Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Значи Неговата Жена е заменила Цак Цак, а не Мъко Моя Ремикс

„Неговата жена - това е песента, която се появи буквално няколко седмици преди да завършим албума, но когато я чух, бях убедена, че трябва да бъде част от него.”

Въобще не си каза, че мяза яко на друга песен на твой колега ама убедена ръъйш ли :D

image.png.4e0bbccc037e5339f60e4695594dda2e.png

  • Like 1
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 29 минути, Willy каза:

Доста дълго и интересно интервю с Галена, по случай албума. 

Сподели че е имала друго заглавие за албума, както и това че трябвало да са 20 чисто нови песни, но когато са решили всяка песен да има клип, физически и психически не е можело да се постигне.

TELEGRAPH.BG

Галена превърна култовия парти курорт Ибиза в нашия Слънчев бряг за снимките на видеоклипа по песента „Зигзаг“. Тя е част от новия й албум...

 

За мен най-интересното интервю в последните години!
До сега никой не е говорил толкова подробно за всяка една от новите песни в албума си. Напомня ми на предишни интервюта за Нов Фолк където разказваха за нови албуми. 20 клипа е невероятно добра идея, но наистина нещата са щяли много да се бавят. Добре е направила.
Значи сигурно има още към 10 нови песни на които тепърва мисли да залага..... Едната сигурно е дуета с Преслава (или е с Азис трио, понеже някой говореше) където вероятно ще го видим в канала на Преслава до ноември месец, а защо не и малко по-рано? 
Много съм доволен от Галена тази година. Имах очаквания и ги оправда с новите песни, клиповете и албума!

  • Like 4
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като видях тези вчера го приех като лично предизвикателство да напиша 20 текста с тези имена, вдъхновени от GalenaXX. 😂😂 Дано да мога да се справя. 

Screenshot_20240701_183936_com.huawei.browser.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Crimson каза:

Като видях тези вчера го приех като лично предизвикателство да напиша 20 текста с тези имена, вдъхновени от GalenaXX. 😂😂 Дано да мога да се справя. 

Screenshot_20240701_183936_com.huawei.browser.jpg

Бих ти препоръчал да смениш еуфория с еОфория, а ток по тялото - ток по дупето. 
Жалко го смени с "Малко".... и се сети на каква тематика може да е. Мъко моя за да има рима "Пико моя".
Неговата жена - "Неговата сарма". 
Другото е добре.
Само 17 са? Липсва....
Сто пилота
Фиброменален
Момче ли беше ти?

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Бих ти препоръчал да смениш еуфория с еОфория, а ток по тялото - ток по дупето. 
Жалко го смени с "Малко".... и се сети на каква тематика може да е. Мъко моя за да има рима "Пико моя".
Неговата жена - "Неговата сарма". 
Другото е добре.
Само 17 са? Липсва....
Сто пилота
Фиброменален
Момче ли беше ти?

Просто на екранната снимка има 17. Аз ги почнах преди, така че първите 6 са готиви хаха просто сега писах във форума. Ама като гледам всички се очертава да са еднодневки и случни, ама нищо де, поне да се позабавлявам със смешни имена хаха. Ако го завърша албума, мисля да го споделя тук 😳😳 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, FolkEmpire каза:

Въобще не си каза, че мяза яко на друга песен на твой колега ама убедена ръъйш ли :D

image.png.4e0bbccc037e5339f60e4695594dda2e.png

Не бих казал че прилича на “Живей Мило Мое” - цялостната музика на песента е доста различна.

Просто духовите инструменти в песента на Галена умишлено са изпълнени от сръбски музикант и затова придава подобен вайб в интрото. 
Но ако тръгнем да сравняваме има доста песни които имат подобен звук - най-вече ми напомня на нещо по-старо от Куку Бенд.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Crimson каза:

Просто на екранната снимка има 17. Аз ги почнах преди, така че първите 6 са готиви хаха просто сега писах във форума. Ама като гледам всички се очертава да са еднодневки и случни, ама нищо де, поне да се позабавлявам със смешни имена хаха. Ако го завърша албума, мисля да го споделя тук 😳😳 

И аз обичам да пиша иронични текстове. :D По това си приличаме! Ха ха.
Между другото си пуснах албума на Галена и то целия. Слушам си го с удоволствие! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

Не бих казал че прилича на “Живей Мило Мое” - цялостната музика на песента е доста различна.

Просто духовите инструменти в песента на Галена умишлено са изпълнени от сръбски музикант и затова придава подобен вайб в интрото. 
Но ако тръгнем да сравняваме има доста песни които имат подобен звук - най-вече ми напомня на нещо по-старо от Куку Бенд.

90% от времето се чува същия инструмент и отсвир... Как да не е същото... Изсвирени са няколко такта, които се повтарят и са същите като при Мъдьо/Емир. Само не знам сърбите къде спят.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FolkEmpire каза:

90% от времето се чува същия инструмент и отсвир... Как да не е същото... Изсвирени са няколко такта, които се повтарят и са същите като при Мъдьо/Емир. Само не знам сърбите къде спят.

Е той да няма патент на използваните инструменти? Да кажем тогава че всеки който ползва Зурна копира Пашев, а всеки който ползва Цигулка копира Оцко?

Както казах не е измислена топлата вода с песента на Емир. Ако тръгне някой да се рови ще изнамери още бая сръбски и български песни със същите инструменти в аранжимента.

Припевите и куплетите на двете песни нямат нищо общо като мелодия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

траклист:

01. Г-зарка

02. Няма драма

03. Цял живот (дует с Илиян Бойд)

04. Котка

05. Към вратата (дует с Емануела)

06. Шампион (дует с DJ Живко Микс)

07. Не можеш да ме замениш

08. Loca, Loca

09. Нямаш мене (дует с Константин)

10. Просяци

11. Наранихме се

12. Милион (дует с Денис Теофиков)

13. Заради теб

14. Бръммм (дует с Джулия)

15. Копакабана (дует с Дамян Попов)

16. Влез, влез (дует с Палома)

17. Пие ми се

18. Двама

19. Съжалявам

Само познатите песни? Имаше място за още 1 нова поне.

  • Wow 1
  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, FolkEmpire каза:

90% от времето се чува същия инструмент и отсвир... Как да не е същото... Изсвирени са няколко такта, които се повтарят и са същите като при Мъдьо/Емир. Само не знам сърбите къде спят.

То буквално си е същия инструментал, единствено е бутнал отсвирите

но не виждам нещо лошо, добре се е получило 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Willy каза:

"Песента на Меди" дори не е на Меди. Неговата жена си звучи като типична сръбска песен.

 

We know ... Madi is just copy/paste..

 

  

преди 41 минути, Emanuela.Carey каза:

Е той да няма патент на използваните инструменти? Да кажем тогава че всеки който ползва Зурна копира Пашев, а всеки който ползва Цигулка копира Оцко?

Както казах не е измислена топлата вода с песента на Емир. Ако тръгне някой да се рови ще изнамери още бая сръбски и български песни със същите инструменти в аранжимента.

Припевите и куплетите на двете песни нямат нищо общо като мелодия.

Не патент, поне да бяха изсвирили с него по-различен такт не същия :D Сигурен съм, че ако сложим инструментала на Емир с вокала на Галя ще е все едно слушаш Неговата к-рва :D Както стана с Започваме на чисто и Феноменален с Ла-надар и Пръскалката. 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DevilWish каза:

 

траклист:

01. Г-зарка

02. Няма драма

03. Цял живот (дует с Илиян Бойд)

04. Котка

05. Към вратата (дует с Емануела)

06. Шампион (дует с DJ Живко Микс)

07. Не можеш да ме замениш

08. Loca, Loca

09. Нямаш мене (дует с Константин)

10. Просяци

11. Наранихме се

12. Милион (дует с Денис Теофиков)

13. Заради теб

14. Бръммм (дует с Джулия)

15. Копакабана (дует с Дамян Попов)

16. Влез, влез (дует с Палома)

17. Пие ми се

18. Двама

19. Съжалявам

Само познатите песни? Имаше място за още 1 нова поне.

90% съм сигурен че това е fan made видео, а не истински албум.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

90% съм сигурен че това е fan made видео, а не истински албум.

Аз си мислех същото. Липсват "Любов" (разбираемо), "Сърцето ми" и другата версия на "Не можеш да ме замениш". Всъщност не е фен албум, поразрових се в гугъл. Наистина вчера за рождения й ден, Пайнер са й направили подарък - нов албум "Няма драма".

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз си мислех същото. Липсват "Любов" (разбираемо), "Сърцето ми" и другата версия на "Не можеш да ме замениш". Всъщност не е фен албум, поразрових се в гугъл. Наистина вчера за рождения й ден, Пайнер са й направили подарък - нов албум "Няма драма".

Ами не е обявено нито в официалните профили на Пайнер, нито на Анелия. Единствения ресурс е този съмнителен профил.

Самата обработка на видеото също е доста аматьорска дори и за стандартите на Пайнер.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Продукциите на Ивана и Глория на 20 годишнината им. Вече са били отдавна бити карти. Докато Галена 20 години след старта си изглежда така и още държи фронта.

Screenshot-20240702-150531-Instagram.jpg

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами не е обявено нито в официалните профили на Пайнер, нито на Анелия. Единствения ресурс е този съмнителен профил.

Самата обработка на видеото също е доста аматьорска дори и за стандартите на Пайнер.

Ами, аз мисля, че ако е вярно, до няколко дни ще разберем. :D 
Няма да се учудя...... :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Не бих казал че прилича на “Живей Мило Мое” - цялостната музика на песента е доста различна.

Просто духовите инструменти в песента на Галена умишлено са изпълнени от сръбски музикант и затова придава подобен вайб в интрото. 
Но ако тръгнем да сравняваме има доста песни които имат подобен звук - най-вече ми напомня на нещо по-старо от Куку Бенд.

To u moBa e B cmu/\ Bregovich, Ma He e

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизаме във втората половина на годината.

2023 най-големите хитове излезнаха през втората половина - Къв съм як, Улицата, По по по.

Засега имаме Лудница, Мой си мерак, Окадар, попадения от албума на Галена и други.
Да видим дали някой ще успее да надскочи с мега хит до края на лятото.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично хич не харесвам такива сръбски плексавици като Неговата жена, Живей, мило мое и т.н. Сърбите много се кефят на такива песен с “трубачи”, аз не ги усещам. Даже примерно на Цеца албумите от 90-те, където няма слабо и вече 10 години ги слушам постоянно, винаги прескачам Кад би био раньен, Доказ и подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Влизаме във втората половина на годината.

2023 най-големите хитове излезнаха през втората половина - Къв съм як, Улицата, По по по.

Засега имаме Лудница, Мой си мерак, Окадар, попадения от албума на Галена и други.
Да видим дали някой ще успее да надскочи с мега хит до края на лятото.

Русата амбиция когато се сети че има да качва дует с Флорин Салам

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, xroflx9 каза:

Русата амбиция когато се сети че има да качва дует с Флорин Салам

Ще е заета да пее в Луковит. Няма да има време за качване на песни!

IMG-5802.jpg

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи, докато ме нямаше?

"Шмекерия" е направила първия си милион и задържа стабилни гледания около 60-70К дневно. Дотук с химерата за "мега флоп" на тая песен.

Шайка неориентирани индивиди са плащали 20 лв. за напълно ненужна флашка със стари песни на Галена и с новите, които ги има в youtube. Тотална неадекватщина, такова зомбиране няма. Разбирам да с CD с достойна обложка и книжка вътре, за да има някаква колекционерска стойност, а то няколко татуировки, които само луди ще си сложат, и пластмасова флашка. Толкова им е акъла.

Галена от цялото бълване, което направи на нови песни, май ще остане с два по-големи хита и това са дуета с Цанка Урагану и "Зиг-заг". Добрите попадения "Запалката", "Убий ме" и "Играй" са в дъното на новите песни.

Като гледам и еуфорията по албума вече стихва, щом "Окадар" е отново в топ 5.

 

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , lucellent каза:

То буквално си е същия инструментал, единствено е бутнал отсвирите

но не виждам нещо лошо, добре се е получило 

Лично на мен повтарящите неща особено пък на такива топ имена не ми вървят. Но щом на теб и други им харесват нека се слуша.

Галош бифор Upgrade

image.png.4c389111cfec74b7636f271417b80e42.png

  

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Ще е заета да пее в Луковит. Няма да има време за качване на песни!

IMG-5802.jpg

И да пуска лайфчета от кафенето на центъра :D

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...