Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Отвратителен е и кара момичето да се чувства неудобно. Страшно натрапчиви въпроси и се вре като лисугер в личните й истории.

Да, много е нахален и мазен. Доника обаче ми стана симпатична. Нищо общо с клиповете и пеенето.... 

преди 8 минути, FolkEmpire каза:

Скумрията Хармоника ми е отврат спрямо Джулия. Май тя е останала една от малкото естествени в жанра. А на Хармоника гласа й бие на Моника Валериева друга скумрия.

"Просту си КААМ" Ко каа Кооо?!?!

"Нямам гаджжжее ХИехехехех" Какъв гаден смях има...

Май се е насвяткала пак, че винаги говори завалено на интервюта тая :D

"четЯх придии" Евтинджос селинджос! Хармоникос!

Джулия си е готина, просто напоследък няма хубави песни.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Отвратителен е и кара момичето да се чувства неудобно. Страшно натрапчиви въпроси и се вре като лисугер в личните й истории.

От педи кво искаш :D Иска а--лно проникване с пачка от стотачки.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Още от интрото - Галин и Меди и били виновни. Ще кажеш че ако не бяха те досега да е станала по-известна от Галена.

Трябва да е благодарна, че и толкова е станала популярна на леля си. Че иначе нямаше никой да й обърне никакво внимание на тая некадърница търсеща лесна слава и пари.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Да, много е нахален и мазен. Доника обаче ми стана симпатична. Нищо общо с клиповете и пеенето.... 

Джулия си е готина, просто напоследък няма хубави песни.

Явно няма амбициозен екип. Ако всички бачкаха с екипа на Галош чалгата щеше да се възроди ама тц.

Всички пускат нещо само за да не се забравят и да ги викат на участия за да си предтавят новата тъпня.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

От педи кво искаш :D Иска а--лно проникване с пачка от стотачки.

И аз съм гей, но не бих се държал толкова мазно и нахално, колкото този. Той не уважава гостите си, всичко е за рейтинг, как не я попита гаджето по колко тека е правил на момичето, с което й е изневерявало. Много нетактичен, до човек е. Тоя е от типа недни швестерки-интригантки. Не пачка от стотачки, а шутове в сурата.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

И аз съм гей, но не бих се държал толкова мазно и нахално, колкото този. Той не уважава гостите си, всичко е за рейтинг, как не я попита гаджето по колко тека е правил на момичето, с което й е изневерявало. Много нетактичен, до човек е. Тоя е от типа недни швестерки-интригантки. Не пачка от стотачки, а шутове в сурата.

Май читавите педита не се показват и издават много. А на тия които им личи си търсят популярност и да ги харесват, че са такива.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

И аз съм гей, но не бих се държал толкова мазно и нахално, колкото този. Той не уважава гостите си, всичко е за рейтинг, как не я попита гаджето по колко тека е правил на момичето, с което й е изневерявало. Много нетактичен, до човек е. Тоя е от типа недни швестерки-интригантки. Не пачка от стотачки, а шутове в сурата.

То не е важно какъв си, а какво отношение имаш, както го написа.
Много недорасъл като акъл е тоя. На колко е години той всъщност?

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

И аз съм гей, но не бих се държал толкова мазно и нахално, колкото този. Той не уважава гостите си, всичко е за рейтинг, как не я попита гаджето по колко тека е правил на момичето, с което й е изневерявало. Много нетактичен, до човек е. Тоя е от типа недни швестерки-интригантки. Не пачка от стотачки, а шутове в сурата.

Toq e u3MaMHuk “np” u “uMnpecapuo”, 3aB/\/u4a6e neBa4ku c napu u noc/\e Hu6mo He npaBe6e 3a mqx u ce nokpuBa6e.

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

То не е важно какъв си, а какво отношение имаш, както го написа.
Много недорасъл като акъл е тоя. На колко е години той всъщност?

Не знам, мяза ми на 24-5-6.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Toq e u3MaMHuk “np” u “uMnpecapuo”, 3aB/\/u4a6e neBa4ku c napu u noc/\e Hu6mo He npaBe6e 3a mqx u ce nokpuBa6e.

OMG. Защо ли не съм изненадан - типични гей професии - ИМПРЕСАРИО и пр. Интригант. Хората заради такива като тоя мразят гейовете.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Toq e u3MaMHuk “np” u “uMnpecapuo”, 3aB/\/u4a6e neBa4ku c napu u noc/\e Hu6mo He npaBe6e 3a mqx u ce nokpuBa6e.

Много вибратори е откраднал за тея пари значи. И си е поръчвал жиголЯ.

Тия с книгите като ми излязат и ми кажат вземи я. Аве я се бягай ма ще ти взимам ей сега пикливата книга.

На Хармоника й се пеело Поп. Ама мама казала НЕ, в чалгата са кинтите!

"За немоещи не съм слушала май.." Да бе искаш да си запазиш бъдещи фючъринги :D

"Кой ти плЪти клипЪЪ" Тоя май иска да разбере дали не спи с неговото гадже. Че ще й одере циците.

"Не ми се учи." Ми стой си проста чалгарка.

"Такъв е света в който живеем, ние не можем да го променим" Че ако не ние кой? Стой си отстрани и гледай сеир викаш Донке?

  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Тия с книгите като ми излязат и ми кажат вземи я. Аве я се бягай ма ще ти взимам ей сега пикливата книга.

Трябва да четеш повече, да се просветлиш. Недей така, просветата е здраве, слънце и път за светли бъднини. Вземи книгата!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Доньо има по-цигански акцент и от Роксана между другото. Явно не съм я гледал повече от 3 минути да говори преди.

A3 myka 4yx npegu u ce nompecox

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bunn каза:

Аз не мога да си обясня кой ще предложи на Доника 15-20 хиляди за една вечер? :D 

Някакви чички с фетиши. Има хора, които си падат по по-грозновати или такива с по-нетипична визия от общоприетата за красиво.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Трябва да четеш повече, да се просветлиш. Недей така, просветата е здраве, слънце и път за светли бъднини. Вземи книгата!

Съгласен съм, но съвременна литература - НЕ! Всеки почна да става писател на книги - айде не, мерси! И като знаем, че не ги пишат те, а само си дават черновата :D

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Чак днес се запознах с тази Доника....Момичето е с нулев шанс за кариери. След три музикални компании, най-вече Алфа, бутане от Галена, връзки и дует с Азис резултата е нулев. Трябва да си тотално безнадежден случай.

Тя не може да пее, няма харизма, грозновата е, глупава е. Галена сляпа ли е?

 

Коя е тая САШКА и как стана така силна в уреждането на участия? Как изглежда тази?

Редактирано от Jake
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Jake каза:

Чак днес се запознах с тази Доника....Момичето е с нулев шанс за кариери. След три музикални компании, най-вече Алфа, бутане от Галена, връзки и дует с Азис резултата е нулев. Трябва да си тотално безнадежден случай.

Тя не може да пее, няма харизма, грозновата е, глупава е. Галена сляпа ли е?

 

Коя е тая САШКА и как стана така силна в уреждането на участия? Как изглежда тази?

https://www.instagram.com/sashka.megastar/?hl=en 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Jake каза:

Чак днес се запознах с тази Доника....Момичето е с нулев шанс за кариери. След три музикални компании, най-вече Алфа, бутане от Галена, връзки и дует с Азис резултата е нулев. Трябва да си тотално безнадежден случай.

Тя не може да пее, няма харизма, грозновата е, глупава е. Галена сляпа ли е?

 

Коя е тая САШКА и как стана така силна в уреждането на участия? Как изглежда тази?

Поздрав за Доня Хармоня

  

преди 11 минути, Bunn каза:

 Това дете по принцип ли са го взели в Даймънд или просто участва в песента? :D 

Връзкарче 100% - техните сигурно са авери на Коцьо или Пашката.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 часа , Gerganafen каза:

Честно ли?:blink: На турнета 2006 и 2007, както и на концертите до 2010 почти винаги беше на живо.

Фабрична певица била, без особена харизма... Защо други фабрични руси къдравелки не постигнаха нейните успехи?

Продължаваме да обсъждаме тая бездарната... Намерете си по-интересно занимание.

Като човек който много харесваше Гергана, ще кажа, че се прави.

Гергана имаше успех заради страхотен чар и харизма в началото на кариерата си + много добри песни и клипове, подготвени обаче от някой друг. Гергана беше един маркетинг продукт на Токича. 

Да, Гергана започна да пее на живо по турнета, има приятен глас и енергия на сцена, но технически е много слаба певица, много. От сигурен източник знам, че много време е ходила на уроци по пеене докато беше в активен период и въпреки това беше мъка..  В първия албум звучеше добре (Токича обработваше доста добре гласовете им), после много слабо. 

Истината е, че Гергана е много мързелива, многократно Пайнера е правил опити да я върне, Галин също. Просто жената страшно много я мързи, не и се занимава и е много  хаотична. Без Токича се видя какво стана с нея, пускаше страхотни бози и не знаеше дори как да се облече... Иначе като човек Гергана е много добра, човечна, много естествена и различна. Тя не е за този жанр, не е нейното и никога не е било. 

Редактирано от Jake
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Bunn каза:

Аз не мога да си обясня кой ще предложи на Доника 15-20 хиляди за една вечер? :D 

Това ли е казала? Чакай, че аз последните изречения въобще не ги слушах :D 

преди 17 минути, Bunn каза:

 Това дете по принцип ли са го взели в Даймънд или просто участва в песента? :D 

Дано е второто

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...