Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Lelqtian каза:

 

Ти също. Уж си модератор и ти, а цензура според новите правила не слагаш? 

 

Написал съм в поста. Аз и Стела сме модератори и по правилата коментар с обидна дума се цензурира или крие - зависи. Както виждаш, попитал съм го.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, meleto каза:

Мастия не е нецензурна дума, пресвети.

 

Един вид помиярка? Това си говорихме с теб в чата, че думите могат да звучат РАЗЛИЧНО, но лично за мен е обидна дума. Ние сме модератори, но ти си главния и ако не се цензурираш сам..... ние не можем да ти сложим цензура май..... :D Хич не я харесваш тая Галена.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Мастия не е нецензурна дума, пресвети.

 

Миндил също не е нецензура дума, но беше цензурана? Същото важи и за сране, и с**кс и прочее. Напълно нормални неща от физиологията на ежедневието. 

image.png.ef0fc3081014c097e24abfbe967449b6.png

  • Thanks 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Миндил също не е нецензура дума, но беше цензурана? Същото важи и за сране, и с**кс и прочее. Напълно нормални неща от физиологията на ежедневието. 

image.png.ef0fc3081014c097e24abfbe967449b6.png

Ами извинявам се, но ака**то и за мен не е нецензурна дума, а физиологична нужда. А пък и точно Татяна...... при положение, че и в статиите пишат за нейните неща.... какво нецензурно? Тя рекламира точно такива чайове, преписва ги за здравословни и какво ли още не. Виж за другите думи - почти всяка дума може да звучи обидно на български. 
П.С. @meleto ти ли си гледал клипове на Невена Цонева от "Без граници"? Отвори си последния епизод към края и ще чуеш как казва "Ти дори в тоалетната когато пръцкаш, не си сам"..... Следователно обществена личност си говори свободно за тези неща, според мен е естествено и готино и няма нищо лошо в това. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Написал съм в поста. Аз и Стела сме модератори и по правилата коментар с обидна дума се цензурира или крие - зависи. Както виждаш, попитал съм го.

 

Току що, DevilWish каза:

Един вид помиярка? Това си говорихме с теб в чата, че думите могат да звучат РАЗЛИЧНО, но лично за мен е обидна дума. Ние сме модератори, но ти си главния и ако не се цензурираш сам..... ние не можем да ти сложим цензура май..... :D Хич не я харесваш тая Галена.

Не съгласен. Нарушението на правилата е очеизбождащо, вместо да питате, е време да прилагате. Това че е главен и уж сам ги определя правилата не е оправдание. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

 

Не съгласен. Нарушението на правилата е очеизбождащо, вместо да питате, е време да прилагате. Това че е главен и уж сам ги определя правилата не е оправдание. 

Ок. Разбирам те. Нека все пак реши дали ще цензурира думата за Галена в поста? Като модератор, оставам неутрален. Разберете се вие.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ок. Разбирам те. Нека все пак реши дали ще цензурира думата за Галена в поста? Като модератор, оставам неутрален. Разберете се вие.

Сори, няма как да се правиш на неутрален. Правилата важат за всички, а ти си модератор да следиш спазването им и да взимаш мерки. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Или щом няма да се спазват правилата, незабавно да бъде върнат премахнатия коментар на FolkEmpire от предната страница. Още повече уж прегрешилите коментари бяха крити, а не цензурирани по този начин????? 

@meleto @Stela @DevilWish 

Съвсем са изплискане всякви легени, да отваряме ли линия за DMS Центрофуга? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Или щом няма да се спазват правилата, незабавно да бъде върнат премахнатия коментар на FolkEmpire от предната страница. Още повече уж прегрешилите коментари бяха крити, а не цензурирани по този начин????? 

@meleto @Stela @DevilWish 

Не съм махал коментарите аз снощи и не съм си позволявал да пипам този на @meleto. Някой друг е преценил така и така е направил.... Видяхте, че попитах, даже и шеговито. Ще опитам да говоря с @meleto, но не в тази тема и по-късно ще опитам да ти дам адекватен отговор.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Или щом няма да се спазват правилата, незабавно да бъде върнат премахнатия коментар на FolkEmpire от предната страница. Още повече уж прегрешилите коментари бяха крити, а не цензурирани по този начин????? 

@meleto @Stela @DevilWish 

Добре, господин Шеф. Ето как седят нещата:

1. Снощи беше спам, а не дискусия! И бяха скрити поне 10 коментара. Може модератор за цензурира един коментар, но 10 - друг път! Червеничкото беше признак на добра воля. Реално трябваше да наложа наказание на потребителя, но реших да не изпадам толкова в детайла.

2. Използваните думи бяха нецензурни, макар и с опит за самоцензуриране, но бяха по 5 в пост и не носиха никаква стойност спрямо темата. Има ЧАТ тема, напомням.

3. След като ще правим реваншизъм. Чудесно. От този момент забраняваме всички думи, които могат да бъдат обидни. Специално в твоя чест. Честито! 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Добре, господин Шеф. Ето как седят нещата:

1. Снощи беше спам, а не дискусия! И бяха скрити поне 10 коментара. Може модератор за цензурира един коментар, но 10 - друг път!

2. Използваните думи бяха нецензурни, макар и с опит за самоцензуриране, но бяха по 5 в пост и не носиха никаква стойност спрямо темата.

3. След като ще правим реваншизъм. Чудесно. От този момент забраняваме всички думи, които могат да бъдат обидни. Специално в твоя чест. Честито! 

Изобщо не ме интересува какво е било снощи. Влизам днеска, аз гледам темат днеска. Ти собственолично нарушаваш собствените си правила за вулгаризмите, модераторите седят и ти се радват вместо да си вършат работата ако беше който и да е друг, докато други потребители са видимо цензураните по неясни критерии в разрез на наредбата прегрешили постове да не се трият или редактират, а крият. 

Но разбира се аз съм виновен. Направо лопвай кепенците. 

Правилата или са за всички, или за никой. Щом твойта мастия не е редактирана, защо каквото и да поствал FolkEmpire не заслужава да остане в архива? 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Изобщо не ме интересува какво е било снощи. Влизам днеска, аз гледам темат днеска. Ти собственолично нарушаваш собствените си правила за вулгаризмите, модераторите седят и ти се радват вместо да си вършат работата ако беше който и да е друг, докато други потребители са видимо цензураните по неясни критерии в разрез на наредбата прегрешили постове да не се трият или редактират, а крият. 

Но разбира се аз съм виновен. Направо лопвай кепенците. 

Правилата или са за всички, или за никой. Щом твойта мастия не е редактирана, защо каквото и да поствал FolkEmpire не заслужава да остане в архива? 

Съгласих се с теб. Премахнах и моя коментар, и е скрито.   Прав си, че или ще гледаме правилата по конец, или не. Макар че агитката на тройниците е най-голям нарушител с цензурирането и на нея ще й е най-предизвикателно да си обира езика. Ето, благодарение на теб, вече няма да има неразбиране или пропуски. Ако нещо е в разрез - репорт.

  • Like 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, meleto каза:

Съгласих се с теб. Премахнах и моя коментар, и е скрито.   Прав си, че или ще гледаме правилата по конец, или не. Макар че агитката на тройниците е най-голям нарушител с цензурирането и на нея ще й е най-предизвикателно да си обира езика. Ето, благодарение на теб, вече няма да има неразбиране или пропуски. Ако нещо е в разрез - репорт.

За момента най-големия нарушител си ти - не само си позволи да се оправдаваш как вулгаризма не бил такъв с вода от далечни кладенци и мятане на прах в очите, а модераторите очевидно не видяха нищо нередно, за разлика от всички други случки, в които много набърже цензурата е раздавана бая скоропостижно. Не вървиш. 

Галена тук >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> навсякъде другаде 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Някакви линкове? Къде са били тия концерти?

@xroflx9 @DenisСтискаме ли палци за хит от Андра и Флориновците днес? Давай, Андри, покажи коя е кралицата на манелето! Върни си обратно което си е твое и прати фалшификатите обратно в Гълъбово!:heart:

С @Emanuela.Carey правим ритуали за интернационален хит!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Lelqtian каза:

модераторите очевидно не видяха нищо нередно, за разлика от всички други случки, в които много набърже цензурата е раздавана бая скоропостижно. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> навсякъде другаде 

 

Сигурно има общо 5 случая на забележки или скрити коментари за 1 месец и то от едни и същи хора, но иначе налагаш "ВСИЧКИ ДРУГИ". Няма такова нещо като "раздаване на цензура". Потребителите се автоцензурират. Ако трябва да се крият коментари, дори и това с ** трябва да бъдат скривани, защото половината коментари на някои потребители са пълни с подобни. Да не говорим за опитите за заобикаляне със смяна на букви, умишлени правописни грешки и тем подобни.

Както винаги преувеличаваш, но това си е за твоя, а вече и за обща, сметка.  Ако се следеше изкъсо до сега ти щеше да си баннат 82828 пъти с всичките спам коментари, постване на едни и същи видеа, и т.н. Вместо да следиш как другите нарушават правилата, научи се на малко уважение и не е зле и ти да си безупречен, след като ще правиш забележки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Малко съм се наковала. Защо ме излагаш публично пред всички??

и ти качи плоския ми...

връщам ти го за онова снощи,върнах ти го преди 7 нощи😝 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Emanuela.Carey каза:

Пуснал съм умерено заклинание. Да мине Шмекерия, но не и Окадар!

Направи силно заклинание против DJ Тамян, който побърза да затапи хита с Манол.:gun_bandana:Да държиш Хита на лятото и да бързаш със следващите бози - няма такова тъпо парче. Сигурно заради неговата каръщина и неадекватност Ваня Дъ Ориджинъл не е номер 1 и по гледания, а не само по статут в жанра. Нещо е объркал в настройките на канала тоя простия.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Gerganafen каза:

Направи силно заклинание против DJ Тамян, който побърза да затапи хита с Манол.:gun_bandana:Да държиш Хита на лятото и да бързаш със следващите бози - няма такова тъпо парче. Сигурно заради неговата каръщина и неадекватност Ваня Дъ Ориджинъл не е номер 1 и по гледания, а не само по статут в жанра. Нещо е объркал в настройките на канала тоя простия.

Аз си мислех че Манол ще е тази която първа няма да устиска и ще избърза да пусне песен, а то този я изпревари.

Според мен обаче Окадар вече е достатъчно популярна да си прави гледания въпреки това.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , fengergana каза:

Screenshot_20240701_114251_Gallery.jpg

3aūka c A/\ecca? 

преди 4 часа , meleto каза:

Добре, господин Шеф. Ето как седят нещата:

1. Снощи беше спам, а не дискусия! И бяха скрити поне 10 коментара. Може модератор за цензурира един коментар, но 10 - друг път! Червеничкото беше признак на добра воля. Реално трябваше да наложа наказание на потребителя, но реших да не изпадам толкова в детайла.

2. Използваните думи бяха нецензурни, макар и с опит за самоцензуриране, но бяха по 5 в пост и не носиха никаква стойност спрямо темата. Има ЧАТ тема, напомням.

3. След като ще правим реваншизъм. Чудесно. От този момент забраняваме всички думи, които могат да бъдат обидни. Специално в твоя чест. Честито! 

gaū cnuc1k c Bcu4ku obugHu gyMu, ma ga 3HaeM kou ca

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...