Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

Цяла България реве!

 

Когато искаш да се върнеш в играта, но синът ти се е заел да те излага вместо да гледа Истинската Нова Десислава :cry:

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Цял ден в главата ми се върти "На панаири, с кебапчета и бири, всеки да завиди, все така да ни е зле, какво сме хапвали, остава между нас, само двама ни, боб чорба и газ газ газ....." :1000(29):

 

 

  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Жалена  лъже, че сега прави 20 години при положение, че дебютира през 2003. През 2004 беше номинирана за дебют редом с Гера, Магда и Даниела...

Също така, защо се изкарва 85-ти набор? В дневниците от лятното турне от 2000-те Преса беше казала, че са 84-ти набор и двете?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Деси Слава е брутална, браво на жената, кралица на баладите!

На Галин и Мирела песента също е добра, гледам номер 1 в попнейбъл, като не личи да има купени. По принцип Галин, като купува, за да е негова песен номер 1 гледанията клонят към 300К, а тези са около 200К, което се доближава до силните реални дебюти на Алфа.

Паралелно с това новите песни на Галена затъват. Ще остане само с два хита от високопарния си албум, а няколко от парчетата са извън дневния топ 20. Май само "Делта форс" и "Зиг-заг" ще направят 10 милиона, другото угасва. И това ли е то от певицата, за която не беше проблем да вади по 2-3 песни с 20 млн. на година и от певицата, която има най-много песни с над 30 млн. Осра си положението с това бълване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебора (пияницата) няма да качи новата си песен в канала на Пайнер, а в собствения си.

Явно не ѝ е достигнал минет ресурс за курника.

WWW.INSTAGRAM.COM

604 likes, 14 comments - debora.official1 on July 9, 2024: "Петък 12.07 в 17 ч очаквайте новата ми песен “Мръсен топ” само в официалният ми канал @deboraofficial13 ! Нямам търпение...
  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Новата песен на Деси Слава е брутална, браво на жената, кралица на баладите!

На Галин и Мирела песента също е добра, гледам номер 1 в попнейбъл, като не личи да има купени. По принцип Галин, като купува, за да е негова песен номер 1 гледанията клонят към 300К, а тези са около 200К, което се доближава до силните реални дебюти на Алфа.

Паралелно с това новите песни на Галена затъват. Ще остане само с два хита от високопарния си албум, а няколко от парчетата са извън дневния топ 20. Май само "Делта форс" и "Зиг-заг" ще направят 10 милиона, другото угасва. И това ли е то от певицата, за която не беше проблем да вади по 2-3 песни с 20 млн. на година и от певицата, която има най-много песни с над 30 млн. Осра си положението с това бълване.

и това не гръмна с гледания, но сега гони 10 милиона. Според мен е рано за прогнози.
Но ако Галош беше пускала по 1 песен с клип всяка седмица - щеше да направи повече хитове.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

и това не гръмна с гледания, но сега гони 10 милиона. Според мен е рано за прогнози.
Но ако Галош беше пускала по 1 песен с клип всяка седмица - щеше да направи повече хитове.

Мумията остава с два хита - толкова, колкото щеше да има, ако беше пуснала само тях. Всичко друго - грандиозна набутка със средства за клипове и песни.

Чудя се на тия 3000 идиота, които са си закупили тази гола флашка. Да дадеш близо 30 лв. за флашка, която ще захвърлиш с шкафа с непотребни вещи след 2 дни.

  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Gerganafen каза:

Когато искаш да се върнеш в играта, но синът ти се е заел да те излага вместо да гледа Истинската Нова Десислава :cry:

Тя и без това не се очертава да се върне в играта по други причини, като например тази, че играта вече не е съвсем за нея.

Но баладата поне е втората й добра стъпка за годината след народната песен. Позволяваме й следващия кючек.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Прогнозите на @meleto не се сбъднаха.

От новите песни само Запалката,Убий ме и Играй не станаха хитове.

 

 

3-те ми най-любими + Ток по тялото.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Karma93 каза:

Защо Жалена  лъже, че сега прави 20 години при положение, че дебютира през 2003. През 2004 беше номинирана за дебют редом с Гера, Магда и Даниела...

Също така, защо се изкарва 85-ти набор? В дневниците от лятното турне от 2000-те Преса беше казала, че са 84-ти набор и двете?

 

Преса е 84, а Галена 85

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FikLena каза:

Прогнозите на @meleto не се сбъднаха.

От новите песни само Запалката,Убий ме и Играй не станаха хитове.

 

 

Да, още чакам брутални приеми на участията й. Милата, каза че хората не можели да си изберат фаворит. Демек никой от пълнежите не е хит.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sunlight каза:

Новата песен на Рени и по Планета, интересно. 

хахаха къде ги плю плю :D :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, meleto каза:

Да, още чакам брутални приеми на участията й. Милата, каза че хората не можели да си изберат фаворит. Демек никой от пълнежите не е хит.

Ние печелим битката. Галош инвестира купища средства в тези 10 песни, а само две от тях са хитове. В дългосорчен план те имат шанса да направят 10 млн. и при всички фанфари, които бяха бити при издаването на албума, и цялата начална еуфория, дори това ще е слабо, имайки предвид, че изпълнителката преди безпроблемно е правила 30-милионни хитове.

Тия, които броят за средни хитове "Неговата жена" и "Жалко" са с по 60К гледания две седмици след премиерата, тотален погром, а са вложени толкова средства за клипове и продукция.

Единствено губим по параграф "продадени албуми". За една нищо и никаква флашка, на която дори няма клиповете, се намериха 3000 луди да дадат пари.

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб за български клип плаща около $5 на 1000 гледания. Албума има вече около 20М само от новите песни, което е равно на над $100,000. Спотифай плаща повече, там тепърва се развиват. След време ще си избие парите от стрийминг и продажби. Да не говорим колко големи спонсори има в лицето на Самсунг, казина и агенции.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Роско каза:

Това беше голям хит. Като цяло имат доста хитове 4те пантери. :D

 

 

Това без да съм слушал поп-фолк съм го знаел едно време! :D От коя година е? Браво! Вярно, че голям хит е било!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Това без да съм слушал поп-фолк съм го знаел едно време! :D От коя година е? Браво! Вярно, че голям хит е било!

Ми по спомен 99-2000 година. Сега ще намеря касетките им :D

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Balkandji1 каза:

 

Единствено губим по параграф "продадени албуми". За една нищо и никаква флашка, на която дори няма клиповете, се намериха 3000 луди да дадат пари.

 

доказателства, че е продала 3 000 копия от албума?
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...