Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 44 минути, Sunlight каза:

В момента съм пред Летния Театър. Трендафилос репетира с бенда си. Нещо уникално ще е концерта в 20:00 с Фики, Трендафилос и Емир. Всичко е на живо. Трендафилос го изтървах на Док 5, но сега ще го гледам. Мега яко ще е. 😉

Мила, ТрИАндафилос се казва човекът.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Либия ли е това? Доста е наддала.

 

WWW.INSTAGRAM.COM

92K likes, 575 comments - bulgariantoxicsociety on July 17, 2024: "Follow @bulgariantoxicsociety or I'll send this security to your house".

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, FolkEmpire каза:

Да, като например:

 

Например "Ще рискувам", "Ти замина", "Ела ме вземи" също са ми много любими.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Либия ли е това? Доста е наддала.

 

WWW.INSTAGRAM.COM

92K likes, 575 comments - bulgariantoxicsociety on July 17, 2024: "Follow @bulgariantoxicsociety or I'll send this security to your house".

 

Не ми прилича на Лиди, по-скоро на Доня Джеси, ама май пък гласът не е нейният :1000(23):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики се излага в момента с тези кючеци макар да!са го наобиколили пред сцената сега. Емир преди него беше друго нещо- как пя само, снима се с всички, целува ръка на дамите, взе едно момиченце на ръце. Толкова земен. Нашите поп зввезди " има много да се учат на отношение към публиката. Фики погрознял, не ме кефи с тези кючеци,  сега ги пее в Летния театър. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Има доста позитивни коментари за участието на Адам в Черешката на тортата. Да беше попаднал на читав продуцент, можеше да му се получи..

При кой? Пайнер и Хит Микс в момента са сбирщайн. Мегастар не съществуваше когато Адам дебютира, но там всички са беквокалисти на Меди. Даймънд от дъно скачат на връх и после пак в дъно. Диапазон правят само селски гюбеци.

Реално Адам като певец не е особено талантлив или отличителен, така че Галин и малко да е направил пак е чудо. А и от Алфа изпаднаха толкова много кадри, така че и той доста се задържа въпреки че не е любимец на лейбъла.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Sunlight каза:

Фики се излага в момента с тези кючеци макар да!са го наобиколили пред сцената сега. Емир преди него беше друго нещо- как пя само, снима се с всички, целува ръка на дамите, взе едно момиченце на ръце. Толкова земен. Нашите поп зввезди " има много да се учат на отношение към публиката. Фики погрознял, не ме кефи с тези кючеци,  сега ги пее в Летния театър. 

А какво да пее, ако не кючеци? Стари градски песни ли?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

 А и от Алфа изпаднаха толкова много кадри, така че и той доста се задържа въпреки че не е любимец на лейбъла.

в момента Галин му сменя расата,за да стане бразилец и пак да се влюби в него

  • Haha 3
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

При кой? Пайнер и Хит Микс в момента са сбирщайн. Мегастар не съществуваше когато Адам дебютира, но там всички са беквокалисти на Меди. Даймънд от дъно скачат на връх и после пак в дъно. Диапазон правят само селски гюбеци.

Реално Адам като певец не е особено талантлив или отличителен, така че Галин и малко да е направил пак е чудо. А и от Алфа изпаднаха толкова много кадри, така че и той доста се задържа въпреки че не е любимец на лейбъла.

Реално, Адам си е добре на база харизма и вокални възможности. Не мисля, че би постигнал нещо мнооого повече, а и си има сезонни песнички, дето са се получили.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики пя едва 10 мин след Емир. Пя Отпусни се, Чупки в кръста, Казах не, имитира Дони и баща си и една народна и това беше. Пълна скука. Емир пя цял час  Хората го наобиколиха за снимки пред сцената, пяха, танцуваха, пя и дуета с Деси Слава у Не сме безгрешни и много сръбски хитове. Изкара едно момиченце на сцената, носи я на ръце, гушнал я. разбрах, че след изпълнението  е останал за снимки, много земен. Триандафилос пя час и 10 мин накрая. Пя доста гръцки хитове, По пи по поне 3 пъти я0 пя. Хората и те го наобиколиха за снимки . Той целува ръка на дамите пред сцената, изкара едно момченце и го гушна. Пя, танцува. Пя новата си песен Не, Не, не няколко пъти като направи сторита. Ще излезе след 7 дена.Писал я миналата година като е пътувал за Бургас. И тя ще е хит, Хората я заплаха от раз. Триандафилос има уникален бенд, уникално свирят на живо. Някаква магия са гърците. Успях да се снимам с Триандафилос и с един от музикантите му , който свиреше на кларинет. Уникално свири. Казах му на музиканта, ще е страхотен музикант. А той ми отвърна: О, мерси. Приятно ми е да!се запознаем. Фики ми беше излишен. Иначе си беше страхотна вечер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

При кой? Пайнер и Хит Микс в момента са сбирщайн. Мегастар не съществуваше когато Адам дебютира, но там всички са беквокалисти на Меди. Даймънд от дъно скачат на връх и после пак в дъно. Диапазон правят само селски гюбеци.

Реално Адам като певец не е особено талантлив или отличителен, така че Галин и малко да е направил пак е чудо. А и от Алфа изпаднаха толкова много кадри, така че и той доста се задържа въпреки че не е любимец на лейбъла.

Няма такъв продуцент в момента, да. Всички мислят само за някакви моментни успехи, а не да градят сериозен имидж, който ще ги храни и след години.

За мен Адам е симпатяга още от началото. Ако му се даваха подходящи песни и клипове, щеше да е далеч по-интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...