Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , DarkChild каза:

Аз казАх ли ви? Модна икона.

Прилича на нещо модно със сигурност на тоя фотос. Пластмасов манекен от неопределен пол. Или недовършена надуваема кукла, предвид ретиража, вероятно второто, извратеняци колкото искаш ... 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Доброволно 

 

Това е една от любимите ми неклипирани песни на Преслава след Лъган си и ти и Нямаш сърце. Голям пропуск в кариерата! Уникална е!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FolkEmpire каза:

Предпочитам това

 

Много е яко. Харесват ми песните на Джена, но понякога се излага. Тая новата си ме кефи. Предната не ми хареса, която беше преди дуета с Джордан. Дано направи и нова версия на "Да я питам ли".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес трябваше песни на Денис да пускат заради рождения му ден в От А до Я, а не песни на Джулия. Днес Денис щеше да стане на 24 години.

И 1 година "Нямаш мене"

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Sunlight каза:

Днес трябваше песни на Денис да пускат заради рождения му ден в От А до Я, а не песни на Джулия. Днес Денис щеше да стане на 24 години.

И 1 година "Нямаш мене"

 

 

Пашката и Пайнер, особено първия не направиха кой знае какво възпоменание за момчето или поне някакъв мини филм да кажем. Първия се покри и си смени името на фирмата и после все едно нищо не е било. Даже си спретнаха едно концертче, но без никакво възпоменание за Денис, да се жегнат малко фенчетата му в онази дискотека.Примерно да му бяха пуснали песните и на голяма видео стена да вървят спомени с него или видеата му. Другите изписаха на всички плочки с Денис IN MEMORIAM и пуснаха веднъж от А до Я с неговите песни. Общо взето всеки гледа да се движи пара, а умрелия кучета го яли, той вече не им изкарва пари.

Помня, че когато почина Румяна, от Канал 3 правиха филм за нея след случката. А за Денис уж голямата фенска маса, голям интерес и нищо.

  • Like 2

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, FolkEmpire каза:

Пашката и Пайнер, особено първия не направиха кой знае какво възпоменание за момчето или поне някакъв мини филм да кажем. Първия се покри и си смени името на фирмата и после все едно нищо не е било. Даже си спретнаха едно концертче, но без никакво възпоменание за Денис, да се жегнат малко фенчетата му в онази дискотека.Примерно да му бяха пуснали песните и на голяма видео стена да вървят спомени с него или видеата му. Другите изписаха на всички плочки с Денис IN MEMORIAM и пуснаха веднъж от А до Я с неговите песни. Общо взето всеки гледа да се движи пара, а умрелия кучета го яли, той вече не им изкарва пари.

Помня, че когато почина Румяна, от Канал 3 правиха филм за нея след случката. А за Денис уж голямата фенска маса, голям интерес и нищо.

3a kBo ga npaBu, kamo Go u3kapaxa 4epeH. 6mqxa ga Go obBuHqm, 4e ucka ga u3kapa guBugeHmu. gobpe HanpaBu, 4e Hu6mo He HanpaBu. To yGoga HqMa B 4algaland

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, FolkEmpire каза:

Пашката и Пайнер, особено първия не направиха кой знае какво възпоменание за момчето или поне някакъв мини филм да кажем. Първия се покри и си смени името на фирмата и после все едно нищо не е било. Даже си спретнаха едно концертче, но без никакво възпоменание за Денис, да се жегнат малко фенчетата му в онази дискотека.Примерно да му бяха пуснали песните и на голяма видео стена да вървят спомени с него или видеата му. Другите изписаха на всички плочки с Денис IN MEMORIAM и пуснаха веднъж от А до Я с неговите песни. Общо взето всеки гледа да се движи пара, а умрелия кучета го яли, той вече не им изкарва пари.

Помня, че когато почина Румяна, от Канал 3 правиха филм за нея след случката. А за Денис уж голямата фенска маса, голям интерес и нищо.

Последната му песен беше прескочила едва милион. Кариерата му беше брутално надолу. Когато почина сякаш аудиторията го върна в топа. Само дето него го нямаше. И зрителите са едни овце...

Ако пък бяха направили нещата, които казваш - щяха да ги упрекнат, че се възползват от смъртта му да трупат дивиденти.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Месец след издаването на албума можем да направим следната равносметка:

- Delta Force е най-големият хит на албума до момента с 5 млн. за месец и е претендент за един от хитовете на лятото и годината, също и най-големият ТикТок хит до момента за годината

- Зиг-заг е най-големият самостоятелен летен хит с 4 млн. за месец, гърми навсякъде и честно казано когато излезе я подцених

- Жалко стартира най-силно първите дни, но интересът намалява, предполагам е заради сезона и може би след лятото ще задържи гледания, за момента можем да кажем, че е стабилен среден хит

- Неговата жена, Докторе и Ток по тялото също са с доста добри гледания и за момента са си стабилни средни хитове

- Запалката е най-подценявата песен от албума, очаквах да гръмне тъй като се вписва перфектно за лятото, надявам се да се задържи и да не флопва с малко гледания. Разпознаваема и е любима на доста хора, дано се задържи някак

- Убий ме и Играй до момента са с най-слабите гледания, явно не изкараха късмет тези две песни, въпреки че и те заслужават. За ремикса едва ли някой е имал очаквания. 

Вероятно и YouTube има намеса в показването и алгоритмите на някои от песните, някои песни в Apple и Spotify са с различна подредба на тази в YouTube. 

Аз съм доволен от успеха до момента, като включим и продажбите, албумът си върви перфектно, противно на очакванията на някои тук. :) 

  • Like 6
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Пашката и Пайнер, особено първия не направиха кой знае какво възпоменание за момчето или поне някакъв мини филм да кажем. Първия се покри и си смени името на фирмата и после все едно нищо не е било. Даже си спретнаха едно концертче, но без никакво възпоменание за Денис, да се жегнат малко фенчетата му в онази дискотека.Примерно да му бяха пуснали песните и на голяма видео стена да вървят спомени с него или видеата му. Другите изписаха на всички плочки с Денис IN MEMORIAM и пуснаха веднъж от А до Я с неговите песни. Общо взето всеки гледа да се движи пара, а умрелия кучета го яли, той вече не им изкарва пари.

Помня, че когато почина Румяна, от Канал 3 правиха филм за нея след случката. А за Денис уж голямата фенска маса, голям интерес и нищо.

Не мисля че родителите на Денис искат каквато и да е бъдеща или настояща асоциация с Пайнер и Даймънд. Затова не са му направили телевизионен и концертен мемориал.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

1 месец след издаването на албума, моят окончателен топ 10.

1. Делта Форсе - Абсолютен претендент за ХИТ на годината, мега яката песен, не мисля че в скоро време ще ми омръзне.

2. Зиг-заг - Лятно парче, каквото точно трябва да бъде, Галена знае как стават нещата.

3. Запалката - Много силни куплети, много нахъсано пеене, клипа не го коментирам. Общо взето точно в 6-та, жалко че не се оцени достатъчно.

4. Докторе - Отново много нахъсано пеене, голям фен съм на тези неща. Просто не е по-добра от горните 3.

5. Играй - Има нещо дразнещо в гласа и? В колата звучи много гадно, това е единствената причина да е на това място.

6. Ток по тялото - Не е лоша

7. Жалко - Не ми е за такива песни лятото

8. Убий ме - Слушам я често, кефи ме

9. Неговата жена - НЕ

10. Мъко моя ремикс - НЕ

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е някои иначе потенциални хитове като "Запалката" да останат в сянка, след като изсипа 10 клипа наведнъж. Както "Тоя става" можеше да стане по-голям хит от предния албум. Другият път може да пробва да ги пуска по един клип на седмица, така за 2 месеца ще има продукция, която феновете да очакват. И накрая като качи всички клипове, да пусне и физическия носител с някакви екстри вътре примерно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Някой да пусне на Крум по милост

IMG-6357.webp

Щото си криеш педи наклонността и няма коя да ти се върже за 100лв да ти играе по свирката :D

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента съм пред Летния Театър. Трендафилос репетира с бенда си. Нещо уникално ще е концерта в 20:00 с Фики, Трендафилос и Емир. Всичко е на живо. Трендафилос го изтървах на Док 5, но сега ще го гледам. Мега яко ще е. 😉

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

В момента съм пред Летния Театър. Трендафилос репетира с бенда си. Нещо уникално ще е концерта в 20:00 с Фики, Трендафилос и Емир. Всичко е на живо. Трендафилос го изтървах на Док 5, но сега ще го гледам. Мега яко ще е. 😉

Всичко добре само Кики да не беше там... Виещата горила ще развали всичко...

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

CaMo moū cmaBa om muq!

a mu:

 

Точно Емир-чо му навира гласните струни в задния двор. Тук пръщим от бездарници. При съседките пък пръщят от таланти.

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...