Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2024)


Препоръчани коментари

преди 46 минути, ANGEL каза:

ФЕН ТВ  · 

 
🎼🎥🎵 KONSTANTIN подаде ръка на младия изпълнител Томас и двамата представиха дуетния сингъл „Моята принцеса“.
 
Ебаси колко са прости.... дуетен сингъл само по себе си е взаимно изключващо се понятие.... Трагични сме.... 
 
Лидия си личи, че се притеснява супер много в Черешката. Първата вечер особено не е казала и дума. Личи си ,че няма опит с готвеното, но ми се струва че с всичко в ежедневието си е адски мудна и бавна, в което няма лошо. Просто има и такива хора. Но пък е супер интелигентна и възпитана. 

В интерес на истината "сингъл" в музиката означава песен (най-вече от албум), която ще получи повече промотиране от другите песни, ротация и обикновено - и видеоклип. Сингъла може да бъде дуетен, може да бъде даже и трио:

 

В миналото синглите даже са издавани самостоятелно - на цена неколкократно по-малка от тази на албума, в случай, че хората искат да си купят само хитовете, а не целите албуми.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След като Тото се разрева в празната зала, попаднах на реклама за турнето им. 99.99% от коментарите бяха тотален хейт колко е бездарен. Реално канселирането му вече дава отражение. Дори брандът за уиски вече не инвестира в подкаста му. Даже май няма никакви рекламодатели и затова си промотират концерти.

Така е у нас. Когато си слаб, всички се хвърлят върху теб като хиени на мърша. Но Тото сам се докара дотук. Тъпи, еднообразни песни, нелепо поведение, когато му казаха, че е сгрешил. Е, остава му подкастът. Засега поне там има гледания.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Emanuela.Carey каза:

За разлика от Адам, Лидия е получила доста негативни коментари за участието си в Черешката защото била “лигава”.

Да видим другата седмица дали ще участва Десита или Симона.

Лидия е единствената която харесвам от Алфа, изглежда ми най-приятна, има визия и пее, жалко, че Галин всички ги прави по един калъп - ку=венски.. Тази Симона има непоносим глас, Адам не може да пее, но е хубав и заради това го взе Галин. Десита ми е безлична. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 5 минути, Just_Me каза:

ДесиСлава сериозно ли направи тая простотия да пусне "new master & edit 2024" на стара песен и да е с филтър в "новия" клип???

20240726_211915_38.jpg

20240726_211923_38.jpg

Май това е част от обработката. Ох, Деси Слава беше толкова красива и имаше такива поп-денс песни...Тази жена беше родена за световна звезда. Днес не прилича на себе си. Дори не бих я разпознал ако не я бях виждал. Дори и гласа нещо все да губи богатството си и все по-често пее много по-ниска тоналност.

Редактирано от Jake
  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

След като Тото се разрева в празната зала, попаднах на реклама за турнето им. 99.99% от коментарите бяха тотален хейт колко е бездарен. Реално канселирането му вече дава отражение. Дори брандът за уиски вече не инвестира в подкаста му. Даже май няма никакви рекламодатели и затова си промотират концерти.

Така е у нас. Когато си слаб, всички се хвърлят върху теб като хиени на мърша. Но Тото сам се докара дотук. Тъпи, еднообразни песни, нелепо поведение, когато му казаха, че е сгрешил. Е, остава му подкастът. Засега поне там има гледания.

На Тото и това, което имаше, му е много. 

Извън "Риплей" и "Чужди усмивки" нищо не им се получи. А когато си бездарен като певец, трябва или да си хубав като визия, или свестен като човек. 

Ето, сега единия от Торино и Пашата вече минава за секссимвол, при положение, че са същите аутотюн-герои. Момчето е кухо, но хубаво, а това продава. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Thecranfan каза:

На Тото и това, което имаше, му е много. 

Извън "Риплей" и "Чужди усмивки" нищо не им се получи. А когато си бездарен като певец, трябва или да си хубав като визия, или свестен като човек. 

Ето, сега единия от Торино и Пашата вече минава за секссимвол, при положение, че са същите аутотюн-герои. Момчето е кухо, но хубаво, а това продава. 

За мен е много тъжно колко много некадърници направиха милиони от музика, а едно време се възмущавахме на бездарниците.

Скандал, Криско, Папи Ханс, Торино и Пашата, всичките си приличат по това, че са музикални инвалиди, но много нахални...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Thecranfan каза:

Извън "Риплей" и "Чужди усмивки" нищо не им се получи. А когато си бездарен като певец, трябва или да си хубав като визия, или свестен като човек. 

И нещо супер базисно - да уважаваш колегите си преди теб.

А той като махленска клюкарка седнал да обсъжда колеги с колеги и да им вреди напълно ненужно.

Такива като тоя пикльо трябва да бъдат канселирани от цялата гилдия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jake каза:

За мен е много тъжно колко много некадърници направиха милиони от музика, а едно време се възмущавахме на бездарниците.

Скандал, Криско, Папи Ханс, Торино и Пашата, всичките си приличат по това, че са музикални инвалиди, но много нахални...

Това винаги се е случвало. Цялата рап гилдия от 2000-2002 да не е била с качествени текстове, изпълнители и тн?

Реално, когато чалгата би всички около 2005-2010 некадърниците бяха избутани, защото капсулата на Пайнера не позволяваше разни анонимки да стават звезди. Но от Ковид насам е замърсено ужасно. И то във всички жанрове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулагин и Таня Боева бяха на лайв в Тикток, но хванах само края.

Кулагин: Тони Стораро е измамник. Раздавали са безплатни билети за концерта му и го знам от организаторите. Не е честно за хората, които са купили билети.
С Преслава не могат да си напълнят сами залите и канят едни и същи гост изпълнители.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 час , meleto каза:

Това винаги се е случвало. Цялата рап гилдия от 2000-2002 да не е била с качествени текстове, изпълнители и тн?

Реално, когато чалгата би всички около 2005-2010 некадърниците бяха избутани, защото капсулата на Пайнера не позволяваше разни анонимки да стават звезди. Но от Ковид насам е замърсено ужасно. И то във всички жанрове.

Така е, но не правеха тези пари, може би? Нямаше социални мрежи и инфлуенсър кампании които повярвайте ми са много добре платени. Аз съм в тази сфера и се дават много пари за някакви смешни инфлуенсъри. Преди се отчитаха пари на продуцент, а сега повечето са самопродуциращи се. 

Аз съм сигурен, че една Гергана например е взимала стотинки по времето на Токича и всичко са прибирали Пайнер и Токича. 

 

 

За Тони Стораро вярвам, че е раздавал билети. Имаше много скъпа телевизионна реклама за  концерта му която е стотици хиляди левове, явно положението е било трагично. 

За Галена, не знам как би я напълнила...

Редактирано от Jake
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Jake каза:

 

За Тони Стораро вярвам, че е раздавал билети. Имаше много скъпа телевизионна реклама за  концерта му която е стотици хиляди левове, явно положението е било трагично. 

За Галена, не знам как би я напълнила...

Вероятно някоя от телевизиите ще излъчи концерта покрай Нова година и имат бартер. Излъчването на концерт е поне милион лева. Тъй че с над 1 милион лева рекламен бюджет, доста пъти са го завъртели.

Относно Жалка... нали продаде 3000 хиляди албума за 2 седмици. Това е една трета от билетите за концерта й. Впрочем какво стана? Нещо изведнъж фенчетата й спряха да дрънкат за продажбите. Няма ли нови тиражи? Или най-накрая са разбрали, че е продала 500 бройки в най-оптимистичния сценарий.

Иначе тя ще събере хора в Арената, смятам. Медийно е много добре развита. Не знам защо толкова се тревожи. По-скоро как ще компенсира граченето е въпросът. Но пък тя винаги е била по шоуто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...