Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, irritable2021 каза:

Хрумна ми нещо - Галена ли е с най-дългия брак в поп-фолка? Май да?

Фактически Азис е с “жена си” преди Галена и Галин - и още са “заедно” но в отворена връзка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Джена - Coming soon

 

WWW.INSTAGRAM.COM

2,165 likes, 37 comments - djena_official_bulgaria on July 11, 2024: "🔜🏄🏻‍♀️Лятото е тук, а аз предлагам да вдигнем още градусите, защото скоро ще ви представя новата си...
  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Гери Никол ще пусне песен в “нов стил”

@xroflx9 дали ще се осъзнае преди Тита и се връща в поп/хип-хопа?

WWW.INSTAGRAM.COM

gerynikol on July 11, 2024: "Пусни LOCATION 🎯📱 Очаквайте скоро …. 🔜🔜🔜 #newsong #newmusic #newstyle".

Като й гледах сторитата когато снимаше клипа честно казано по-скоро очаквам някоя мазнотия отколкото поп/рап.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Bunn каза:

Ми, не знам, но надали ще отстъпят правата на Планета. Обикновено на Нова година излъчват концерти на The Voice или такива, дето са с подкрепата на Веселина и са в Арена София.

Има вариант да са на стрийм в сайта на Нова или на Веселина :D 

Вече ме съмнява да има стрийм, по-скоро да качат отделни обработени клипчета в дните след концерта, а по някое време да го излъчат и по телевизията. Ще е много странно обаче национална медия като Нова да излъчва награди на чалга радио, в които ще се награждават и не-чалга изпълнители... Самото събитие, както го описват, ще има нетипичен вайб и трябва да се види, за да се повярва. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че подобието на отдел Обслужване на клиенти на galena1 чете форума. Свързах се с тях за промяна на адрес на пратка, и получих е*аси безличния отговор. Галено, Галено… и това дето си продала, да се радваш за него… пълна мизерия. Ще се свържа с Еконт, ще дам още 10 лева за пренасочване, ама  дано се научите как се върти онлайн търговия…

IMG_3055.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Alexandrov каза:

Предполагам, че подобието на отдел Обслужване на клиенти на galena1 чете форума. Свързах се с тях за промяна на адрес на пратка, и получих е*аси безличния отговор. Галено, Галено… и това дето си продала, да се радваш за него… пълна мизерия. Ще се свържа с Еконт, ще дам още 10 лева за пренасочване, ама  дано се научите как се върти онлайн търговия…

IMG_3055.jpeg

Върни й пратката или изобщо не я вземай.

Така ще я върнат за нейна сметка и няма да плащаш нищо.

После направи нова поръчка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Върни й пратката или изобщо не я вземай.

Така ще я върнат за нейна сметка и няма да плащаш нищо.

После направи нова поръчка.

Да, знам че мога да го направя. Просто не очаквах такъв отговор, който дори не започва поне с едно “здравейте” а и при положение, че пратката не е дори изпратена от тях могат да съдействат с промяна за адрес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Вече ме съмнява да има стрийм, по-скоро да качат отделни обработени клипчета в дните след концерта, а по някое време да го излъчат и по телевизията. Ще е много странно обаче национална медия като Нова да излъчва награди на чалга радио, в които ще се награждават и не-чалга изпълнители... Самото събитие, както го описват, ще има нетипичен вайб и трябва да се види, за да се повярва. :D

И на мен ми е странно, но собствениците им - United Group, освен всичките телекоми и медии, които притежават на Балканите, в Сърбия държат всички активи на Grand и IDJ плюс правата за Zvezde granda, така че налагат балканската музика. Така че и тук ще направят нещо в тази насока.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Гери Никол ще пусне песен в “нов стил”

@xroflx9 дали ще се осъзнае преди Тита и се връща в поп/хип-хопа?

WWW.INSTAGRAM.COM

gerynikol on July 11, 2024: "Пусни LOCATION 🎯📱 Очаквайте скоро …. 🔜🔜🔜 #newsong #newmusic #newstyle".

ga, onepa

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Изживяването не би било истинско без класна версия на "Не си ми спешен".

За това изпълнение специално ще бъде докарана мидата от концерта на Нов фолк.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

За това изпълнение специално ще бъде докарана мидата от концерта на Нов фолк.

A gekopume c eceHHu /\ucma nocpeg npo/\em? 🤣

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

аз скрийншот от поръчка с номер под 700-800, постнат тук във форума не съм видял. И няма доказателства, че първата поръчка е била с номер 1, а не 701.... :)

Аз и мои приятели си видяхме номерата на поръчките и бяха близки. Баш тук кой да ти качи тези скрийншоти, да не сме поръчвали само хора от форума? Няма как първата поръчка да почва от 701 примерно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Аз и мои приятели си видяхме номерата на поръчките и бяха близки. Баш тук кой да ти качи тези скрийншоти, да не сме поръчвали само хора от форума? Няма как първата поръчка да почва от 701 примерно. 

Вече коментирахме, че системата не дава последователни номера всеки път. Всяко едно действие по сайта, който е Wordpress увеличава брояча, включително добавяне на снимки, публикации, и други дребни промени. Също така незавършените, отказаните и реално неизвършени поръчки също се броят. Плъгинът е WooCommerce. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Сега, за шефовете на клубовете е прекрасен довод като видят милионите, за да канят на участия. Те и затова купуват гледания.

Точно пък Галена е последната която ще поканят само заради милионите гледания. Отиди на участие и виж за какво става на въпрос. Винаги ще пълни клубовете, защото хората знаят, че ще бъдат на яко участие и ще се забавляват на макс. И да не пусне нова песен цяла година пак ще я канят. Изграденото име си работи за нея. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Точно пък Галена е последната която ще поканят само заради милионите гледания. Отиди на участие и виж за какво става на въпрос. Винаги ще пълни клубовете, защото хората знаят, че ще бъдат на яко участие и ще се забавляват на макс. И да не пусне нова песен цяла година пак ще я канят. Изграденото име си работи за нея. 

Но ако гледанията й са на ниво Таня Боева - посоката ще е надолу. Най-малкото хонорарът й ще се свие като този на Кама. Иначе ясно е, че няма да стане безработна. 

Не визирах Жалка, а генерално в жанра, че се гледат числата, когато Сашка Ангелчето не е намесена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Вече коментирахме, че системата не дава последователни номера всеки път. Всяко едно действие по сайта, който е Wordpress увеличава брояча, включително добавяне на снимки, публикации, и други дребни промени. Също така незавършените, отказаните и реално неизвършени поръчки също се броят. Плъгинът е WooCommerce. 

Говорим за номер на конкретна поръчка, който получаваш като потвърждение, ако е отказана или незавършена няма да го имаш на мейла си. Моята беше номер 1175. В този период нищо не са добавяли по сайта. Те го пуснаха и вътре беше само формата за поръчка на албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...