Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 40 минути, Karma93 каза:

Гера не пее 5 октави, но като глас Жалена и Ема също не са нещо особено. Абсурдно е да се твърди, че е бездарна...

Гергана пътите в кариерата си, в които е пяла на живо се броят на една ръка. И споменатите от теб са по-добри от нея. Галош специално навремето ставаше донякъде.

Гергана е певица от ранга на Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ами Гергана не може да пее, не може да танцува, не може да си ръководи кариерата. Буквално някой трябва да я носи на ръце. Харизма имала? Окей, добре че децата я харесаха. По-голям хит от оървата си песен не направи. И като е толкова "бум"-ава защо времето й в А група продължи едва 3-4 години?

Именно. Фабрична певица, успя благодарение на перфектната си в началото на кариерата й визия и благодарение на супер хитове, които някой й правеше. Даже не виждам кой знае каква харизма в нея, като поостаря и момичешкото й свежо излъчване са загуби. Чухме ли я някога да пее на живо на всичките концерти и турнета, на които участваше?

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Това дете има ли 12 години изобщо? Накрая ще е някаква пародия на Ionut Cercel като малък изпълнител :1000(29):

Мисля,че и сестра му ще пуска песен от Diamond 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия - “Буря” - Coming soon

Музика: Даймънд
Текст: Петя Радева

WWW.INSTAGRAM.COM

94 likes, 1 comments - anelia_official on July 18, 2024: "Буря | ️ | TikTok: anelia_official | YouTube channel: Anelia Official 🔜🔜 #coming #soon #2024".
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, DarkChild каза:

Ами Гергана не може да пее, не може да танцува, не може да си ръководи кариерата. Буквално някой трябва да я носи на ръце. Харизма имала? Окей, добре че децата я харесаха. По-голям хит от първата си песен не направи. И като е толкова "бум"-ава защо времето й в А група продължи едва 3-4 години?

Ами хора различни, характери различни - не всеки е напорист като Преса и Галя. Годините й в топа хич не са за подценяване, доста от колежките й мечтаят за такива успехи, па макар и както казах да реши да не се бори  десетилетия наред както нейни колежки.

Изобщо, защо си губите времето цял ден да пишете фермани за тая дето не може да пее, не може да танцува и не е активна изпълнителка? Оставете я на мира и обсъждайте актуалните, талантливи и успешни чалгаджии.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Чухме ли я някога да пее на живо на всичките концерти и турнета, на които участваше?

Честно ли?:blink: На турнета 2006 и 2007, както и на концертите до 2010 почти винаги беше на живо.

Фабрична певица била, без особена харизма... Защо други фабрични руси къдравелки не постигнаха нейните успехи?

Продължаваме да обсъждаме тая бездарната... Намерете си по-интересно занимание.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gerganafen каза:

Честно ли?:blink: На турнета 2006 и 2007, както и на концертите до 2010 почти винаги беше на живо.

Фабрична певица била, без особена харизма... Защо други фабрични руси къдравелки не постигнаха нейните успехи?

Продължаваме да обсъждаме тая бездарната... Намерете си по-интересно занимание.

А ти си намери по-интересно занимание от това да цитираш всеки, който спомене името й. Тотален неуспешен изкуствен интелект е Гергана, остави ни да си имаме мнение, пък ти си я харесвай. Какво се обясняваш на всеки, който има негативно мнение за нея, сякаш си на заплата?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

И кой ти каза, че Гола е имала резервен вариант? Тя ли? Естествено, че не си го е вдигала, нали ако го беше чувала и се беше събудила, щеше да отиде. Тази тема ви е любима на вас безгрешните, които никога не сте се успивали, никога не сте закъснявали.

Смятай колко няма капацитет за нещо повече от кафета и пощи. Тя даже вече дори не износва предаването сама, ами си е викнала една сурия "интелектуалци" като нея да кудкудякат заедно, разисквайки супер важни клюки за тоя и оня.

Гертуда не може да стъпи и на малкия пръст на Гала по интелект. Никъде не съм казал, че творчеството на Гала е връх. Но пък се посмях на опитите да пишеш неща за нея, които са в пъти по-валидни за Гуци.

Всяко предаване, което кани гости има резерва - поне една. Това е като библия в телевизията.

Гала е една от най-дълго задържалите се в ефир водещи. Да, с кафета и пощи, докато Гуци с кюфтета и гръдни мощи вече не съществува на чалга картата. И не е слязла от ефир, когато е била на върха, а когато вече нямаше смисъл да налива в нищо. След Моите думи няма и една успешна песен.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

А ти си намери по-интересно занимание от това да цитираш всеки, който спомене името й. Тотален неуспешен изкуствен интелект е Гергана, остави ни да си имаме мнение, пък ти си я харесвай. Какво се обясняваш на всеки, който има негативно мнение за нея, сякаш си на заплата?

Може пък да съм на заплата, откъде знаеш? Купоните от Лидл на мен ги дава, за да я браня в Рамания.

 

преди 5 минути, meleto каза:

Гертуда не може да стъпи и на малкия пръст на Гала по интелект. Никъде не съм казал, че творчеството на Гала е връх. Но пък се посмях на опитите да пишеш неща за нея, които са в пъти по-валидни за Гуци.

Всяко предаване, което кани гости има резерва - поне една. Това е като библия в телевизията.

Гала е една от най-дълго задържалите се в ефир водещи. Да, с кафета и пощи, докато Гуци с кюфтета и гръдни мощи вече не съществува на чалга картата. И не е слязла от ефир, когато е била на върха, а когато вече нямаше смисъл да налива в нищо. След Моите думи няма и една успешна песен.

Като има задължително резерви, ГОла резервния сценарий ли метна?

Да, не съществува на чалга картата, защото тя така пожела. След "Твоите думи" лесно можеше да яхне комерс вълната и да ви досажда и до днес, но реши да не го прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Леле, как ме затапи. За 19 години фенство дали не съм свикнал да говорят, че не можела да пее? Освен това НЯМА КАК точно нея да я броим към най-големите бездарници, защото харизмата й беше налице, нещо, което дори хейтърите биха признали. А в шоубизнеса чарът е по-важен от гласа. Една безличница и бездарница не прави бум още с първата си песен - без налагане, без нищо. За разлика от днешните, които са певици само в YouTube и в шмъркотеките след 1 ч. през нощта, Гера може да се похвали с десетки лайв рецитали по концерти и със свой собствен концерт. Пък нека е "бездарница".

1. Какво общо има харизмата с гласа? Еми, не е много можеща певица. Чували сме я по турнета.

2. Без налагане? Само ротация по Планета ТВ на всеки 20 минути. Разбира се, че имаше потенциал в нея, но да обясняваш как не била подкрепяна и сама се самоизградила ... смехотворно е.

3. Кой е този неин концерт? Сега чувам, чее  имала самостоятелн концерт? Само да не е било без билети и с под 1000 места. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Гертуда не може да стъпи и на малкия пръст на Гала по интелект. Никъде не съм казал, че творчеството на Гала е връх. Но пък се посмях на опитите да пишеш неща за нея, които са в пъти по-валидни за Гуци.

Всяко предаване, което кани гости има резерва - поне една. Това е като библия в телевизията.

Гала е една от най-дълго задържалите се в ефир водещи. Да, с кафета и пощи, докато Гуци с кюфтета и гръдни мощи вече не съществува на чалга картата. И не е слязла от ефир, когато е била на върха, а когато вече нямаше смисъл да налива в нищо. След Моите думи няма и една успешна песен.

Да не говорим, че наблюдавайки кариерата й, аз виждам само регрес. Първите й два сингъла са най-големите й хитове. Аз тогава бях на 17 и имах задълбочени наблюдения над жанра. Абсолютен фурор с двете песни, а след това множество сингли, но с по-слаба популярност от първите песни. Имаше някакъв опит за мегахит със "Сини очи", а след това отново само надолу. Не казвам, че е нямала хитове, имаше, но бяха по-слаби от първите й два. Ненапразно и първият й албум е най-продаваният в кариерата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Летен ХИТ!

 

Наистина вокалите на малкия са топ и правят песента. Кое е детето?

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Като има задължително резерви, ГОла резервния сценарий ли метна?

Както казах, подготвят си резерва - може да е някой от телевизията или друга известна личност. Но когато го сервираш 10 минути преди ефир, трудно ще докараш тая резерва на правилното място.

Гала метна всичко подготвено за несериозницата Гуца.

преди 3 минути, Balkandji1 каза:

Да не говорим, че наблюдавайки кариерата й, аз виждам само регрес. Първите й два сингъла са най-големите й хитове. Аз тогава бях на 17 и имах задълбочени наблюдения над жанра. Абсолютен фурор с двете песни, а след това множество сингли, но с по-слаба популярност от първите песни. Имаше някакъв опит за мегахит със "Сини очи", а след това отново само надолу. Не казвам, че е нямала хитове, имаше, но бяха по-слаби от първите й два. Ненапразно и първият й албум е най-продаваният в кариерата й.

Вярно е. После се ползваше от зверска инерция, но това до голяма степен важи и за други. Например Анелия и до днес няма по-разпознаваем хит от Погледни ме в очите, макар че имаше и редица национални хитове. Всяко лято разполагаше с такъв. Колко са запазени, не знам. Общо взето всички певици имат пик от 2-3 години и след това плавно или изведнъж се сриват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Водещия ми прилича на Галин.

Както има при Джуля Коя34, този е Педи34... Поредния гейлорд. Имам чувството, че всички меки китки са се ориентирали в лесните професии като журналистиката. По ТВ особено в Нова е пълно с такива с нежни гласчета като Цицелката, Стоян Нешев -широкия сурат и още.

  • Like 1
  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Както има при Джуля Коя34, този е Педи34... Поредния гейлорд.

Дона е по-симпатична на интервюто.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Дона е по-симпатична на интервюто.

Скумрията Хармоника ми е отврат спрямо Джулия. Май тя е останала една от малкото естествени в жанра. А на Хармоника гласа й бие на Моника Валериева друга скумрия.

"Просту си КААМ" Ко каа Кооо?!?!

"Нямам гаджжжее ХИехехехех" Какъв гаден смях има... Можеха да я пуснат на Pitch+4 За да е пълен смеха.

Май се е насвяткала пак, че винаги говори завалено на интервюта тая :D

"четЯх придии" Евтинджос селинджос! Хармоникос!

"Чесну казану" А нечестно казано как е било?!?

"НЪ върхЪ нЪ щастиетуу налии хъхъ, дЪ имЪм дуЙет с Ъзис" Да ти имам аз мечтите на тебе.

"пу ЦЕНАА.. подценявана бях" мдаа правилно го каза по цена си :D

Тая ако не е имала гърба на Галош щеше да си пее още на дезедоранта пред огледалото. 

Мъдьо й е предложил защото е искал да се сближи с Галош и да хване хайпа на публиката с нея.

Гъбин и той същото, ама Галош не го харесва него п-ди.

Тази след няколко години я виждам като продавачка в Кауфланд.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Мазен е. :D 

Отвратителен е и кара момичето да се чувства неудобно. Страшно натрапчиви въпроси и се вре като лисугер в личните й истории.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...