Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От къде пък този Силвър избълва толкова демота на Денис, при положение че той от години работеше само с Пашев?

Нещо ми е съмнителна цялата работа, че това всъщност е неговия глас.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

От къде пък този Силвър избълва толкова демота на Денис, при положение че той от години работеше само с Пашев?

Нещо ми е съмнителна цялата работа, че това всъщност е неговия глас.

Е, това би било голяма гавра с Теофиков.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А с каква цел ги пускат тези недовършени дема, случайно да не го забравим ли? Трябваше да му завършат кариерата още след дуетите с Емилия, само Сърцето ми и дуета с Десита стават за слушане.

Напълно излишни песни, нито са добри, нито нищо, нека просто го запомним с добрите песни, които издаде, докато си беше жив. Вместо песни, да бяха направили нещо като филм в негова памет.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Emanuela.Carey каза:

От къде пък този Силвър избълва толкова демота на Денис, при положение че той от години работеше само с Пашев?

Нещо ми е съмнителна цялата работа, че това всъщност е неговия глас.

Не мисля, че не е той. Баща му беше казал, че има доста записани демота и песни и ще ги пускат постепенно в канала в негова памет. Друг е въпроса, че трябва да има подбиране какво да се качи, защото това демо не струва. Излишно беше да го пускат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DevilWish каза:

Тази песен, където не ми беше от любимите нови, ми стана любима за този месец. :D 
Най-голямата избухвация са отсвирите накрая! Теа и Нуци пасти да ядът! Delta Force ❤️❤️❤️ Хайдеееееееееееееееееееееееееееееееееее!

Между другото, Delta Force оригинално я оцених на позиция ∞, толкова не ми хареса, но като получих албума я чух още няколко пъти и почна да е търпима, че даже да ме грабва. Така беше станало и с opening-а на Attack on Titan The Final Season Part 1, ако някой е запознат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Crimson каза:

Между другото, Delta Force оригинално я оцених на позиция ∞, толкова не ми хареса, но като получих албума я чух още няколко пъти и почна да е търпима, че даже да ме грабва. Така беше станало и с opening-а на Attack on Titan The Final Season Part 1, ако някой е запознат. 

В самото начало не ми хареса, но сега не я спирам. И на Джена новата песен ми е много любима ❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DevilWish каза:

Ще помоля - БЕЗ ПАНАИРИ! Никой да не лапне, еклер да не хапне!
image.png.f5ed6bcdd03ef25b88215c0a369a9519.png

Прекрасна снимка. От ляво надуваема сeкс кукла, ескпонат от Мадам Тюсо посредата, и Наша Елза отдясно. Добре са ги подредили. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Прекрасна снимка. От ляво надуваема сeкс кукла, ескпонат от Мадам Тюсо посредата, и Наша Елза отдясно. Добре са ги подредили. 

Румина има песни и за този повод!

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи ми като микс от Лудница и Нямаш Мене

WWW.INSTAGRAM.COM

13 likes, 0 comments - popfolkhitove on July 22, 2024: "“Буря”💙️ @anelia_official #Anelia #Анелия #Буря #Burya".
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.RADIOVESELINA.BG

Анелия представи най-новия си проект „Буря“ предпремиерно във

Освен „Буря“, Анелия е подготвила и още две нови песни – кавър версии на гръцки парчета, едното от които е популярна песен на Йоргос Мазонакис. 

Цялото интервю на Анелия чуйте тук:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:
WWW.RADIOVESELINA.BG

Анелия представи най-новия си проект „Буря“ предпремиерно във

Освен „Буря“, Анелия е подготвила и още две нови песни – кавър версии на гръцки парчета, едното от които е популярна песен на Йоргос Мазонакис. 

Цялото интервю на Анелия чуйте тук:

To gucci forema/nikotini? 🤣

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Гальо каза:

Джена не беше стигала мисля че повече от топ 3

Дори да не е била на първо място, песента беше изключително вървежна. И е една от малкото, които наистина се възродиха, вместо да се завърти отново за 1-2 седмици и до там, както се случва в повечето пъти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да попитам - една фенка на Коцето  на име Десани Спасова да не пише тук? Че днес мярнах неин пост, сложен във форума на мамите и масово обсъждан. Така си е написала поста със честитката за рождения му ден, че са решили че му е любовница!:Vishenka_12:

Кажете и да не ги пише такива, че онези ще тръгнат да я преследват, мамите в темата за звездните компромати са големи хиени и ровят по фейсбуци и инстаграми.:ac:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от мненията. И Надя я подхванаха да я обсъждат.:Vishenka_12:

Цитат

Е той е нон- стоп на черешата, за пред жена му всичко що е от дискотека, минава за “това е част от работата, бебче” нали така ѝ казваше? Иначе, тя неговата жена живее не с глава зарита в пясъка като щраус, ами направо в космоса. То имаше обвинения, че изнасилил непълнолетна ли какво беше, плюеха го всички жълтури… Надето- чадър отваря, мисли, че дъжд вали. За мен най- странно е, че все пак не е някоя бездомна и безхаберна то бива унижение да търпиш, то бива обич, признала съм ги, Коцето и Надето нищо не може да ги раздели.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:
WWW.RADIOVESELINA.BG

Анелия представи най-новия си проект „Буря“ предпремиерно във

Освен „Буря“, Анелия е подготвила и още две нови песни – кавър версии на гръцки парчета, едното от които е популярна песен на Йоргос Мазонакис. 

Цялото интервю на Анелия чуйте тук:

Не знам с какъв акъл ще пуска още 2 гръцки кавъра при положение, че публиката реагира толкова остро на миналия.

Токича сигурно ще си удари г*за в тавана от яд след като гордо твърдеше, че 2024 продължават работа с Анелия и тя съвсем го изрита настрани.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Не и първата песен, която реално има шанса да достигне успеха на Лудница за годината да е... Лоша от 2012.:roll1:

Don't poke the bear🤪

Окадар, Mi Amor и Зигзаг са били на първо място повече време от Лоша и определено са по-големи конкуренти на Лудница.

Да не говорим за Мой си Мерак с успеха извън граници.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Emanuela.Carey каза:

Окадар, Mi Amor и Зигзаг са били на първо място повече време от Лоша и определено са по-големи конкуренти на Лудница.

Да не говорим за Мой си Мерак с успеха извън граници.

Истерията по Лоша в Тикток alone >>>

Наистина са популярни и другите песнички (при Галена според мен хита е Делта форс), но онзи инфлуенсър направи супер реклама на Дори. Вчера беше някаква лудница в София.:be:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...