Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, DevilWish каза:

Това ли е казала? Чакай, че аз последните изречения въобще не ги слушах :D 

Дано е второто

Да и вика "За кво са ми тия пари". Ако беше сама щеше веднага да приеме :D Но като има мама и тати да й плащат капризите ще се прави на убита пържола.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, FolkEmpire каза:

Да и вика "За кво са ми тия пари". Ако беше сама щеше веднага да приеме :D Но като има мама и тати да й плащат капризите ще се прави на убита пържола.

Нормално. Родителите помагат, но аз като певица все още не мога да я възприема. Иначе тук изглеждаше доста по-нормално.... В клиповете нещо ми е много транс...

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

На Кафе става за гледане единствено заради Георги Блажев. Но за съжаление ние с @fengergana плачем неутешимо,че толкова красив мъж има за жена такъв крокодил. :( 

Не е много мой тип,мила, но бих му дала да счупи леглото с мен като да се отчете в списъка ми😜

 

  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Нормално. Родителите помагат, но аз като певица все още не мога да я възприема. Иначе тук изглеждаше доста по-нормално.... В клиповете нещо ми е много транс...

 Единствената й песен която става за нещо. Ама Биолчев тук има пръст на 100 процента в песента.

 

 

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

 Единствената й песен която става за нещо. Ама Биолчев тук има пръст на 100 процента в песента.

 

 

Аз харесвам "Да съм Твоя" ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук поне ако отиде да цапа, ще е направо във водата... Добър избор!
image.png.9969b6c8502fd17357db7161354e05f8.png

SIGNAL.BG

Татяна отпразнува 46-тия си рожден ден по нетрадиционен начин. Попфолк звездата, която се слави с приключенския си дух и от години поддържа перфектна форма,

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Official: Циганчето Томас слага край на царуването на Галена в класацията за най-слушани песни в България други ден. Песента ще направи близо 200К в първия си пълен ден.

Go, papi, с двеста, чупи интереса, няма, няма конкуренция.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Jake каза:

Като човек който много харесваше Гергана, ще кажа, че се прави.

Гергана имаше успех заради страхотен чар и харизма в началото на кариерата си + много добри песни и клипове, подготвени обаче от някой друг. Гергана беше един маркетинг продукт на Токича. 

Да, Гергана започна да пее на живо по турнета, има приятен глас и енергия на сцена, но технически е много слаба певица, много. От сигурен източник знам, че много време е ходила на уроци по пеене докато беше в активен период и въпреки това беше мъка..  В първия албум звучеше добре (Токича обработваше доста добре гласовете им), после много слабо. 

Истината е, че Гергана е много мързелива, многократно Пайнера е правил опити да я върне, Галин също. Просто жената страшно много я мързи, не и се занимава и е много  хаотична. Без Токича се видя какво стана с нея, пускаше страхотни бози и не знаеше дори как да се облече... Иначе като човек Гергана е много добра, човечна, много естествена и различна. Тя не е за този жанр, не е нейното и никога не е било. 

С повечето неща съм съгласен. Естествено, че Токича имаше голяма роля в успеха й, не съм го отричал. Под "фабрична" аз го разбрах така, че е някаква рандъм руса чалгарка без индивидуалност. А че беше продукт на Токича общо взето е така. Няма лошо, продуцентите са за това. Издразни ме, че ей така от нищото започнаха да отричат всичко у нея: и глас, и танци (че тя не се е и опитвала особено???), и харизма. А тя беше сред най-харизматичните певици. Гласът й не е мощен - така е, но е приятен и поне пееше на живо момичето от 2006 когато въведоха живото пеене до 2010 някъде. Също така не смятам, че след Токича беше чак толкова зле - направи няколко хита, а и това отделяне от него й позволи да разнообрази с нови автори, по-добри текстове и да изпее едни от най-стойностните си песни, като "Благодаря ти" и "Който иска да вярва".

Моля Мелето, Балканджи, ДаркЧайлд да не ме цитират - с вас диалог не търся!

hq720.jpg?sqp=-oaymwE7CK4FEIIDSFryq4qpAy

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Тук поне ако отиде да цапа, ще е направо във водата... Добър избор!
image.png.9969b6c8502fd17357db7161354e05f8.png

SIGNAL.BG

Татяна отпразнува 46-тия си рожден ден по нетрадиционен начин. Попфолк звездата, която се слави с приключенския си дух и от години поддържа перфектна форма,

 

Скочубрата не си крие годините - точно обратното, сигурен съм, че парадира с тялото си предвид 46-те си години. Тя още ли е с бащата на сина си или се оглежда за млади лъвчета да й пълнят дъртата вулва?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Скочубрата не си крие годините - точно обратното, сигурен съм, че парадира с тялото си предвид 46-те си години. Тя още ли е с бащата на сина си или се оглежда за млади лъвчета да й пълнят дъртата вулва?

Отдавна се разведоха. Добри на Глория е бивше гадже на Татяна. :D 

  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Отдавна се разведоха. Добри на Глория е бивше гадже на Татяна. :D 

Татяна от немай-къде да почне да дава интервюта: "Глория е с мой бивш, ето колко му е дълъг, четете по-надолу в интервюто".

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Татяна от немай-къде да почне да дава интервюта: "Глория е с мой бивш, ето колко му е дълъг, четете по-надолу в интервюто".

Дали Глория знае обаче тази малка подробност? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

С повечето неща съм съгласен. Естествено, че Токича имаше голяма роля в успеха й, не съм го отричал. Под "фабрична" аз го разбрах така, че е някаква рандъм руса чалгарка без индивидуалност. А че беше продукт на Токича общо взето е така. Няма лошо, продуцентите са за това. Издразни ме, че ей така от нищото започнаха да отричат всичко у нея: и глас, и танци (че тя не се е и опитвала особено???), и харизма. А тя беше сред най-харизматичните певици. Гласът й не е мощен - така е, но е приятен и поне пееше на живо момичето от 2006 когато въведоха живото пеене до 2010 някъде. Също така не смятам, че след Токича беше чак толкова зле - направи няколко хита, а и това отделяне от него й позволи да разнообрази с нови автори, по-добри текстове и да изпее едни от най-стойностните си песни, като "Благодаря ти" и "Който иска да вярва".

Моля Мелето, Балканджи, ДаркЧайлд да не ме цитират - с вас диалог не търся!

hq720.jpg?sqp=-oaymwE7CK4FEIIDSFryq4qpAy

Според мен тя сама не можеше да си манажира кариерата, а друг продуцент като Токича, който да ти прави песни, концепция, клипове и всичко няма. Опита се видя, че не се получава и се отказа. И честно казано и правя евала, защото се отегли с достойнство, никога не е правила сеири за да се задържи както много други, никога никого не обвини публично. Определено млсля, че се помни с добро.

Скандала с танковете накрая е единственият негатив, но вината изобщо не беше нейна.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

С повечето неща съм съгласен. Естествено, че Токича имаше голяма роля в успеха й, не съм го отричал. Под "фабрична" аз го разбрах така, че е някаква рандъм руса чалгарка без индивидуалност. А че беше продукт на Токича общо взето е така. Няма лошо, продуцентите са за това. Издразни ме, че ей така от нищото започнаха да отричат всичко у нея: и глас, и танци (че тя не се е и опитвала особено???), и харизма. А тя беше сред най-харизматичните певици. Гласът й не е мощен - така е, но е приятен и поне пееше на живо момичето от 2006 когато въведоха живото пеене до 2010 някъде. Също така не смятам, че след Токича беше чак толкова зле - направи няколко хита, а и това отделяне от него й позволи да разнообрази с нови автори, по-добри текстове и да изпее едни от най-стойностните си песни, като "Благодаря ти" и "Който иска да вярва".

Моля Мелето, Балканджи, ДаркЧайлд да не ме цитират - с вас диалог не търся!

hq720.jpg?sqp=-oaymwE7CK4FEIIDSFryq4qpAy

Така, но имаше и моменти с доста хаотични песни и визия. "Фейсбук", "Да започнем от средата"....просто си личеше, че и е много трудно. 

На фона на новите некадърници, не е толкова зле като глас, сегашните никога няма да видят пеене на турне или концерт... НО пък и да кажем, че е много добра певица, също не върви. Нещо се случи при нея и не знам какво, може и да е депресия, последно преди година и нещо я беше видял мой познат, била изглеждала доста състарена и неподдържана. Странно да не се появява никъде. А в крайна сметка роди ли или това се оказа лъжа на медиите? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Jake каза:

Така, но имаше и моменти с доста хаотични песни и визия. "Фейсбук", "Да започнем от средата"....просто си личеше, че и е много трудно. 

На фона на новите некадърници, не е толкова зле като глас, сегашните никога няма да видят пеене на турне или концерт... НО пък и да кажем, че е много добра певица, също не върви. Нещо се случи при нея и не знам какво, може и да е депресия, последно преди година и нещо я беше видял мой познат, била изглеждала доста състарена и неподдържана. Странно да не се появява никъде. А в крайна сметка роди ли или това се оказа лъжа на медиите? 

Не знам и аз, досега нищо за дете не е публикувала в Инстаграм.

Появява се някъде - в музей "Земята и хората" и вероятно Лидл :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fengergana каза:

това цигане не е ли от тикток,където свири,а едно момиче пее

Българския ТикТок е MangalTok - вътре има само такива :D 

  

преди 9 минути, fengergana каза:

@xroflx9 

Антонио е влезнал в Къщата на инфлуенсърите

Ще я посетим ли,за да влезе и в нас😘

Къщата на балсамираните :D Тая пародия още ли я мъчат с ПедаLL Тролеф и Църцака? :D

  • Like 1
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Аз съм от Българияяяяяяяяя!!!

 

Не омръзва, даже последните дни в слушам още по-често, жалко че не се забеляза ама каквото такова, ще си събере доста милиони във времето!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...