Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

Току що, DanielPiliov каза:

Не омръзва, даже последните дни в слушам още по-често, жалко че не се забеляза ама каквото такова, ще си събере доста милиони във времето!

На мен започна да ми харесва в последната седмица и да я слушам по логични за мен причини. :D :D :D 
Кефи ме как са взели и отсвира от Неблагодарен :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, DevilWish каза:

На мен започна да ми харесва в последната седмица и да я слушам по логични за мен причини. :D :D :D 
Кефи ме как са взели и отсвира от Неблагодарен :D 

Моята компания в началото казаха, че въобще не им харесва, днес всички я слушат😁

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Моята компания в началото казаха, че въобще не им харесва, днес всички я слушат😁

И при мен беше така първите седмици, но и "Делта форс" не ми харесваше колкото някои от песните на Галена в албума, а днес и нея я слушам... сигурно най-много.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

И при мен беше така първите седмици, но и "Делта форс" не ми харесваше колкото някои от песните на Галена в албума, а днес и нея я слушам... сигурно най-много.

Делта форса е страшна песен, не очаквах толкова много да ме зариби. Иначе “Запалката” също не им харесваше на тия моите, ама сега постоянно я тананикат😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Делта форса е страшна песен, не очаквах толкова много да ме зариби. Иначе “Запалката” също не им харесваше на тия моите, ама сега постоянно я тананикат😁

Запалката ми хареса още при първо слушане, най-много. Нея, Делта форс, Зиг-заг и Играй в момента ги слушам най-много от новите песни. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнението ми е, че това са песни, които хващат малко след като излязат, има страшно много такива примери. Аз първият ден в който чух “Делта Форс” я спрях по средата, в момента я пускам постоянно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Мнението ми е, че това са песни, които хващат малко след като излязат, има страшно много такива примери. Аз първият ден в който чух “Делта Форс” я спрях по средата, в момента я пускам постоянно.

Има такива песни. И при мен "Делта Форс" е точно така.... Аз понеже и версията на Теа не я харесах и се чудех защо е най-хитова и от нейния албум. Нашата вече ми харесва повече.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

@DevilWishето, ако не си видял, онзи ден бях качил.

 

7932FDE0-2A04-4E0A-B926-16498E96FC87.jpeg

Това твоите слушания ли са? Аз си ги слушам на winampa когато съм на лаптопа. :D Но и той отчита.
Песента на Фики ти е много напред?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Има такива песни. И при мен "Делта Форс" е точно така.... Аз понеже и версията на Теа не я харесах и се чудех защо е най-хитова и от нейния албум. Нашата вече ми харесва повече.

Песента на Теа и Нучи БУКВАЛНО НЕ Я СПИРАХ, молих се Галена да я пусне, понеже знаех че я има и тя. Но като излезе казах греда, обаче сега и двете на repeat яко!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Това твоите слушания ли са? Аз си ги слушам на winampa когато съм на лаптопа. :D Но и той отчита.
Песента на Фики ти е много напред?

“С друг ме бъркаш” ми е една от любимите песни, почти винаги ми е в топ 10. Нелепо е, че 7-те най-слушани песни са на Галена, а съм фен на Преслава, а нея дори я няма в класацията😆

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Песента на Теа и Нучи БУКВАЛНО НЕ Я СПИРАХ, молих се Галена да я пусне, понеже знаех че я има и тя. Но като излезе казах греда, обаче сега и двете на repeat яко!

Аз на Теа си харесах други песни. И при Галена беше така, но сега мога да кажа, че даже я слушам най-много. Като ми писне една и минавам на друга. :D Запалката и Играй минаха, дойде реда на Делта форс :D 
Целия албум го слушаме вкъщи даже. Майка ми хареса много песните.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

“С друг ме бъркаш” ми е една от любимите песни, почти винаги ми е в топ 10. Нелепо е, че 7-те най-слушани песни са на Галена, а съм фен на Преслава, а нея дори я няма в класацията😆

Като пусне нещо ново и ако е добро, ще си я слушаме... Аз на няколко пъти чух на скоро "Улицата" и "Спомени" (отново)

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз на Теа си харесах други песни. И при Галена беше така, но сега мога да кажа, че даже я слушам най-много. Като ми писне една и минавам на друга. :D Запалката и Играй минаха, дойде реда на Делта форс :D 
Целия албум го слушаме вкъщи даже. Майка ми хареса много песните.

Малко по-малко обаче започнаха да си ми омръзват (освен “Делта Форс” ) единствената песен, която не ми писва за момента е “Окадар”

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Малко по-малко обаче започнаха да си ми омръзват (освен “Делта Форс” ) единствената песен, която не ми писва за момента е “Окадар”

Има песни, които бързо омръзват. И "Окадар" я слушам много. "Мой си мерак" още не ми е омръзнала.... наред с "Делта форс" и отскоро Счетоводителския хит. Ама освен тия песни това лято нямаме много избор. Хареса ми новата песен на Джена. Да я качват вече.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Като пусне нещо ново и ако е добро, ще си я слушаме... Аз на няколко пъти чух на скоро "Улицата" и "Спомени" (отново)

Уж нали качи клип в инста, тя по принцип бързо след това пуска и премиери, ама много се бави нещо. Дано се е стегнала, защото здраво си пропилява възможностите…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Уж нали качи клип в инста, тя по принцип бързо след това пуска и премиери, ама много се бави нещо. Дано се е стегнала, защото здраво си пропилява възможностите…

Дали ще пусне този месец песен освен народните? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DanielPiliov каза:

Стискам палци, предполагам ще, няма за кога иначе…

Може да проспи този месец. :D 
А , и на Тита новата песен е супер яка. ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Official: Циганчето Томас слага край на царуването на Галена в класацията за най-слушани песни в България други ден. Песента ще направи близо 200К в първия си пълен ден.

Go, papi, с двеста, чупи интереса, няма, няма конкуренция.

 

Гадно гласче и излъчване има това дете, да я беше записал пак със Софка, щяха да избият рибата за втори път. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fengergana каза:

@xroflx9 

Антонио е влезнал в Къщата на инфлуенсърите

Ще я посетим ли,за да влезе и в нас😘

Мила,изтървахме го с няколко години. Преди като беше боксьор и се боцкаше с тестостерон по си струваше да ни пръсне саксиите,а сега откакто се изживява на Меди уонаби ми е противен и дори големия … му талант не е в състояние да ме накара да направя компромис. Иначе всички останали мъже са пълен леш там,отделно Коцето Бенедикшън  ми е доста анти и е възможно да се хванем за косите,тъй като съм Елза Парини team🤗
 

Днес или утре почва футболния сезон и ще имам доста работа с разни отбори в съблекалните,така че ще трябва да пестя сили,ти ако искаш влизай😘

  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DanielPiliov каза:

Уж нали качи клип в инста, тя по принцип бързо след това пуска и премиери, ама много се бави нещо. Дано се е стегнала, защото здраво си пропилява възможностите…

Наистина защо се бави толкова с песента? Да не е решила да пуска нещо друго? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BaGaBoNtIn каза:

Наистина защо се бави толкова с песента? Да не е решила да пуска нещо друго? 

Тя нали има два снимани клипа? Да не ги пази за преди концерта? По-скоро дуетите със сестра й ще пусне първо. Имат и други песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...