на Коце? @Sunlight Дали  е шмъркал от тялото й?

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...