Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Не мисля че някога е имало примирие между феновете им. В Тикток редовно си спорят под видеа коя е по-добрата.

Дам, никога не е спирала борбата, но в Рамания се води, че всичко е спокойно, макар и да не е. Така е удобно в годините, в които нито едната от двете вече не е убедителна лидерка - да се водят в комплект "Преслава и Галена, които никой няма да мине".

Интересното при фен борбите е, че тази между Десислава и Камелия, подпалена от Фокси, изглежда наистина угаснала. Дали защото и двете забравиха кои са и се обезличиха или защото и от двете страни сме привикнали да признаваме и другата... не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, SG каза:

Интересното при фен борбите е, че тази между Десислава и Камелия, подпалена от Фокси, изглежда наистина угаснала. Дали защото и двете забравиха кои са и се обезличиха или защото и от двете страни сме привикнали да признаваме и другата... не знам...

Беше изкуствено поддържано, заради 2002. И двете са на дъното към днешна дата и не са интересни, освен това и феновете им остаряха. 

То спорът Преслава-Галена вече е пресъхнала лига на масата. И на никого не му се търка. Липсата на масови награди спомагат най-вече. Усещането за номер 1 е размито вече.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е че Деса и Кама не успяха да се наложат в това десетилетие и новото чалга поколение,въпреки че започнаха добре с План Б и Токсичен,но не им стигнаха силите нещо. Кой да очаква,че към днешна дата Гюрга ще се старае повече от тях

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че ДС и Камс са баш на дъното. Имат успешни дуети от последните няколко години, а последния соло хит на Десислава е от 2021, което не е чак толкова отдавна. Просто в жанра най-накрая нахлу успешна нова генерация от свежи тийнейджърки и беше очаквано, че дори малкото останали от най-ранната генерация ще дадат на заден. Изобщо от старите имена само двете прехвалени псевдо лидерки продължиха да поддържат по-високи позиции, но и при тях вече не е същото, колкото и да се опитва да се внуши друго.

Комичното е, че и младата генерация вече не е силна заради слабите си продуценти, които разбират само от моментни успехи. Някакво никакво е положението в жанра. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Глория като разбере, че някой неприсъствал е дръзнал да коментира и да се интересува как е минал концертът, или още по-зле - не знае някоя песен от 90-те

viber-2024-07-07-19-37-11-006.png

 

@DenFevgo, четейки коментарите ми за глория във форума:
viber-2024-07-07-19-37-11-006.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

Злобата на вас хейтърите топли ли ви? 😀

Каква злоба? Всичко, което съм казвал за нея е истина - не може да пее, дълбоко комплексирана, заприличала е на травестит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина Глория готви нов албум и концерт-промоция, озаглавен "Глория пее Камелия и Деси Слава". В него тя ще предложи свой прочит на хитове от забравените й колежки от далечното минало.

Исках отдавна да реализирам този проект, защото смятам, че нейно величество публиката трябва да си припомни старите песни на моите именити колежки от миналото, споделя примата.

Заедно със Симона Загорова, Николай Славеев и Дани Милев Бенд, Глория ще изпълни песни като Истински мъж, Хазарт, Сто парички, бате и Попа от Сусам. Специалният гост Драган Коич - Кеба ще се включи в дуетно изпълнение на Казваш, че ме обичаш и Жадувам.

Черешката на тортата ще бъде китка от RnB каталога на Деси Слава, изпълнена във фолклорен стил.

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Догодина Глория готви нов албум и концерт-промоция, озаглавен "Глория пее Камелия и Деси Слава". В него тя ще предложи свой прочит на хитове от забравените й колежки от далечното минало.

Исках отдавна да реализирам този проект, защото смятам, че нейно величество публиката трябва да си припомни старите песни на моите именити колежки от миналото, споделя примата.

Заедно със Симона Загорова, Николай Славеев и Дани Милев Бенд, Глория ще изпълни песни като Истински мъж, Хазарт, Сто парички, бате и Попа от Сусам. Специалният гост Драган Коич - Кеба ще се включи в дуетно изпълнение на Казваш, че ме обичаш и Жадувам.

Черешката на тортата ще бъде китка от RnB каталога на Деси Слава, изпълнена във фолклорен стил.

 

Изживяването не би било истинско без класна версия на "Не си ми спешен".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy Доколкото разбрах в България youtube плаща около 1000 лв. за 1 млн. гледания, тия 5 долара за 1000 гледания явно са за Щатите. @meleto да ме поправи, ако греша, мисля, че той има наблюдение относно тарифите. Така, че албумът-флашка засега е генерирал 20 000 лв от youtube - нищожни приходи на фона на цялостната инвестиция. Галена сигурно няма да може да си избие разходите за този албум, а изказвания тип "Може да си го позволи" са пораженчески. Кой луд налива стотици хиляди в проект, който няма да има възвращемост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Галена, Лидия, Емануела... @meleto всичките ги СМЛЯ😭 Продължаваме да държим единствено от албума на Галош всичко непременно да бъде хит: балада, ремикс на балада, римейк на песен от 2007, всичко. Ми може пък само на 2 да залага наистина, а другите клипове да са бонус за феновете и защото може да си го позволи. Така по-приемливо ли звучи? Заслужаваме си само албуми тип 2009 като "Турболенция" - 2-3 нови песни, от които нито една не бива клипирана.

Ca/\ Gafa uMa xumoBe, yaaa

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

@Willy Доколкото разбрах в България youtube плаща около 1000 лв. за 1 млн. гледания, тия 5 долара за 1000 гледания явно са за Щатите. @meleto да ме поправи, ако греша, мисля, че той има наблюдение относно тарифите. Така, че албумът-флашка засега е генерирал 20 000 лв от youtube - нищожни приходи на фона на цялостната инвестиция. Галена сигурно няма да може да си избие разходите за този албум, а изказвания тип "Може да си го позволи" са пораженчески. Кой луд налива стотици хиляди в проект, който няма да има възвращемост?

Гледах по държави. За бг е 5,43 долара на 1000 гледания. Има държави с много повече приходи, както и такива с по-малки.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji1 каза:

@Willy Доколкото разбрах в България youtube плаща около 1000 лв. за 1 млн. гледания, тия 5 долара за 1000 гледания явно са за Щатите. @meleto да ме поправи, ако греша, мисля, че той има наблюдение относно тарифите. Така, че албумът-флашка засега е генерирал 20 000 лв от youtube - нищожни приходи на фона на цялостната инвестиция. Галена сигурно няма да може да си избие разходите за този албум, а изказвания тип "Може да си го позволи" са пораженчески. Кой луд налива стотици хиляди в проект, който няма да има възвращемост?

Не е 1 лев, повече е. Но нека да уточним, че трафикът от чалга е нискотарифен - ромският трафик се примесва с тези от чужбина, но повече от 2 лева на 1000 гледания е абсурд. Друг фактор е, че огромен процент от "гледанията" са "слушания" и част от рекламите не са видео, а банерни. Но нека да закръглим на около 1.50лв на 1000 гледания.

Това е много, много невероятна цена - от 5 долара за БГ, освен ако конкретни брандове не решат, че искат да рекламират точно в твоя канал. Не вярвам много рекламодатели да са наясно с тази възможност и са изолирани случаи (и пак те не гарантират сигурни по-високи приходи).

По принцип 2-3 лв на 1000 се счита супер нишов трафик от сорта на бизнес, финанси и тн.

Що се отнася до YouTube Music там нещата са по-добре и 1000 слушания са около 5 лева, но не и долари и там не ми е известно да се има предвид гео-фактор. Естествено говорим осреднено.

Спотифай плаща около 6-7 лева, Епъл Мюзик около 8лв, Дийзър и по нишови могат да стигнат и до 10 лв на 1000 стрийма.

 

преди 5 минути, Willy каза:

Гледах по държави. За бг е 5,43 долара на 1000 гледания. Има държави с много повече приходи, както и такива с по-малки.

Източник?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано тези награди са организирани качествено и се проведат в концертна зала, а не дискотека.

Според мен има потенциал за доста интересно събитие, което да разбуни духовете и евентуално да стресне “заспалите”.

Щеше да е още по-добре да беше организирано още 2021.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики е гостувал на някакъв подкаст, казал е, че вярва в уроки (ти да видиш!!) и затова не качва често снимки на дъщеря си.

Но вижте как изглежда на обложката на клипа - пълен Дъртанян

image.png.1991ec4ffa58963fda955345dc1c91e4.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Emanuela.Carey каза:

Дано тези награди са организирани качествено и се проведат в концертна зала, а не дискотека.

Според мен има потенциал за доста интересно събитие, което да разбуни духовете и евентуално да стресне “заспалите”.

Щеше да е още по-добре да беше организирано още 2021.

В последните години Веселина направиха успешни концерти в Арена, според мен това ги е стимулирало да проведат там и наградите. Със сигурност ще има голям отзвук този път, стига да направят всичко като хората. Очаквам да го предават на живо по радиото, но дано да се сетят и за видео излъчване в YouTube или дори по Планета/Фен, както бяха Нов Фолк по едно време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

В последните години Веселина направиха успешни концерти в Арена, според мен това ги е стимулирало да проведат там и наградите. Със сигурност ще има голям отзвук този път, стига да направят всичко като хората. Очаквам да го предават на живо по радиото, но дано да се сетят и за видео излъчване в YouTube или дори по Планета/Фен, както бяха Нов Фолк по едно време.

Веселина, Витоша, The Voice и Magic са собственост на Нова тв, така че концерти, турнета и тн се излъчват само по каналите част от групата на Нова.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bunn каза:

Веселина, Витоша, The Voice и Magic са собственост на Нова тв, така че концерти, турнета и тн се излъчват само по каналите част от групата на Нова.

Ужас, значи най-много да се надяваме на Vbox.:helpsmilie:

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, irritable2021 каза:

Хрумна ми нещо - Галена ли е с най-дългия брак в поп-фолка? Май да?

Те нямат брак или поне официално не са го обявили. С по-дълги връзки с eдин човек май са Камелия, Есил...сигурно и други.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Ужас, значи най-много да се надяваме на Vbox.:helpsmilie:

Ми, не знам, но надали ще отстъпят правата на Планета. Обикновено на Нова година излъчват концерти на The Voice или такива, дето са с подкрепата на Веселина и са в Арена София.

Има вариант да са на стрийм в сайта на Нова или на Веселина :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Balkandji1 каза:

Фики е гостувал на някакъв подкаст, казал е, че вярва в уроки (ти да видиш!!) и затова не качва често снимки на дъщеря си.

Но вижте как изглежда на обложката на клипа - пълен Дъртанян

image.png.1991ec4ffa58963fda955345dc1c91e4.png

Bcu4ku 100papoBu cmapeqm c 10-15 /\a3apHuka

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери Никол ще пусне песен в “нов стил”

@xroflx9 дали ще се осъзнае преди Тита и се връща в поп/хип-хопа?

WWW.INSTAGRAM.COM

gerynikol on July 11, 2024: "Пусни LOCATION 🎯📱 Очаквайте скоро …. 🔜🔜🔜 #newsong #newmusic #newstyle".
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...