Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, fengergana каза:

сякаш ще го питам като се разлее

 

За любовта няма възраст, пол и раса. Така, че.... дреме ти на гугутката.

  • Like 1
  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, fengergana каза:

дива котка си🤪

@xroflx9 мокра ли си като мен

 

 

1000011199.jpg

Хайде де,мила. От вчера чакам да ме тагнеш на тази снимка. Мокра съм ами,тези капки на рамото му от кого мислиш че са?😛

  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Balkandji1 каза:

Това е Андон от Чоко и Пикпук.

Ma poM /\u e 🤣

преди 1 час , DarkChild каза:

Е, нали няма гласни в арабския.

uMa mpu, B 4yjguZu u uMeHa BuHaGu Gu u3nucBam 🫣

  • Wow 1
  • Tongue 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен, където не ми беше от любимите нови, ми стана любима за този месец. :D 
Най-голямата избухвация са отсвирите накрая! Теа и Нуци пасти да ядът! Delta Force ❤️❤️❤️ Хайдеееееееееееееееееееееееееееееееееее!

  • Like 2
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко късно се обаждам по темата Гала - Гергана, но според мен не се е успала, а в последния момент е решила, че не иска й бъде правена хронология на личния живот в национален ефир, както забрани на онази група да качват интервюто с нея, възможно защото се е почувствала, че е овършернала някакви неща. Винаги е била страшно потайна. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа на лайв: Тоя винил една година сме го правили! (говори за винила който е поръчала Спотифай да ѝ направят и всеки може да си поръча)

Според нея никой вече не търсел ФЛАШКИ, хората искали да купуват само винили по цял свят.

Тя била вратата на всеки чуждестранен музикант в България и всеки който е успял тук било благодарение на нея.

IMG-6365.png

  • Haha 6
  • Wow 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , MomicheOtLed каза:

Жената в клипа на "Моята принцеса", чието лице тенденциозно е скрито през цялото време, Преслава ли е? 

Не знам, надали е тя. Не ми прилича по силуета на нея. Преслава е доста по-слаба от тази жена. Иначе аз не бях забелязала, нито се бях замислила, че крият лицето. Интересно 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Андреа на лайв: Тоя винил една година сме го правили! (говори за винила който е поръчала Спотифай да ѝ направят и всеки може да си поръча)

Според нея никой вече не търсел ФЛАШКИ, хората искали да купуват само винили по цял свят.

Тя била вратата на всеки чуждестранен музикант в България и всеки който е успял тук било благодарение на нея.

IMG-6365.png

Категоричен факт, с който съм изненадан, че и новатори като Галена не са запознати.

Андреа сега е седнала в един ресторант на Витошка с онзи известен тиктокър, който е в София и който направи Лоша популярна. Такава луда истерия със сигурност не е виждала от времената на турнетата.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Андреа на лайв: Тоя винил една година сме го правили! (говори за винила който е поръчала Спотифай да ѝ направят и всеки може да си поръча)

Според нея никой вече не търсел ФЛАШКИ, хората искали да купуват само винили по цял свят.

Тя била вратата на всеки чуждестранен музикант в България и всеки който е успял тук било благодарение на нея.

IMG-6365.png

Официално в ерата си Рени. Живее в миналото, какво била направила, как я копирали, не знам какво.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DevilWish каза:

image.png.2d9ab32f9c9518e7c263e473f9ec7529.png

Все тая... в 10 и 33 ще е на всички платформи. Не знам дали някой би се занимавал да търси стрийм на веселина. :D А като се замисля как навремето радиата бях фактор и чакахме да записваме песни от тях, а те си слагаха аудио watermark :D като рафтър дата беге или емил бол беге

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам истерията по Андреа на сторитата й явно изживява някакъв ренесанс кариерата й. Отделно вече връзва по 3-4 участия на месец,а преди имаше толкова за година..Сега е момента да се завърне при топ имената. Стискам палци да й се получи с Нямам сърце,защото го заслужава въпреки всичките й изцепки в последните години. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...