Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

Снощи в Приморско на Кавали пускаха толкова много песни на Галена и хората ги пееха и новите песни. 

Беше много яко на Коцето. Такова шоу направи, бях толкова специална цяла вечер.

Не мога да разбера защо в Бургас напоследък на участията му не е така. Забелязала съм, че извън града участията му са много по-яки от Бургас напоследък. 

И очаквайте скоро Коце да избухне. Има нови песни. :P

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

10 милиона!
2011-та се превръща в 16-тата (2005, 2006, 2009-2011, 2013-2023) година от кариерата на Преслава, в която е издала песен, която към момента е с гледаемост минимум 10 милиона. *ПРЕЦЕДЕНТ ЗА БЪЛГАРСКИ ИЗПЪЛНИТЕЛ* Освен това това е 32-рата песен на Преслава с 10 милиона гледания или повече.

От останалите години това са най-гледаните й парчета.
2004 - Обичам те - 3,9 милиона
2007 - Водка с утеха - 7,3 милиона
2008 - Новата ти - 9,4 милиона
2012 - Лудата дойде - 9,1 милиона
2024 - Да й приседне - 5,1 милиона

Съвсем постижимо е до няколко години да е регистрирала 20 години с поне 1 10 милионен хит.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Галине подновявай плащането - хитовете изпаднаха!!!

IMG-6070.jpg
IMG-6071.jpg

А да видиш снощи на Кавали, Приморско как всички пяха Мой си мерак и Mi amor- страшни хитове са. 
А Пуши пуши как я пяха само с Коце. Изобщо тези класации нищо не значат. Важно е в клуба как реагират хората и на концерти. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

А може да прескочи албума и само прашка, а като за ВИП клиенти, малко употребявана. 

толкова пари се изкарват от продажбата на носени женски гащи - Рени може по тоя начин да захлебва, че без това няма музикална, или каквото и да била, друга кариера. А разходите за еклери и баници - с тонове, не са малки.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

А да видиш снощи на Кавали, Приморско как всички пяха Мой си мерак и Mi amor- страшни хитове са. 
А Пуши пуши как я пяха само с Коце. Изобщо тези класации нищо не значат. Важно е в клуба как реагират хората и на концерти. 

Като нищо не значат да спре да ги манипулира с купуване

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, AysheYaneva каза:

Хайде на пазар!

 

A31FF4C2-FC5B-4874-9C72-DA12835290DB.jpeg

очакваме вибратори с нейният лик следващият път. Те ще се харчат повече. Може и тоалетна хартия с лика на Сима Заглорска.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

10 милиона!
2011-та се превръща в 16-тата (2005, 2006, 2009-2011, 2013-2023) година от кариерата на Преслава, в която е издала песен, която към момента е с гледаемост минимум 10 милиона. *ПРЕЦЕДЕНТ ЗА БЪЛГАРСКИ ИЗПЪЛНИТЕЛ* Освен това това е 32-рата песен на Преслава с 10 милиона гледания или повече.

От останалите години това са най-гледаните й парчета.
2004 - Обичам те - 3,9 милиона
2007 - Водка с утеха - 7,3 милиона
2008 - Новата ти - 9,4 милиона
2012 - Лудата дойде - 9,1 милиона
2024 - Да й приседне - 5,1 милиона

Съвсем постижимо е до няколко години да е регистрирала 20 години с поне 1 10 милионен хит.

И 45-ти клип на Галена. Гоним Цеца с 52 за жена с най-много на балканите!

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, SG каза:

Добро решение, особено когато необяснимия алгоритъм на Тренда я държи на някакви супер ниски позиции.

Платените гледания не се зачитат от Трендинг.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Sunlight каза:

А да видиш снощи на Кавали, Приморско как всички пяха Мой си мерак и Mi amor- страшни хитове са. 
А Пуши пуши как я пяха само с Коце. Изобщо тези класации нищо не значат. Важно е в клуба как реагират хората и на концерти. 

Нищо не спомена за Емануела  и песните на Жалена?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Sunlight каза:

А да видиш снощи на Кавали, Приморско как всички пяха Мой си мерак и Mi amor- страшни хитове са. 

Това са едни от любимите ми песни тази година. Заслужено са хитове! Винаги имам добър вкус за всичко! :D❤️ 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, HIStory каза:

Мира не рева срещу Есил,  като й гепи шамарите

 

u cMc-a 

 

 

преди 10 минути, meleto каза:

Нищо не спомена за Емануела  и песните на Жалена?

E, mq c mBa no4Ha 🤦🏻‍♂️

преди 49 минути, Sunlight каза:

Снощи в Приморско на Кавали пускаха толкова много песни на Галена и хората ги пееха и новите песни. 

Беше много яко на Коцето. Такова шоу направи, бях толкова специална цяла вечер.

Не мога да разбера защо в Бургас напоследък на участията му не е така. Забелязала съм, че извън града участията му са много по-яки от Бургас напоследък. 

И очаквайте скоро Коце да избухне. Има нови песни. :P

 

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, meleto каза:

Платените гледания не се зачитат от Трендинг.

Гледанията от спонсориран клип се водят платени? Не знаех, не мисля, че някой е задължавал хората да си пуснат песента, това си е било тяхно желание и би трябвало да подпомагат тренда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това било много добро, жалко че няма гледания, яд ме е за Гери на моменти. Такъв потенциал има, ама очевидно и да опитва, нещо интереса към нея е сринат до нула🙃

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

Гледанията от спонсориран клип се водят платени? Не знаех, не мисля, че някой е задължавал хората да си пуснат песента, това си е било тяхно желание и би трябвало да подпомагат тренда.

Също така тези гледания не важат и за покриване на критерии за монетизиране на канала. 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Също така тези гледания не важат и за покриване на критерии за монетизиране на канала. 

Това поне не е проблем за нея, вероятно печели тонове пачки от него. Тя всъщност е с най-развит канал от певиците на 90те, мисля.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...