Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Ще е заета да пее в Луковит. Няма да има време за качване на песни!

IMG-5802.jpg

Не ми зарежда снимката/гифчето🥲пореден саботаж срещу нас от мелето!!!

  • Haha 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 38 минути, Balkandji1 каза:

Какво се случи, докато ме нямаше?

"Шмекерия" е направила първия си милион и задържа стабилни гледания около 60-70К дневно. Дотук с химерата за "мега флоп" на тая песен.

 

 

:roll1:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, FolkEmpire каза:

Галош бифор Upgrade

image.png.4c389111cfec74b7636f271417b80e42.png

  

 

Преди няколко дни гледах гостуването й в Cool..t около издаването на оригинала на "Мъко моя". Пуснаха откъс от нейното участие в Dancing Stars преди 16 години и на нея видимо й стана неудобно заради разликата в начина, по който изглежда. По лицето й се изписа дискомфорт.

Понякога имам чувството, че ако можеше да изтрие старите си клипове, така че да не съществуват с удоволствие би го направила.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji1 каза:

Преди няколко дни гледах гостуването й в Cool..t около издаването на оригинала на "Мъко моя". Пуснаха откъс от нейното участие в Dancing Stars преди 16 години и на нея видимо й стана неудобно заради разликата в начина, по който изглежда. По лицето й се изписа дискомфорт.

Понякога имам чувството, че ако можеше да изтрие старите си клипове, така че да не съществуват с удоволствие би го направила.

He Muc/\a. QHyapu cnoge/\u Ha cmopu noBe4emo cu 1-Bu k/\unoBe, npegu moBa HanpaBu napoguq Ha 4ynkama c Kpucko…

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Balkandji1 каза:

Преди няколко дни гледах гостуването й в Cool..t около издаването на оригинала на "Мъко моя". Пуснаха откъс от нейното участие в Dancing Stars преди 16 години и на нея видимо й стана неудобно заради разликата в начина, по който изглежда. По лицето й се изписа дискомфорт.

Понякога имам чувството, че ако можеше да изтрие старите си клипове, така че да не съществуват с удоволствие би го направила.

Явно не обича да се връща там от където е тръгнала, смядовска кифла :D Ако можеше и гена да си изтрие ама не може, колкото и да шпаклова лице и тяло :D

Хубаво е човек като има претенции за грация, да се държи като такава, а не като кокошка от село. Черното няма как да го изтрие и да го направи бяло.

Имаше психо констатация, че човек щом започне да си коригира външността, то той се срамува от самия себе си и търси маска за да се скрие зад нея.

Петя пък е още по-зле вместо да коригира тя деградира фейса си и прилича на чихуахуа с резнато връхче на носа.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Явно не обича да се връща там от където е тръгнала, смядовска кифла :D Ако можеше и гена да си изтрие ама не може, колкото и да шпаклова лице и тяло :D

Хубаво е човек като има претенции за грация, да се държи като такава, а не като кокошка от село. Черното няма как да го изтрие и да го направи бяло.

Tyū ga He Tu e Gürültü, koqmo gaz nukae c/\eg: 

Тя е част от новия й албум Galena XX, с който празнува своите 20 г. на сцената. Примата изненада почитателите си, като пусна едновременно цели 10 нови песни, всяка с ефектно видео. „Песента е на Кости, текстът е мой и на Анастасия Мавродиева. Кости ми я предложи миналата година, харесах много колко лежерна, приятна и мажорна е мелодията. Ние с него сме работили доста пъти и сме създали много песни, които са се превръщали в емблема на лятото през годините, надявам се и сега да е така. Ходих на гости в имението му в Букурещ, където се намира студиото му.

@Andrew Cunanan.😂😂😂😂

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Tyū ga He Tu e Gürültü, koqmo gaz nukae c/\eg: 

Тя е част от новия й албум Galena XX, с който празнува своите 20 г. на сцената. Примата изненада почитателите си, като пусна едновременно цели 10 нови песни, всяка с ефектно видео. „Песента е на Кости, текстът е мой и на Анастасия Мавродиева. Кости ми я предложи миналата година, харесах много колко лежерна, приятна и мажорна е мелодията. Ние с него сме работили доста пъти и сме създали много песни, които са се превръщали в емблема на лятото през годините, надявам се и сега да е така. Ходих на гости в имението му в Букурещ, където се намира студиото му.

@Andrew Cunanan.😂😂😂😂

Ооо Гюра имаше едно интервю в MSAT преди 20 години където се държеше като долна кифла със самочувствие на Лили Иванова от село долно У*но :D 

А да ето го

 

  • Like 1
  • Haha 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Galena Maū Hu 4eme: „Убий ме“ пък е типична поп песен, която се оказа the dark horse на албума, не можете да си представите колко хора избраха точно нея за своя любима песен, от поп музикални телевизии се свързаха с мен да я включат в програмата си, въобще този мой експеримент, ако мога така да се изразя в най-добрия смисъл, се оказа доста приятен за моите почитатели. 😜

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Tyū ga He Tu e Gürültü, koqmo gaz nukae c/\eg: 

Тя е част от новия й албум Galena XX, с който празнува своите 20 г. на сцената. Примата изненада почитателите си, като пусна едновременно цели 10 нови песни, всяка с ефектно видео. „Песента е на Кости, текстът е мой и на Анастасия Мавродиева. Кости ми я предложи миналата година, харесах много колко лежерна, приятна и мажорна е мелодията. Ние с него сме работили доста пъти и сме създали много песни, които са се превръщали в емблема на лятото през годините, надявам се и сега да е така. Ходих на гости в имението му в Букурещ, където се намира студиото му.

@Andrew Cunanan.😂😂😂😂

licensed-image?q=tbn:ANd9GcREk1Vj4KOP3qR

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FolkEmpire каза:

Ооо Гюра имаше едно интервю в MSAT преди 20 години където се държеше като долна кифла със самочувствие на Лили Иванова от село долно У*но :D 

А да ето го

 

Сто пъти по-нормална от сега. В днешно време за гледс сърдито и мълчи като пукал.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Сто пъти по-нормална от сега. В днешно време за гледс сърдито и мълчи като пукал.

Сега поне си задържа простотията. Въпреки, че пак излиза нещо на лицето й :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, FolkEmpire каза:

Ооо Гюра имаше едно интервю в MSAT преди 20 години където се държеше като долна кифла със самочувствие на Лили Иванова от село долно У*но :D 

А да ето го

 

Ах! Ушите ни са ненаситни,
пак разменят тук - чалгии, кръшни ритми.
И снагата ни е ненаситна,
и да въртим до долу - иска любопитна....
и не вярва, че Глория изпяла е товаааа....

Искам да съм в лодката,
но съм тук - при котката,
в тик-ток - не, как да кажа?
Искам да съм първата от която нямаш да,
но с танци пак ще се изпотя.....
 

преди 13 минути, FolkEmpire каза:

Хайде да послушаме и малко ретро фолк

 

Супер идея! Ако искаш направи отделна тема в която да си поръчват и песни. Ще я кача като важна.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Balkandji1 каза:

Понякога имам чувството, че ако можеше да изтрие старите си клипове, така че да не съществуват с удоволствие би го направила.

Няма как да стане, Планета възродиха и дебюта й в клип на Милко, 2 години преди официално да пропее:

 

received_1506479656607721.jpeg

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Ах! Ушите ни са ненаситни,
пак разменят тук - чалгии, кръшни ритми.
И снагата ни е ненаситна,
и да въртим до долу - иска любопитна....
и не вярва, че Глория изпяла е товаааа....

Искам да съм в лодката,
но съм тук - при котката,
в тик-ток - не, как да кажа?
Искам да съм първата от която нямаш да,
но с танци пак ще се изпотя.....
 

Супер идея! Ако искаш направи отделна тема в която да си поръчват и песни. Ще я кача като важна.

Мисля го, но сигурно ще е по нататък.

 

  

преди 2 минути, DrAkO каза:

Няма как да стане, Планета възродиха и дебюта й в клип на Милко, 2 години преди официално да пропее:

 

received_1506479656607721.jpeg

И на мен тая статистка ми заприлича на Галя, тя ли е?

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Мисля го, но сигурно ще е по нататък.

 

  

 

Малеееееее! Този клип никога не съм го гледал. Това е Галена 😮 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Добре. Като идея наистина е супер. Ретро хитове ли са днес?

Не това е друго радио само с ретро песни. Онова е с най-популарните.

  • Like 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Не това е друго радио само с ретро песни. Онова е с най-популарните.

Идеята е добра. Изгледах видеото...... Ами типичен кючек за Милко. Изобщо това хит било ли е?  Не знаех, че съществува.

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Някой да й го навре тоя клип в лицето, сигурно ще повръща :D 

Ами тя тук си е същата като в началото. Не виждам нищо лошо освен една комична ситуация в самото видео като сюжет.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Идеята е добра. Изгледах видеото...... Ами типичен кючек за Милко. Изобщо това хит било ли е?  Не знаех, че съществува.

image.png.9e98bb862cd50ceab27b29f4dfba6d

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...