Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, FikLena каза:

Утайките на чалгата

 

Screenshot_20240719_091803_Facebook.jpg

Какъв е този цирк и сбирщина на никому неизвестни шимейли? @Lelqtian как ще коментираш тези балони, че и готвач им плюснали да си надуят стомаха. Пу! Не ги е срам! Къде е Глория, да им забие по един шЪмар?

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Мила,изтървахме го с няколко години. Преди като беше боксьор и се боцкаше с тестостерон по си струваше да ни пръсне саксиите,а сега откакто се изживява на Меди уонаби ми е противен и дори големия … му талант не е в състояние да ме накара да направя компромис.
 

Днес или утре почва футболния сезон и ще имам доста работа с разни отбори в съблекалните,така че ще трябва да пестя сили,ти ако искаш влизай😘

наистина преди беше котенце,сега е заприличал на боса на махалата с тази зурла

но под голямото му коремче голям питон се крие и аз не мога да остана със затворени крака

 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Emanuela.Carey каза:

IMG-6295.jpg

Това същество стана толкова безлично. Копира и Счетоводителката от 2001 година! 

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Айдее Пашев е изкопирал Лудница

 

Дано е по-яка от нея. Хайде, Файтунче, дано е хит! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Тото реве в празната зала на концерта на СкандаУ във Велико Търново. Такъв е животът · Оригинално аудио

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , meleto каза:

Наистина вокалите на малкия са топ и правят песента. Кое е детето?

Стана известен в тикток с този кавър:

Оттам и Пашев го е надушил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, payner_tv каза:

Стана известен в тикток с този кавър:

Оттам и Пашев го е надушил.

Дуета с КОнстантин е ужасен и тотално са убили гласа на момчето с тия гадни обратботки. Сигурно е заради Константин, който отдавна не може да пее вече и унищожи гласа си с алкохол и дрога. 

 

Хора, кой лансира тази карикатура Ивка Бейби? Този парцал буквално е навсякъде....работи и в ПЛаза и в рекламната агенция която работи с Константин и Преслава. Ужасна е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

IMG-6295.jpg

Тая дано пусне яка хитачка, защото буквално всички я забравиха. А какъв дебют направи, до ден днешен го слушам, може би един от най-добрите дебюти някога!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Какъв е този цирк и сбирщина на никому неизвестни шимейли? @Lelqtian как ще коментираш тези балони, че и готвач им плюснали да си надуят стомаха. Пу! Не ги е срам! Къде е Глория, да им забие по един шЪмар?

Организират благотворителна вечеринка да нахранят бездомните никому неизвесни шимейли и други трансове от народа, но разбирамо ги представят като поп-фолк награди. Знаем общественото мнение по посока на полово различните какво е, нищо че без работа по магистралите и други подходящи кьошета не са останали .... 

Слагаме им цензура и стискаме палци любимото трани Сузи Д да спечели, ако организаторите да се редят за по един голям 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , DevilWish каза:

На мен започна да ми харесва в последната седмица и да я слушам по логични за мен причини. :D :D :D 
Кефи ме как са взели и отсвира от Неблагодарен :D 

Е той си е на Костьо, гепил си го е от архивите :D

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@DevilWish Извинявам се. Готвача явно са го викнали да изхрани Рени, която прекалено добре са я вписали в плаката, чак не я различих сред транитата. Смелчаци, смятат че само един ще успее да и насмогне, дано са подсигурили и друг кетъринг, както и продукцията на половин София сладкарници и сладкарски цехове, еклеРени обича да туши горчивината със сладко ;)

 

преди 2 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Тва реални гледания ли са на Коцето?

Той Коцьо май не е реален вече, ти искаш гледанията да са? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

 

Съвсем нормално да не се разберат с Доня Галина, тя е известна че приема само биологични жени във неговия курник, а наш Дончо чисто физически не се вписва в това определение. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

@DevilWish Извинявам се. Готвача явно са го викнали да изхрани Рени, която прекалено добре са я вписали в плаката, чак не я различих сред транитата. Смелчаци, смятат че само един ще успее да и насмогне, дано са подсигурили и друг кетъринг, както и продукцията на половин София сладкарници и сладкарски цехове, еклеРени обича да туши горчивината със сладко ;)

 

Той Коцьо май не е реален вече, ти искаш гледанията да са? 

Рена да не се е сгодила за Кадиев :D

 

M.BGDNES.BG

На поредната си почивка забегна Сашо Кадиев. Актьорът и водещ заведе годеницата си Ивелина Чоева в съседна Румъния. С двойката е и щерката на Кадиев - малката Катя, кръстена на популярната си баба Катето Евро. "Посетихме една от най-красивите книжарници, които съм виждала. Над 10 000 книги, имаше 6 нива

 

  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...