Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , SG каза:

За мен Адам е симпатяга още от началото. Ако му се даваха подходящи песни и клипове, щеше да е далеч по-интересен.

До колкото разбрахме от самият Галин, Адам не харесвал по-разчупени песни (като дадения от него пример Мой си Мерак) и явно предпочита да пее по-safe неща с риска да бъде скучен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Emanuela.Carey каза:

До колкото разбрахме от самият Галин, Адам не харесвал по-разчупени песни (като дадения от него пример Мой си Мерак) и явно предпочита да пее по-safe неща с риска да бъде скучен.

О не, нямам предвид да му дават простотии като Мой си мерак, по-добре да си е скучен. :D Него баш такива песни го забиха още в началото всъщност. Тръгна добре с "В ръцете на друг", а после Гальо реши да го бутне в хардкор чалгата, и то в две трио песни, та да е баш като Тройник (добре, че между тях беше "Недей ме вини"). Но далеч повече му отиват закъснели соло песни като "Когато те няма" или дори "Твоите измами", а си мисля, че може дори повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но като цяло чалгата става все по-малко рентабилна инвестиция, въпреки опитите в Рама да се убедят хора като мен колко добре върви жанра заради огромни цифри, направени по фейк начин или с помощта на махали и на натряскани и напушени хора, на които реално не им пука за изпълнителите. Гледайте на какво попаднах, явно след като им бяха секнати големите сборни концерти, наградите и почти всички медии, след като ги докараха дотам да ги искат на по-ниски хонорари и в комплект, сега любимата ни псевдо демокрация отива на съвсем нов етап. И то с доволен отговор от столична община.:roll1:

 
WWW.PLOSHTADSLAVEIKOV.COM

Протест с класическа музика бе организиран пред сградата на Столична община срещу чалгата в центъра на София. Концертът на „Симфониета София“ с...
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, stereoto_ каза:

Тази защо толкова евтина идва..

 

IMG_5900.jpeg

Гледам че се опитва и да играе в стил Теа Таирович на моменти - пускат ѝ ориенталска музика и започва да се кълчоти. Това ли измислиха за гласовитото момиче, което до оня ден обикаляше с орк.Орфей и бе сравнявано с топ имена от народната музика 🙄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stereoto_ каза:

Тази защо толкова евтина идва..

 

IMG_5900.jpeg

Целят да стане вайръл с участията си. Нещо като Ариа, но по-талантлива. С разликата, че Ариа скачаше, въртеше главата, тъпотии, но не се е обличала никога така. Та да според мен се цели същата провокация, за да я забележат, да се заговори за нея и да я викат сама на участия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Danger. каза:

Аз съм доволен от успеха до момента, като включим и продажбите, албумът си върви перфектно, противно на очакванията на някои тук. :) 

Албумът е хитов и се харесва, ама като се прави равносметка - колко са продажбите? Един познат зададе този въпрос под последната снимка на Галена в Инстаграм и бе блокиран 😂

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май наистина ще се окаже, че Катя е записвала народната пе3сен пияна :D

WWW.PLOVDIV24.BG

Фолкпевицата Кати е хваната тази нощ да шофира в неадекватно състояние в столичния кв. "Люлин", съоб...

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

 

image.png.f093a7fc6a99bce3cb230e9b7631a85d.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Just_Me каза:

Албумът е хитов и се харесва, ама като се прави равносметка - колко са продажбите? Един познат зададе този въпрос под последната снимка на Галена в Инстаграм и бе блокиран 😂

За този коментар ли става въпрос? Не е блокиран. 

IMG_6189.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Just_Me каза:

Албумът е хитов и се харесва, ама като се прави равносметка - колко са продажбите? Един познат зададе този въпрос под последната снимка на Галена в Инстаграм и бе блокиран 😂

И защо? 😮 Ненормалници!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Констатин и Томас с брутален втори ден. След премиерния, в който направиха 270К гледания, във втория ден хитът "Моята принцеса" регистрира 340К гледания, оглавявайки класацията за музика в България. Томас предизвика истински фурор, толкова силни гледания за един ден е нямало от много време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Жената в клипа на "Моята принцеса", чието лице тенденциозно е скрито през цялото време, Преслава ли е? Нали ще пускат втора част, съответно вторият дует може да е с нея. Някъде из коментарите под клипа пишеше, че очакват продължението с Преслава.

Preslava!.png

preslava2.png

preslava3.png

Редактирано от MomicheOtLed
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, MomicheOtLed каза:

Жената в клипа на "Моята принцеса", чието лице тенденциозно е скрито през цялото време, Преслава ли е? Нали ще пускат втора част, съответно вторият дует може да е с нея. Някъде из коментарите под клипа пишеше, че очакват продължението с Преслава.

Preslava!.png

preslava2.png

preslava3.png

Не знам същата шапка ли е 🤔 Но и аз мисля, че ще е Преслава.

20240721_141139.jpg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Balkandji1 каза:

Констатин и Томас с брутален втори ден. След премиерния, в който направиха 270К гледания, във втория ден хитът "Моята принцеса" регистрира 340К гледания, оглавявайки класацията за музика в България. Томас предизвика истински фурор, толкова силни гледания за един ден е нямало от много време.

Xum!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fengergana каза:

дива котка си🤪

@xroflx9 мокра ли си като мен

 

 

1000011199.jpg

Ивана добре го беше изпяла. Мъж ли е - жали го , ей, радвай се, че не е ***. Ама кво да се радва, като 90% са!!! :P 

  • Haha 1
  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...